Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Fotoradary na drogach nie znikną. Będzie ich więcej

Fotoradary na drogach nie znikną. Będzie ich więcej

Wyświetlaj:
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2013-01-10 09:30
A wiesz POelektoracie jak wygląda egzamin na prawko w UK..? Nie bede pisał bo normalnych ludzi szlag trafi gdy to porównaja z "tuskolandzką droga przez mękę" po prawo jazdy.
A tutaj
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
elektoracie przypomnienie kilku słów waszego guru intelektualnego:
"..."Każde dziecko wie, że wypadków jest więcej, bo jest więcej samochodów, a dobrych dróg nie przybywa. Nieudacznicy z rządu PiS tej prawdy nie pojęli. Zauważyłem też fenomen. Drogi są co prawda coraz gorsze, ale za to fotoradary się pojawiły na ulicach. Polacy mają być kontrolowani w każdym miejscu. Utrudnić ludziom życie do maksimum, a na końcu ich skontrolować wszystkich bez wyjątku. To jest filozofia PiS. Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi." [D. Tusk, październik 2007.]..."
Niestety, moherzy nie beda płacic bo jezdza madrze i powoli. Zapłaca za to młodzi i wykształceni, co im sie nalezy jak swini koryto. To mnie nawet cieszy .
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2013-01-10 09:53
Oho! Juz debos zadziałał widze - on chyba moderatorem jest na tym portalu i kasuje słowa obrazujące dokładnie poziom i wartość elektoratu POpartii ... Poczuł się pewnie obrazony.
A kto z tego POelektoratu wie, że sprawiedliwość tuskolandzka dosiegla Matke Kurke? Blogera, ktorey za czasow PIS jechał w Kaczynskich że az iskrzyło. Aż dostawał za to nagrody na Onetach za blogowanie ... Ale po kilku latach POowanie zauważył, że POekipa to banda sterowana przez Sobiesiaków i Kulczyków i odwrócił pióro w druga strone. No to teraz mu sie dostało, żadnych nagród nie dostaje a wręcz ma sprawę sądową za pisanie prawdy o Komórkowskim i tym co go to na swiecznik wsadził ... A w mediach o tym cisza, cisza ...ot taka POsrana tuskolandia.
PO EOWIEC / 213.17.188.* / 2013-01-10 09:19
Jak pieknie dobrany artykuł ...tak do partii rządzącej.
USA_man / 178.23.108.* / 2013-01-10 09:18
Co za banda! Radary nie są rozwiązaniem problemu. Potrzeba nam dróg, dobrych i szybkich. I samochodów w lepszym stanie technicznym. A radary to tylko zarabianie kasy!!!

Donald będzie zarabiał z ekipą na swoich wyborcach.
debos / 79.191.58.* / 2013-01-10 09:32

Radary nie są rozwiązaniem problemu.

Ameryka, co zresztą wynika z twojego nicku już została odkryta. Więc nie musisz już tego robić. Radary są rozwiązaniem, wyeliminowanie złomu z naszych dróg jest rozwiazaniem, nowoczesne drogi są rozwiązaniem, ścieżki rowerowe są rozwiązaniem, bezkolizyjne przejścia są rozwiązaniem, lepsze szkolenie kierowców jest rozwiązaniem, cywilizowanie naszego plebejskiego ludu który ani w życiu codziennym, ani na ulicach, ani na drogach nie wykazuje elementarnej kultury też poprawi sytuację. Rząd to wszystko wie i w tym kierunku działa. Chyba nie odważysz się powiedzieć, że my w Polsce poza ustawianiem radarów nic nie robimy? No chyba, że jesteś na emigracji, choćby nawet wewnętrznej, gdzieś daleko od szosy to wtedy tak, możesz to napisać. Z niewiedzy.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2013-01-10 09:43

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

, rzad wie jak kasiutkę dla siebie zarobić - plan wykonani dróg tuskowych wypełniony w około 40%, w czasch kryzysowych kiedy to wszystko jest tansze, a pomimo to nie znalazła sie kasa za wykonana robotę za te troche dróg i doprowadono do upadku wielu firm. Stadion narodowy - symbol kompromitacji i partactwa za ponad 2 mld złotych - takie gówno to tylko w Warszafce powinno stać i przypominac cwaniakom z tego miasteczka jaki syf sobie wybrali. Ostatnio sie okazuje, że nawet płyty lotniska nie potrafia normalnie wylac... Oczywiście temu nie jest winien POrzad tylko twoi koledzy z marsa zapewne. Zamilcz lepieji przestan tutaj przebijac intelektualnie swego prezydenta.
pierre11112 / 85.221.193.* / 2013-01-10 09:31
Potwierdzam lepsze drogi i samochody z naciskiem na drogi i miej wypadków.
mifi / 78.133.163.* / 2013-01-10 09:17
Mam powoli dość tych kolejnych nakładanych na mnie obciążeń. Ten rząd co rok wprowadza rozwiązanie mające na celu zwiększenie wpływów do budżetu, podpinając pod te działania swoje teorie.
Może wyliczę kilka: zwiększenie stawki VAT, zmiana stawki odprowadzanej do OFE, likwidacja ulgi internetowej, zmiany w odliczeniu podatku na dzieci oraz becikowe.

Dwa razy głosowałem w wyborach parlamentarnych na PO - trzeciego razu nie będzie.
debos / 79.191.58.* / 2013-01-10 09:20

Mam powoli dość tych kolejnych nakładanych na mnie obciążeń.

Jakie nowe obciążenia na ciebie nałożyli?
Dwa razy głosowałem w wyborach parlamentarnych na PO - trzeciego razu nie będzie.

Zachowywałeś się mądrze i racjonalnie więc po co to zmieniać?
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2013-01-10 09:38

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
mifi / 78.133.163.* / 2013-01-10 09:22
Wymieniłem je przecież w pierwszym pooście.
debos / 79.191.58.* / 2013-01-10 09:44

Wymieniłem je przecież w pierwszym pooście.

No właśnie, że nie. Piszesz o VAT a to przecież meblodia przeszłości. Reszta to likwidacja ulg które nie wiadomomo dlaczego mamy wszystkim fundować. Becikowe zostało przecież zlikwidowane dla zamożniejszych z nas. Dlaczego wszyscy mają się składać na prezenty dla tych którzy tego nie potrzebują? Co zaś się tyczy radarów to one moga dla ciebie stanowić nowe obciążenie tylko pod warunkiem, że zakładasz, że bedziesz łamał prawo. Jeśli nie zakładasz i będziesz łamał prawo to jakie dla ciebie obciążenie stanowi szpikowanie dróg radarami?
mifi / 78.133.163.* / 2013-01-10 09:49
A dlaczego ja mam pracować i łożyć na Państwo oraz nierobów żyjących z tzw. pomocy społecznej.

Chłopie rozejrzyj się troche
pr rp / 199.67.203.* / 2013-01-10 11:11
Pomoc społeczna w Polsce to mit. Najbardziej potrzebujący dostają ochłapy, śmietankę spijają inni.
debos / 79.191.58.* / 2013-01-10 10:08

A dlaczego ja mam pracować i łożyć na Państwo oraz nierobów żyjących z tzw. pomocy społecznej.

No dlatego, że zakładam, ze to twoje również państwo. Więc kto ma na nie łożyć? Kto ma utrzymywać wojsko, policję, urzędy centralne, służby dyplomatyczne, sejm, senat, dofinansowanie służby zdrowia, emerytur i rent itd, itp? No chyba my wszyscy. A Ty rzucasz temat opieki społecznej który pochłania znikome środki a dotyczy wspomożenia ludzi, "wyselekcjonowanych" w/g bardzo rygorystycznych kryteriów którzy nie są w stanie sami sobie poradzić. Pomoc tym ludziom jest obowiązkiem narodu który chce się uważać za solidarny i humanitarny.
Ale Ty odnoszę wrazenie, że się pogubiłeś. Bo z jednej strony biadolisz, że odebrali becikowe ludziom którzy mają często znacznie wyższe niż Ty dochody ale na to becikowe czy ulgę internetową z których oni korzystali musiałeś łożyć a z drugiej strony nie chcesz wkładać do naszego wspólnego. Zdecyduj się na coś.
Puk / 31.11.240.* / 2013-01-10 11:10
Debos jesteś obrzydliwy jak całe PO prowadzące do upadku Państwa Polskiego, już są ruchy odśrodkowe,powstają nazwy używające języka morderców czy zamiast piastowskiego Orła, germańską wronę. Pomimo, że niezgodne z konstytucją, to PO hołubi i współpracuje, tyle w tej materii. A na foto radary tusk nie wydał ze swojej kieszeni tylko naszych budżetowych. Najchętniej zaś łamią przepisy (obserwacja z Mazur) bezkarni ziomkowie waląc 120 przez wsie i miasteczka. Bezkarni na szosie, bezkarni na biwakach ryczący nazistowskie pieśni.
mifi / 78.133.163.* / 2013-01-10 10:56

A Ty rzucasz temat opieki społecznej który pochłania znikome środki a dotyczy wspomożenia ludzi, "wyselekcjonowanych" w/g bardzo rygorystycznych kryteriów którzy nie są w stanie sami sobie poradzić.


Może wpierw rozeznaj temat, a potem przedstawiaj tak "soczyste" opinie.
Nie znasz przypadków rodzin żyjących z pomocy społecznej, którym nie opłaca się iść do pracy?

Jestem po prostu przeciwny wszelkiemu socjalizmowi, w tym wspierania nierobów.

Osobom nieprzekraczającym pewnych dochodów należy się wszystko: mieszkanie, wszelkie dopłaty, przedszkole itp itd.

A z drugiej strony matki samotnie wychowujące dzieci, które są na etacie i do tego przedszkole się nie należy. Ponieważ miejsce zajmuje plebs nierobów..
debos / 79.191.58.* / 2013-01-10 11:20

Nie znasz przypadków rodzin żyjących z pomocy społecznej, którym nie opłaca się iść do pracy?


Nie znam. I chyba nic dziwnego bo natknąć się na taką rodzinę to jak trafić milion w totolotka. Po prost kryteria przyznawania bardzo ostre a i kwota zapomogi niewielka w stosunku do nawet najmniejszego wynagrodzenia.
Jestem po prostu przeciwny wszelkiemu socjalizmowi, w tym wspierania nierobów

Przecież nierobów się nie wspomaga. Więc wygląda na to, że jesteś przeciw temu czego nie ma.
A z drugiej strony matki samotnie wychowujące dzieci, które są na etacie i do tego przedszkole się nie należy.

To zdanie kłóci się z poprzednim, napisanym przez ciebie zdaniem.
mifi / 78.133.163.* / 2013-01-10 12:08

Nie znam. I chyba nic dziwnego bo natknąć się na taką rodzinę to jak trafić milion w totolotka


Wystarczy porozmawiać z ludźmi.. Nie wież ślepo we wszystkie dane statystyczne.

Jestem przeciw wszelkiemu wspieraniu nieróbstwu, dziadostwu. Nie twierdzę, że wszyscy korzystający z pomocy społecznej są tacy. Jednak z moich spostrzeżeń zakładam, że większa połowa po prostu wykorzystuje w tym zakresie Państwo i wszelkie kierowane ślepo środki mające na celu wsparcie potrzebujących.

A wcześniejszy przykład znam doskonale z życia: czyli jedna rodzina żyjąca na garnuszku Państwa, której należy się przecież wszystko (tak jak pisałem, mieszkanie komunalne, dopłaty etc. trójka dzieci i wszystkie w przedszkolu/żłobku. Jedna osoba pracująca - oczywiście za min płacę ;) - oficjalnie. Matka od rana do wieczora zajmuje się gównie piciem kawy i wymyślaniem skąd by tu jeszcze dostać pieniądze), a z drugiej strony matka samotnie wychowująca dziecko (wynajem mieszkania, praca i brak przedszkola)

Więc proszę nie polemizuj ze mną i nie mów mi, że kryteria są bardzo ostre.
debos / 83.6.120.* / 2013-01-10 12:24

Wystarczy porozmawiać z ludźmi.. Nie wież ślepo we wszystkie dane statystyczne.


Ja wolę wierzyć w statystyki. Z nich można więcej prawdy wyczytać niż usłyszeć od " zwykłych" ludzi. Choćby komentarze zamieszczane na tym forum ale nie tylko utwierdzają mnie tylko w tym przekonaniu. I nawet jednostkowy przykład tego nie jest w stanie zmienić. Bo wyjątek potwierdza regułę.
mifi / 78.133.163.* / 2013-01-10 12:04

I chyba nic dziwnego bo natknąć się na taką rodzinę to jak trafić milion w totolotka.

Wystarczy porozmawiać z ludźmi.. Nie wież ślepo we wszystkie dane statystyczne.

Jestem przeciw wszelkiemu wspieraniu nieróbstwu, dziadostwu. Nie twierdzę, że wszyscy korzystający z pomocy społecznej są tacy. Jednak z moich spostrzeżeń zakładam, że większa połowa po prostu wykorzystuje w tym zakresie Państwo i wszelkie kierowane ślepo środki mające na celu wsparcie potrzebujących.

A wcześniejszy przykład znam doskonale z życia: czyli jedna rodzina żyjąca na garnuszku Państwa, której należy się przecież wszystko (tak jak pisałem, mieszkanie komunalne, dopłaty etc. trójka dzieci i wszystkie w przedszkolu/żłobku. Jedna osoba pracująca - oczywiście za min płacę ;) - oficjalnie. Matka od rana do wieczora zajmuje się gównie piciem kawy i wymyślaniem skąd by tu jeszcze dostać pieniądze), a z drugiej strony matka samotnie wychowująca dziecko (wynajem mieszkania, praca i brak przedszkola)

Więc proszę nie polemizuj ze mną i nie mów mi, że kryteria są bardzo ostre.
debos / 83.6.120.* / 2013-01-10 12:46

Więc proszę nie polemizuj ze mną i nie mów mi, że kryteria są bardzo ostre.

Czyli najpierw ciebie zapytać co mam napisać i dopiero potem umiescić w komentarzu narzucone przez ciebie jedyne słuszne treści? Dobrze zrozumiałem?
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2013-01-10 09:16
młody redaktorku a gdzie byłeś, gdy twój ulubieniec z licencją pilota, bo samochodem do Gdańska nie jeździ, straszył radarami??? Być może na kursie dziennikarstwa propagandowego, bo ANI SŁOWEM o akcji straszenia pisowskimi radarami sprzed lat kilku :)
Gdy radary stawia ukochana, zjednoczona Partia, to jest kul i łał bo będzie bezpiecznie, ale jak wskazują ostatnie wpływy wcale bezpiecznie nie będzie. Tak, bo to chodzi o bezpieczeństwo Vincenta a nie twoje redaktorku :)
zorro999 / 80.50.141.* / 2013-01-10 09:14
za drugie przewinienie prawą nogę obcinać, noga przepada na rzecz skarbu państwa
kierowda_ / 213.62.126.* / 2013-01-10 09:13
Kilka lat temu wyjechał mi pijany kierowca, wpadłem na jego auto moim autem i tylko łut szczęścia spowodował że nikt nie zginął. Gość zwiał z miejsca wypadku do pobliskiego domu (skąd wyjechał, bo pił ze znajomym). Policja go stamtąd wydobyła i zabrała. Powiedzieli mi jeszcze że nie ma prawa jazdy, bo mu je zabrano wcześniej (za jazdę po pijaku). Sprawa sądowa trwała dwa lata, po tym czasie dostałem powiadomienie że został skazany na grzywnę (nie było rannych ani zabitych, tylko dwa auta skasowane) w kwocie 300 złotych.

Ja bym dostał pewnie więcej, gdybym na dwupasmówce nie zwolnił przy 70km/h.
Patriota Prawdziwy AK 1945 / 212.14.47.* / 2013-01-10 09:00
najskuteczniejsza broń w walce z piratami i bandytami drogowymi. Jak jeden z drugim zapłaci po 500 lub 1000 zł dwa razy pod rząd a za trzecim razem odbiorą mu prawo jazdy i do tego z tego powodu straci pracę to od razu fantazja ulańska z niego uleci. Zrozumie co to jest drugi kierowca, pieszy czy rowerzysta na drodze że należy się im także pozwolić na poruszanie się po drogach a nie od razu zabić albo ochlapać od stóp do głów. Polska chołota za kółkiem musi być zwalczana taką samą lub ostrzejszą bronią niż oni stosują wobec innych uczestników ruchu drogowego.
Adamm3 / 89.67.219.* / 2013-01-10 09:52
Hołotę za kółkiem jak najbardziej należy tępić bo mnie również wkurzają piraci bez wyobraźni, wymuszający pierwszeństwo i za nic mający innych użytkowników dróg. Ale dlaczego również tępić osoby jeżdżące bezpiecznie, ale niezgodnie ze znakami (dostosowujące prędkość do warunków na drodze), które w wielu przypadkach są dziwacznie postawione (np bo zapomniano ich usunąć znaku po jakimś remoncie, co jest nagminne, i potem o nich się zapomina). Sam widziałem taki przykład głupiego oznakowania: najpierw jest ograniczenie do 60 km/h na pewnym odcinku drogi i później znak 70, czyli można przyśpieszyć, tyle że dosłownie po 100 m od tego znaku jest ograniczenie do 50, czyli z góry należy zignorować znak 70 (ale czy nie należałoby go zlikwidować by chociażby nie ingerował w wygląd otoczenia?). Mój przykład jest z ul. Radzymińskiej w Warszawie jak się jedzie w stronę Marek prawie na wysokości M1 (wcześniej jest postawiony nowy superradar). Takich przykładów jest mnóstwo i bardziej irracjonalnych, ale ten niedawno widziałem więc lepiej pamiętam gdzie to było). Dodam, że często ograniczenia z góry zakładają przekroczenie ich o ok 20 km/h zamiast postawić znak z faktycznym ograniczeniem prędkości i egzekwowanie jego wartości. Czasem zamiast ograniczenia do 50 km/h wystarczy znak "uwaga piesi" i surowo karać tych co kogoś potrącą. Wtedy zapewniam, że większość kierowców by jeździło zgodnie z przepisami, bo by były logiczne i jasne.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2013-01-10 09:37
Zgadza się w 100%. Ale pamietam jeszcze jak POoświecone profesory łkały w POmediach rzewnie, że to nie wysokośc kary odstrasza potencjalnych przestępców ale jej nieuchronność. Pamietam to jak dziś. Pamiętam też, że wtedy rządził PIS i chciał właśnie zaostrzyć kary za szczególnie grożne przestępstwa , jak i za wykroczenia drogowe. Ale były lamenty ... Dziś te POprofesory zaczynją nagle piać znów inaczej - tuskolandzka elita, zeszmacona do cna.
Puk / 31.11.240.* / 2013-01-10 10:36
Nie, to zaczątek faszyzmu, mówimy to co rządzącym odpowiada.
Patriota Prawdziwy AK 1945 / 212.14.47.* / 2013-01-10 08:54
Wszyscy potencjalni zabójcy drogowi dostali sra..ki przed fotoradarami. Bardzo dobrze tzn. że fotoradary są skuteczną bronią w wojnie z piractwem i bandytyzmem drogowym.
Johnny B / 2013-01-10 08:43
Ja proponuje kazdemy kierowcy wszczepic w tylek chip ktory pozwoli na stale, satelitarne kontrolowanie predkosci przemieszczania sie jego 4 liter!
A za wykroczenia rachunek wystawiac co miesiac albo potracac z pensji!
zxc12 / 178.42.126.* / 2013-01-10 08:43
Czy ilość znaków i radarów poprawia bezpieczeństwo?
Bzdura
To zasadność miejsca ich postawienia i jakość dróg poprawia bezpieczeństwo.
W Polsce łata się dziurę budżetową a pieniądze z budżetu marnotrawi się.
A te stystyki to w d.. niech sobie wsadzą i niech do roboty sie wezmą.
debos / 79.191.58.* / 2013-01-10 09:05

Czy ilość znaków i radarów poprawia bezpieczeństwo?

Tak. Radary temperują fantazję kierowców. Odpowiadam jednym zdaniem bo rzecz jest prosta i oczywista.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2013-01-10 09:46
Oooo - uwazaj co piszesz bo ci dniówki nie wypłacą - twoje boźyszcze nacpane powiedziało:
"...Polacy mają być kontrolowani w każdym miejscu. Utrudnić ludziom życie do maksimum, a na końcu ich skontrolować wszystkich bez wyjątku. To jest filozofia PiS. Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi." [D. Tusk, październik 2007.]..."
zxc12 / 178.42.126.* / 2013-01-10 09:11
oczywiście że racja. oczywiscie można jechać trasę 400 km z prędkością 50km/h Życzę cierpliwości i dużo kanapek na drogę.
Pytanie czy miejsca ich usytuowania ma za zadanie poprwę bezpieczeństwa?
Aby się przekonać należy mieć samochód i pojeździć trochę po Polsce i dla porównania po cywilizowanych krajach.
debos / 79.191.58.* / 2013-01-10 09:51

Pytanie czy miejsca ich usytuowania ma za zadanie poprwę bezpieczeństwa?

Pytanie jest powiedzmy sobie szczerze marginalne dla sprawy. Nawet jak zdarzają się bezmyślnie albo jak ktoś chce tendencyjnie ustawione radary to kierunek jest słuszny. Im więcej radarów tym bardziej dla nas uciążliwie ale bezpieczniej.
zxc12 / 178.42.126.* / 2013-01-10 10:46
nasuwa się podstawowe pytanie Czy masz prawo jazdy ,jak długo i czy miałeś okazję jeździć nieco dłużej niż tranzyt, samochodem w innych krajach??
Wystarczy pojeździć po różnych drogach w normalnie funkcjonującym kraju aby poczuć i zrozumieć czemu służy ustawianie znaków drogowych i fotoradarów po co jest policjant itd
W Polce znaki i fotoradary ustawione są w celu łupienia obywatela lub po prostu ustawiane bezmyślnie.
Karmią papką manipulujac narodem i wmawiajac mu że to dla jego dobra.
Bzdura.
Statystykami manipulować nie jest trudno.
debos / 83.6.120.* / 2013-01-10 11:41
No i znowu zadajesz bzdurne pytania. Przecież jak jeździsz po naszych drogach to chyba widzisz co się dzieje. A Ty gdzieś się wyprawiasz w obce landy gdzie i kultura ludzi inna, infrastruktura inna i samochody inne. No i restrykcje za przekroczenie przepisów inne. A rzecz cała sprowadza się do starej prawdy " wolniej jedziesz, dalej zajedziesz ". I tego wszystkim życzę.
Patriota Prawdziwy AK 1945 / 212.14.47.* / 2013-01-10 08:37
Tepić bez litości wszystkich potencjalnych zabójców pieszych i rowerzystów.Nie wiesz co to jest ograniczenie prędkości do 50 km/godz. w terenie zbudowanym to won z dróg publicznych i przesiadaj się do komunikacji miejskiej. Zero tolerancji dla bandyckich zachowań na drogach ktore tak bronią i jednocześnie wyśmiewają fotoradary panowie dziennikarze. Oni także maja bardzo durzo na sumieniu jako kierowcy i panicznie boją się fotoradarów. Pradziła sobie cała Europa i Skandynawia z piratami , poradzi sobie i Polska. Karać i odbierac prawa jazdy. Okolo 35% kierowców nigdy nie powinno dostać prawa jazdy. Powodzenia panie ministrze w tej wojnie z piractwem drogowym.
dr eko / 95.51.105.* / 2013-01-10 08:35
dlaczego jak Polak jedzie np. w Niemczech gdzie w prawie każdej miejscowości jest radar to jest ok i jedzie normalnie a w Polsce wg fantacji ?
jeździj zgodnie z przepisami to temat fotoradarów jest ci OBOJĘTNY !!!
Tomek747 / 213.238.75.* / 2013-01-10 11:44
"dlaczego jak Polak jedzie np. w Niemczech gdzie w prawie każdej miejscowości jest radar to jest ok i jedzie normalnie a w Polsce wg fantacji ?"

Dlatego, że pomiędzy miastami porusza się autostradami z prędkością, jaką mu fabryka dała. Jak nadrobi tam, to może ten ostatni kawałek pojechać wolno.
janni / 83.19.199.* / 2013-01-10 08:34
Najpierw niech zapłacą posłowie ,"stara bufetowa" ,marszałek ,płemieł. Oni też jeżdżą za szybko.Są na to dowody i jestem ciekaw czy zapłacili za udowodnione im przrekroczenie szybkości. Później niech stanowią prawo. Przestępcy(nawet drogowi) prawa nie mogą stawnowić.
obława / 83.31.197.* / 2013-01-10 08:22
jechałem ostatnio na południe do Tarnowa i czułem się jak by była obława policyjna- 4 suszarki + 2 kontrole lotne i to nawet po 21, ale oczywiście jak były zepsute światła na skrzyżowaniu w małym miasteczku i powstał korek gigant , to nikt się nie zjawił aby go rozładowac - To jest total

Najnowsze wpisy