Forum Polityka, aktualnościKraj

Fotyga: Sikorski powinien znać swoje miejsce

Fotyga: Sikorski powinien znać swoje miejsce

Money.pl / 2007-11-30 08:16
Komentarze do wiadomości: Fotyga: Sikorski powinien znać swoje miejsce.
Wyświetlaj:
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-03 12:56
Oglądając to targowisko wyzwisk i pomówień, trudno zdecydować się na zaprezentowania własnego stanowiska, bo zaraz obleją cię pomyjami obelg. Ograniczmy się zatem tylko do faktów. Dzisiaj (03.12.2007) w porannych rozmaitościach PR "Jedynka" występowała nasza nowa gwiazda dyplomacji. Na pytanie dziennikarza prowadzącego rozmowę o powód znacznego spóźnienia, pan Radosław odparł butnie "bo czas sobie źle obliczyłem". Słowo "przepraszam", nie przeszło mu przez usta. Nic więc dziwnego, że słów przeproszenia skierowanych do prezydenta radiosłuchacze również nie usłyszeli. Pytanie prowadzącego wywiad dziennikarza czy zamierza poprawić klimat współpracy z prezydentem poprzez wykonanie takiego właśnie kurtuazyjnego gestu odparł, że przepraszać prezydenta powinni urzędnicy jego kancelarii, którzy złośliwie nie chcieli przesunąć czas spotkania z głową państwa o kilka godzin później. Z wywodu tego jasno wynikało, iż pan minister Sikorski jest święcie przekonany, że to prezydent powinien dostosować się do jego możliwości czasowych. Ponieważ dociekliwość dziennikarza stała się dla niego zbyt dokuczliwa (przypomniał mu słowa o tym, że go nikt nie prześcignie w szacunku dla prezydenta) więc ofuknął swego rozmówcę stwierdzeniem: "dobra, skończmy z tym". No więc kończmy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
historyk / 87.206.151.* / 2007-12-01 15:41
Prezydent powinien złozyc wizyte Sikorskimu skoro on jest niezastąpiony przy budżecie.
Tusk jako zwierzchnik sił zbrojnych odpowiada na apel Billadena o wycofaniu obcych wojsk z Afganistanu.
Bawcie się chłopcy dalej grajcie mecz, dokopcie prezydentowi i uwolnijcie ten stołek dla idola, a Polska bedzie lepiej postrzegana zagranicą, a wszyscy będa zyli dostatniej
jabara / 78.88.201.* / 2007-12-01 14:08
Fotyga tym bardziej.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-03 13:28
Regulamin forum
zuza2 / 83.27.169.* / 2007-11-30 13:58
Myślałam, że Kaczyńscy chociaż odejdą z honorem, ale się myliłam. Ja na takiego prezydenta nie głosowałam. Wypraszam sobie zachowanie "męża stanu" który na rzeczową krytykę ciągle się obraża, a tam gdzie został obrażony rzeczewiście nie reaguje w ogóle. To nie facet, a rozkapryszony bobasek, który całkowicie podporzadkowany bratu bliźniaku (czy waćpan miewa własne zdanie?). Ciągle mam wizję 2 w 1 lub odwrotnie. Za rządów innego przezydenta przypominam sobie PIS i Kaczyńscy nie dawali zbytnio wtrącać się przezydentowi do różnych spraw, a same to chcą władzy absolutnej i ciągle nawiązują polakom własne zdanie. Prosze panów!!! Polacy naprawdę nie gęsi i swój rozum mają i jeżeli w dalszym ciągu będziecie dbać tylko o "rządzenie", a nie o dobro polaków to impichment można ogłosić i tego stołka spod pana Prezydenta czterech liter wytrącić. Niech że się panowie Bracia opamietają i wezmą do pracy a nie do podzegania konfliktów.
A co do Fotygi to .......... no coment, chyba nie zna swojego miejsca, ale innym doradza znać...:-)))
Polska dzieńki wyżej wymienionej ekipie to już nie kraj dużych jaj lecz gigantycznych....
majorka9 / 89.77.92.* / 2007-12-02 08:41
ty zuza2 masz chyba klopoty z glowa , to byly wybory parlamentarne a nie prezydenckie a tobie sie wydaje ze jak wygralo PO to to prezydent Kaczynski (brat premiera tez musi odejsc) mysl dziecinko bo to nie boli albo lecz sie slonko
antypek / 213.158.196.* / 2007-11-30 13:51
Regulamin forum
Tomasz.S. / 83.7.6.* / 2007-11-30 13:41
To pani Fotyga powinna znać swoje miejsce. Za tyle szkód i wstydu wyrządzonych przez nią Polsce, powinna się znaleźć w miejscu dobrze strzeżonym, oczywiśie nie w tym pałacu.
MSP 7 / 2007-11-30 18:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przede wszystkim prowadziła polityke zagraniczną - nie jak inni "padalcy" - płaszczący sie jak towarzysze z lat 60-80-tych. Trochę stanowczości przydało się - nie możemy przepraszać ciągle - że żyjemy...... PIS ani "grzeje" mnie ani "ziebi" - ale polityka zagraniczna (mimo różnego rodzaju ataków, w tym mediów) wreszcie nabrała "rumieńców".
Teraz chyb znowu "wpadniemy innym pod kalosze"....
Abbbbbbb / 80.52.178.* / 2007-12-01 16:28
Tak, prowadziła tylko że w kraju hahaha miala z resztą umierać za pierwiastek(przecież oni się nie płaszczyli jak inni) a kiedy przekroczyła drzwi brukseli zaraz oddali pierwiastek i to się nazywa polityka zero uległości i płaszczenia się hahahahahahahahahaha
wojcher / 2007-11-30 19:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gdzie Ty widziałeś politykę zagraniczną a`la Fotyga? "Proszę nie drążyć tego tematu", "Nic więcej nie mogę powiedzieć"- to tylko niektóre ciągle powtarzane słowa pani ekspert. Przecież ksywka "mebel" nie wzięła się znikąd.
zwolennik Dorna / 157.25.157.* / 2007-11-30 13:32
..i wykonywać pracę zgodnie z kompetencjami.
Talerze nie są jeszcze pozmywane i dywanik trzeba odkurzyć. Do roboty miła pani.
KIKS8 / 213.158.196.* / 2007-11-30 14:20
Tak został wybrany w bezpośrednich wyborach prezydenckich ale trzeba sobie zdać sprawę z tego że miał być PREZYDENTEM CAŁEGO NARODU i reprezentować nas wszystkich należących do tej czy innej partii oraz bezpartyjnych, katolików i ludzi innej wiary a także niewierzących itd. po prostu NAS WSZYSTKICH a jest prezydentem tylko PiS-u i każdego z innej opcji poddaje ciągłej krytyce, jest to już nie do strawienia, trzeba trochę popatrzeć obiektywnie.
nowy moherek / 157.25.157.* / 2007-11-30 13:39
Drogi Gal#, jak szukasz palanta to popatrz do lustra.
Zamiast mózgu masz zapewne kilka kaczych bobków w darze od swojego idola Jarosława.

Twój ukochany pan prezydent ma obecnie śmiesznie małe poparcie. Po dwóch latach urzędowania pokazał, że na prezydenta się nie nadaje. Powinien sam ustąpić, bo tylko szkodzi. Współpraca z nim to strata czasu.
maa / 2007-11-30 12:52 / Tysiącznik na forum

Pan Prezyden Lech Kaczyński został wybrany w bezpożrednich wyborach i otrzymał poparcie większe niż
cała PO: różne tyfuski-schetyny-sikorscy-pitery... razem wzięte

A może by tak powtórzyć wybory? Może jakieś referendum?
Z entuzjazmem przyłączę się, jako wyborca, do dorzynania watahy!
ciągotkiesbeckie! / 83.24.204.* / 2007-12-01 19:44
tylko jak wyborca?, a może jako "nieznany sprawca"?
Hej / 80.59.66.* / 2007-11-30 12:28
Sikorski tak samo zna swoje miejsce, jak i Tusk. Obydwaj wychowali sie na podworku, wiec skad maja wiedziec, jak sie zachowac.
maa / 2007-11-30 11:54 / Tysiącznik na forum
...to zdanie najlepiej świadczy o dyplomatycznych kompetencjach tej babiny. Na takie, chamskie zresztą, stwierdzenie może pozwolić sobie jedynie dużo silniejszy. Inaczej narazi sie na śmieszność.
A Kaczyński na straconej pozycji - Konstytucja nie daje mu żadnych realnych prerogatyw.

Rząd Tuska nic robić nie musi, może Kaczyńskiego z Fotygą zwyczajnie olewać.
Nawiasem - podobnie, jak Kaczyńki Tuska, gdy Tusk obejmował urząd. I Tusk zacisnął wtedy zęby, czego Kaczor chyba nie potrafi.

Myślę, że Kaczor dostarczy nam dużo rozrywki.
ażdechzapieranie? / 83.24.204.* / 2007-12-01 19:46
dostarczy, dostarczy samym faktem, że istnieje. Toż to dla przeciętnego esbeka cios w splot słoneczny,
marioqe / 2007-11-30 11:44 / portfel
Pani Fotyga za bardzo nie potrafi zrozumieć przesłanki takiej sytuacji. Dla inteligentnych i rozwiniętych ludzi, normalne jest, że taka sytuacja przedstawia tylko jedno: "Panie Prezydencie mam Cię w d****". Dla mnie jest to zrozumiałe, przedstawia obraz i poważanie naszego wspaniałego Pana prezydenta, który ostatnio zbyt duże kły wystawia. Momentami jak słucham jego przesłuchań, to czuję się jakbym włączył pierwszy program telewizji białoruskiej i słucham wodza Łukaszenke!!

Dlatego też myślę, że Pani Fotyga powinna skomentować, że nie czas na refleksję Pana Sikorskiego, a Pana Prezydenta Kaczyńskiego, czy oby on nie robi czegoś źle, że istotna osoba, która jest zaproszona, tak po prostu go olewa. Osobiście bardzo popieram decyzję Pana Sikorskiego w tej sprawie i myślę, że w końcu pokazał się odważny, który powiedział "NIE" zachciankom polskiego prezydenta dyktatora.

Pan Kaczyński powinien znać swoje miejsce w szerego i wiedzieć jakie funkcje pełni prezydent. Dzieci w podstawówce uczą się tego na Wiedzy o Społeczeństwie. Może nalezy pomyśleć o korepetycjach, szanowny Panie Prezydencie???
JAW / 87.207.207.* / 2007-11-30 11:13
Swoje miejsce poznał Kaczyński. Jak się zachowywał jeszcze miesiąc temu? Nie pogratulował zwycięstwa Tuskowi, nie przyszedł na inauguracyjne posiedzenie Sejmu, nominacje ministrów i premiera potraktował jak wizytę w barze, choć rok wcześniej swojego brata podejmował jak króla, a z bon tonem jest jak jakiś kmiotek - jak przyjechał papież, to nie wiedział gdzie postawić żonę, a potem nie umiał dotrzymać Benedyktowi kroku, aż małżonka musiała łapać go za rękaw. I on chce poważania i kultury? Jaki Pan, taki kram. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie i zapomniał wół jak cielęciem buł., czyli kto sieje wiatr itd. Co on sobie wyobrażał? Że będzie upokarzał innych, a inni jego nie?
pantagruel / 2007-11-30 11:35 / OJOS DE BRUJO
inni maja jego glebokoo gdzies! Nie mozna byc zlym na swinie ze robi tam gdzie stoi ! :)
cośśmierdzipoprostu! / 83.24.204.* / 2007-12-01 19:57
nie to jest fakt, zawsze po przejściu konDonka, ma się takie wrażenie, słusznie to zauważyłeś.
pantagruel / 2007-12-03 08:34 / OJOS DE BRUJO
hahaha, ale smieszne, ale smieszne :(
Variaters / 213.238.119.* / 2007-11-30 10:58
Regulamin forum
pantagruel / 2007-11-30 10:42 / OJOS DE BRUJO
pisiory zawsze mowily innym co maja robic nie sluchajac nikogo innego. Dzieki temu stylowi z hukiem pozbyli sie wladzy. Teraz robia wszystko aby pognebic i osmieszyc urzad prezydenta kraju.

Pisze Urzad Prezydenta, bo sam prezydent i cala ta zbieranina osmieszyly sie juz na maxa i wiecej sie nie da. To sa ostatnie podrygi i ja wcale sie nie dziwie stylowi w jakim pis umiera, bo przeciez nie mozna miec za zle swiniopasowi, ze nie umie sie zachowac na salonach. Nalezy zadac sobie pytanie jak to sie stalo, ze on sie tam znalazl?

To ze reszta swiniopasow nie widzi w tym zachowaniu nic niestosownego to inna bajka.

Uprasza sie wszystkich swiniopasow o ile umieja pisac, o to aby nie odpisywali na niniejsza wypowiedz, bowiem nie jest do nich kierowana :)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy