Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Francuzi najbardziej ufają Merkel

Francuzi najbardziej ufają Merkel

Money.pl / 2011-08-11 17:12
Komentarze do wiadomości: Francuzi najbardziej ufają Merkel.
Wyświetlaj:
robi ronald81 / 87.96.48.* / 2011-08-11 22:32
UE i USA wpadły w kryzys ekonomiczny z powodu wywolywania bez opamiętania wojny za wojną. To kosztuje niestety. Wszystkie inne tłumaczenia obecnego kryzysu ekonomicznego to po prostu cienka propaganda. Bajek nasłuchałem się dosyć w PRL. Te aktualne szczekaczki propagandowe już 100 krotnie prześcignęły propagandę PRL w szerzeniu klamstw i fałszu.

USA +UK+Francja = Reżimy Totalitarne
cocomo 32 / 83.7.141.* / 2011-08-11 18:07
52% ich przeglosuje i Atlantyda; nie wiem dlaczego, ale nie lubie narodow zadufanych, bo sa np. Francuzami, Niemcami, Rosjanami, Polakami itp.; popatrzcie wreszcie na siebie samych, co reprezentujecie soba do q bidnej nedzy, a najlepiej to zabierzcie sie po prostu do roboty
dragomirov / 77.114.103.* / 2011-08-11 17:12
To jest niesamowite francuzi wskazują siebie samych jako tych którzy są odpowiedzialni za wyjście z kryzysu, tj. zabawne. Przypomina mi się "Rejs" i nie zapomniana scena gry w dupnika. A poważnie to zadziwiające że aż 48% ludzi che pomóc naprawić system. Oczywiście to sie nie może udać w oparciu o egoizm, bo Ego wciąż i zawsze będzie wołać zapłaty w takiej czy innej formie. dlaczego tak się dzieje i jak działa nasze Ego dowiesz się na: http://laitman.pl/od-separacji-do-zjednoczenia/

Najnowsze wpisy