Forum Forum finansoweInne

Frank szwajcarski znowu szkodzi bankom. Ceny akcji gwałtownie w dół

Frank szwajcarski znowu szkodzi bankom. Ceny akcji gwałtownie w dół

Wyświetlaj:
spiskowiec / 5.172.247.* / 2015-08-06 15:38
Ja już od dwóch lat wiem, że szykuje się kolejny kryzys światowy na wrzesień październik... a inni wiedzą to jeszcze dłużej... bo to nie jest przypadkowe, ale wywoływane... wyśmiewanie spiskowców wkrótce wszystkim się odbije bardzo niesmacznie
Anatol1000 / 212.160.172.* / 2015-08-06 15:29
Zaraz, zaraz, o jakich kosztach dla banków jest mowa bo nie rozumiem? Przecież ta rzekoma strata dla banków w postaci umorzenia część zadłużenia byłaby jeśli frankowicze sami chcieliby przewalutowania swoich kredytów po obecnym niekorzystnym kursie bez korzystania z żadnej pomocy i umarzania zadłużenia. Czy w ogóle ktoś z frankowiczów chciałby tego dokonać mając obecnie zerowe oprocentowanie bo LIBOR jest ujemny? To już za czasów PRL była chyba mniejsza propaganda.
tu.tak / 82.177.224.* / 2015-08-06 15:06
Każdy Polak skorzysta na tanich bankach . Mniej zapłacimy za repolonizację. Tak trzymać!!!
andaluz / 88.11.180.* / 2015-08-06 15:23
A coz to takiego repolonizacja? .. Kto zmusi zagranicznych udzialowcow, ktorzy nabyli udzialy aktem notarialnym, aby zrocil. odsprzedal, podarowa, jak zwal tak zwal posidane przez siebie udzialy ? ,.. Zlituj sie nad soba i nie powtarzaj tych pislamskich bredni na forum publicznym
tutak / 82.177.224.* / 2015-08-06 15:01
jak banki jeszcze spadną około 30% to będzie ich właściwa wycena.
mysweety / 83.20.38.* / 2015-08-06 15:00
Jestem bankowym trollem, bo nie przyklaskuję wczoraj przyjętej ustawie? Ciekawostka. Z bankami mam tyle wspólnego,. że jestem ich klientem, jak każdy z piszących tutaj. Ale umiem myśleć. I może również dlatego, że nie mam zaciągniętego kredytu w żadnej walucie potrafię być obiektywna.
GallAntonin / 31.1.71.* / 2015-08-06 14:59
Gdyby nie wpływowi politycy, którzy też wzięli kredyt we frankach, ta ustawa NIGDY" by nie ujrzała światła dziennego i to by było sprawiedliwe. Pożyczkobiorcy we frankach mieli znacznie mniejsze obciążenia i taka sytuacja im bardzo odpowiadała, dopóki kurs nie tąpnął. Umowy z bankami były zgodne z prawem! Ale to ryzyko mieli za niskie obciążenia. Złotówkowicze zaś mieli bardzo wysokie obciążenia, ale ryzyka kursowego nie mieli. Było tak, że moje obciążenia kosztami były większe, niż rata kredytu i to ciągnęło się latami, a frankowicze się z nas śmiali. Teraz jest sytuacja odwrotna i frankowicze znowu będą mieli fory. Zapłacą im banki, ale koszty muszą sobie powetować wzrostem marż dla wszystkich klientów banków. Te banki, które nie dawały kredytów we frankach też ochoczo skorzystają ze wzrostu obciążeń dla klientów. Wystarczy tylko prześledzić, jak banki reagują na obniżki stóp procentowych. Wszystkie inne koszty rosną. Już są wyższe marże, wypłaty z obcych bankomatów są płatne itd.
Klient500 / 83.27.134.* / 2015-08-06 15:06
Do dzisiaj słyszysz ich chichot, gdy wypisujesz takie bzdury. Po co masz konto w banku zlikwiduj je i nie ponoś wysokich opłat. Wypłacaj pieniądze w bankomacie banku i nie marudź. A najlepiej obracaj tylko gotówką i nie nabijaj kasy bankom.
GallAntonin / 31.1.71.* / 2015-08-06 15:52
Głupio, bo głupio, ale się wypowiedziałeś. Teraz się nie da bez konta, bo chyba wszystkie większe zakłady wpłacają na konto płacę. Mam trzy konta, ale co to ma wspólnego z tematem. Mam kredyt złotówkowy i muszę mieć przynajmniej w tym banku konto. W innym mam lokatę i karte kredytową. Jak zakładałem konta, te opłaty były niższe, ale się zmieniają na niekorzyść. Ja też miałem kredyt we frankach wzięty w 2003 roku, ale w 2004 przewalutowałem nie chcąc się już bać radykalnej zmiany kursu. Ale nie udaję Greka, że nie wiedziałem o ryzyku. Każdy z Was wiedział i nikt nikogo nie zmuszał do brania kredytu we frankach.
dsadada / 89.64.2.* / 2015-08-06 14:56
Im gorsza sytuacja banków tym lepsza klientów. Brawo Polacy, jest co świętować!!!
RUMBURAKOCZKO / 217.67.201.* / 2015-08-06 14:54
Sie wzruszylem

Czy ktos przejmuje sie tymze ja TRACE ?
Czy ktos przejmuje sie ze traca ludzie na SMIECIOWKACH ?

TAK MARTWYMY SIE O BANKI I MARKETY ORAZ O ARABOW
Maciek121 / 86.63.82.* / 2015-08-06 14:52
Zastanawiam sie nad tytulem "ZNOWU SZKODZI BANKOM", narazie szkodzil tylko klientom a bankom nabijal kase!
JA VOL!!! / 5.174.229.* / 2015-08-06 14:43
OJ TAM, OJ TAM. PREZESIUNIO NIE WEŹMIE BAŃKI TYLKO PÓŁ, WIĘC MIESIĄC "GŁODÓWKI" DOBRZE MU ZROBI NA WĄTROBĘ.....
Klient500 / 83.27.134.* / 2015-08-06 14:38
Banki płacą za swoją arogancje. Gdyby porozumieli się z frankowiczami ,uniknęli by tej sytuacji. Kursy akcji powinny jeszcze spaść. Artykuł jest jak zwykle nie rzetelny. O jakich stratach pisze autor i skąd wziął te kwoty, to czyste brednie. Zarobek z kredytu pobierany jest przy udzielaniu w postaci prowizji, reszta to dodatkowy zysk. Brak zysku to nie strata. Banki niech przestaną biadolić tylko niech wreszcie uczciwie zaczną traktować wszystkich klientów. Bo jest jeszcze duże pole do działania przez klientów, niż sprzedawanie akcji.
lokika / 81.190.139.* / 2015-08-06 14:18
Tylko, projekt nie zakłada jednej rzeczy - BANK powinien zastosować tą samą marżę przy oprocentowaniu do stawki WIBOR, czyli taką samą jak kredytobiorca posiadał przy stawce LIBOR. Koszt stały oprocentowania nie powinien wzrosnąć. Obawiam się, ze bank dokona przewalutowania, ale marże ustali np. z 1 p.p. do 5 punktów procentowych. To jest bardzo ważny element.!!!!!!!!!!
vczvcxz / 91.189.219.* / 2015-08-06 14:16
może w końcu banki przestaną zwiększać zyski o kilkanaście procent y/y, bo to było niestety z naszych kieszeni
Maxim998 / 91.208.93.* / 2015-08-06 14:12
Jakie kuźwa straty. Kasacja zysków skalkulowanych na 30 lat za największy przekręt finansowy w dziejach RP. Nie całych, 10% i tak ustawa pozwala banksterom ukraść. A dodatkowo wpiszą sobie pozostałe 90% w straty (gwarantowane ustawą), więc de facto jeszcze na tym zarobią.
Złodziejska nacja banksterów.
Szczurzysko / 217.153.210.* / 2015-08-06 14:12
oczywiście że banki stracą, mają przecież duże koszty utrzymywania w polskim prawie złodziejskich instytucji. politycy w sejmie i w rządzie nie darmo przecież pozwalają na utrzymywanie niewolniczego systemu w Polsce, służącego bankom, które nic nie produkują, tylko zdzierają haracze od zwykłych zjadaczy. niestety haraczem muszą dzielić się bo inaczej nie mieliby wolnej ręki. może więc nie wystarczyć na "finansowanie" działalności

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: