Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Frankowicze: "Polska jest czarną wyspą w UE". Kaczyński obiecuje pomoc

Frankowicze: "Polska jest czarną wyspą w UE". Kaczyński obiecuje pomoc

Wyświetlaj:
Janusz P. / 83.26.233.* / 2016-04-19 18:00
wiadomo że nie odpuszczą... frankowicze wkręceni w złodziejski proceder, oszukani przez banki, oszukani przez państwo, są przekonani... że ten prezydent i ten rząd zrobi porządek i mają prawo tego oczekiwać bo aktualna władza od razu dostrzegła w czym tkwi problem, że oszukano setki tysięcy Polaków dając im toksyczny produkt bankowy a nie kredyt... i to zło trzeba naprawić poprzez przewalutowanie po kursach z dat zawarcia umów kredytowych
ONEPatriota / 89.68.244.* / 2016-04-19 18:07
nie pisz głupot ,nie przez państwo tylko żydowskie banki
jolla / 89.77.104.* / 2016-04-19 17:58
a ja chce odsprzedać akcje Bogdanki po 140zł, po tyle były w 2014, teraz po 40 są, Panie Prezesie Kaczyński, niech mi oddadzą, tak jak frankowcom!
xax / 78.10.59.* / 2016-04-19 18:05
do Schetyny i P******* prosze się udać
w..wiony / 83.12.225.* / 2016-04-19 17:40
Taka zmiana uderzyłaby nie tylko w banki, ale we wszystkich Polaków - , bańka nie kłam jakie strat,y wasze zarobki sie zmniejszę, nie napuszczaj Polaków na siebie
Eva551 / 87.205.203.* / 2016-04-19 17:08
a co prezes ma do tego, dorzuci z własnej kieszeni?
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-19 17:04
Tak Duda przemówienie na powstaniu który wygłosił on .To upodlenie Polskiego narodu w wykonaniu PiS
zsdfzsdfzsdf / 31.61.136.* / 2016-04-19 17:02
jeszcze dalej sie wzbraniajcie banksterzy a bedziecie walczyć nie o wyimaginowane straty ale o liczbe jaknajmniejszych lat za kratami
plemnipotent / 5.60.205.* / 2016-04-19 17:00
Dlaczego właściwie nie można im przewalutować kredytów na złotówki według kursu z dnia zaciągnięcia ? Niech dopłacą różnicę i zwrócą to co zarobili na niższych ratach i po krzyku.
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-19 17:00
Uwierzę PiS jak dotrzymają słowa.Rzucili poważne oskarżenie .że PO PSL Rzepliński złamali prawo To w takim razie czemu nie toczy się przeciwko nim żaden proces?Paraliżuje TK tylko Duda w takim razie.Sprawa powinna być szybko rostrzygnięta dla dobra Polski .Komu na tym zależy by ruszyć z miejsca? Stare sprawy przeszkadzają .Puste oskarżenia wyzywanie się.Polska to nie piaskownica gdzie dzieci się bawią.
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-19 16:32
Jest takie coś co dał Bóg dla każdego Rozum .Jest tu taki system Kalego Jak zarabiał na kredycie w frankach to ok ,jak tracić zaczął to niedobrze.Banki mogą rozmawiać z kimś kto jest kimś .Nie muszą rozmawiać z kimś kto nie wie jest Prezydentem czy nie.Składa przysięgę na konstytucje i ją przestrzega .czy nie? Jak to zagadnienie rozstrzygną będzie postęp w rozmowach Niema Prezydenta nie ma rządu.Który on powołał To z kim rozmawiać?
Do LEMINGÓW i Kredytobiorców w ZŁ / 37.47.163.* / 2016-04-19 16:25
KOŁKI i ŁOSIE co zielonego pojęcia nie mają jak wtedy działały instytucje BANKOWE... pewnie te kołki to Leminngi... jak PIS zrobi porządek z ZAGRANICZNYM KAPITAŁEM w polsce opodatkuje je wszystkie tak jak na zachodzie to LEMINGII wasze prowizje spadną , będą zwolnienia może przenoszenie firmy na Ukrainą i wtedy wy będziecie potrzebować pomocy jako kredytobiorcy w ZŁ ... obym wam tego nie wywróżył... będziecie wspominać jak objeżdzaliście swoich rodaków których okradały banki w waszym przypadku nic i nikt nie pomoże ... zostanie tylko skok z mostu... lub lina i skok z krzesła...
aj / 178.43.19.* / 2016-04-19 16:21
panie duda
lepirj zaszyj się pan pod żyrandol i nic nie mów
nie mówi pan nic madrego ani nie czyni pan niczego na co oczekuje polskie społeczeństwo

oszukał pan wyborców

smutne
miecio34 / 46.186.19.* / 2016-04-19 16:14
drodzy internałci obejrzyjcie sobie film pt JAK USA ZAŁATWIŁY SZWAJCAROW a zmienicie o 100 procent zdanie poprostu szczena opada
Prawda o Bankserach / 37.47.163.* / 2016-04-19 16:09
Prawda jest taka w 2007 roku przychodzę do BANKU i po przeanalizowaniu moich zarobków "kredyt na nieruchomość w 105 000zł" dyrektor banku INFORMUJE MNIE ŻE ZDOLNOŚĆ NA NIERUCHOMOŚĆ MAM TYLKO W CHF ???????!?!!??!?!?!?!?!? halo halo nie miałem w złotówkach ale miałem w CHF = to było NORMALNE...... i niech mi nie piszą tu jakieś kołki że my farnkowicze w jakąś ruletkę graliśmy i chciliśmy zarobić.... BANKI SZUKAŁY FRAJERÓW W ZŁOTÓWKA NIE MIELIŚMY ZDOLNOŚCI A W CHF TAK....... przecież to był spekulacyjny instrument te CHF i jak dyrektor banku może mi wciskać coś co mnie zadłuży na całe zycie i bank zabierze mi jeszcze dom..... to BYŁO PAŃSTWO PO-PSL i BAnkserów i Trybunały Konstytucyjnego...KNF i prezesa Banków Niepolskich ja teraz spłacam więcej niż gdybym miał w Złotówka (ten kredyt) a zarabiam teraz mniej niż w dzień podpisywania umowy z bankiem więc jak nie nie było stać na kredyt w Zł... ten Bankster w banku mi powiedział że w Zł nie dostanę kredytu mam wziąźć z CHF.. kolku... to mi nie pisz kołku że mnie na niego nie było strać ... bakom zależało aby w ZŁ nie było stać a w CHF tak bo na tym dobrze wychodziły i wychodzą te 65 mld o tym świadczy o którym tu mówi ten bankster wiceprezes banków zagranicznych wypowiadają się takie KOŁKI i ŁOSIE co zielonego pojęcia nie mają jak wtedy działały instytucje BANKOWE... pewnie te kołki to Leminngi... jak PIS zrobi porządek z ZAGRANICZNYM KAPITAŁEM w polsce opodatkuje je wszystkie tak jak na zachodzie to LEMINGII wasze prowizje spadną , będą zwolnienia może przenoszenie firmy na Ukrainą i wtedy wy będziecie potrzebować pomocy jako kredytobiorcy w ZŁ ... obym wam tego nie wywróżył... będziecie wspominać jak objeżdzaliście swoich rodaków których okradały banki w waszym przypadku nic i nikt nie pomoże ... zostanie tylko skok z mostu... lub lina i skok z krzesła...
jaro777 / 89.75.129.* / 2016-04-19 21:05
Gościu, skoro nie zarabiałeś w CHF to po co brałeś kredyt w tej walucie??? Masz 12 lat i wierzysz, że kurs waluty będzie wiecznie ten sam??? Przecwaniłeś i teraz ryczysz...
prawda o Baksterach i lemingach / 37.47.163.* / 2016-04-19 16:18
23 ujemne komentarz.. rozumiem ze te 23 osoby to lemingi które sa na prowizji , kredyty w zł i tylko czekac na zamykanie oddziałow zagranicznych firm i tylko skok z mostu pozostanie lub spanie na działkach...
ja123456 / 78.88.10.* / 2016-04-19 15:58
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.-chwileczkę ja też spłacam kredyt ale w złotówkach,zawsze byłam założenia złoty jaki by nie był to złoty,nikomu nie dałam się przekonać i dalej spłacam,,A DLACZEGO MAM JESZCZE SPŁACAĆ FRANKOWICZOM ?. niech się wezmą do roboty i płacą tak jak pozostali,anie ciągle liczyć na drapane i bogacić się koszem INNYCH!!!!!
Polak638 / 83.10.58.* / 2016-04-19 16:20
Jesteś albo totalnym matołem, albo pracownikiem banku. Przestań tu ludziom wciskać te bzdury na temat tego, ze ktoś komuś ma spłacać kredyt. Jak jesteś kretynem, to żadne tłumaczenie ci niczego nie wyjaśni. A jak jesteś banksterem to dobrze wiesz, ze łżesz jak najgorszy śmieć. W obu wypadkach lepiej się nie wypowiadaj publicznie bo możesz przypadkiem wylądować z obitym ryjem.
FranioDebilek / 217.67.194.* / 2016-04-19 15:44
Jego zdaniem przewalutowanie kredytów frankowych po kursie z dnia zaciągnięcia jest możliwe. - Wierzymy w to, bo inne warianty są gorsze. - tez jestem za takim przewalutowaniem, tylko niech odsetki od kredytów będą takie jak w złotówkach, a nie we Frankach, ciekawe co wtedy Frankowicze powiedzą, może w końcu zamkną się i wezmą do roboty
doFraniaDebilka / 95.143.241.* / 2016-04-19 16:36
FranioDebilku, czy ty spędziłeś ostatnie lata pod kamieniem?
Przecież Frankowicze chcą przewalutowania z pełną akceptacją oprocentowania kredytów złotówkowych. W to wliczone jest natychmiastowe wpłacenie pieniędzy, które byłyby różnicą pomiędzy dotychczasowymi odsetkami dla kredytów w złotówkach i frankach. Czyli nikt nic nikomu nie daje w prezencie. Chodzi tylko o możliwość posiadania kredytu w walucie, w której się zarabia, na co banksterzy w 2007 nie dawali możliwości zasłaniając się zdolnością w tylko w chf.

Najnowsze wpisy