Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Frasyniuk i Hausner chcą budować gabinet cieni

Frasyniuk i Hausner chcą budować gabinet cieni

Andrew / .* / 2005-04-18 12:37
Wyświetlaj:
Ed z Kęt / .* / 2005-04-18 18:13
Hausner geniusz, geniusz, geniusz niech szlag to, geniusz, geniusz, geniusz
PD to smieszne ludki / .* / 2005-04-18 15:35
Belka: doprowadzil do katastrofy w sluzbie zdrowia i nie ma w ogole planu jak zaczac oszczedzac w budzecie pieniadze.Hausner: tworca planow, ktore albo nie wchodza w zycie, ale zaliczaja padake. Przy 30% szarej strefie, 20% bezrobociu postuluje podwyzke ZUS. Geniusz!!!Panowie, jestescie tak smieszni, ze brak mi slow. Zegnam
Kolega / .* / 2005-04-18 13:37
Nie zapomną mama nadzieję o swoich pozostałychkolegach-weteranach min.obr.Jaruzelski, rzecznik Niezabitowska itdSprawdzonych kadr mają jeszcze sporo
Nowy / .* / 2005-04-18 13:49
Jest jeszcze ta ikona która w przerwach w obradach okrągłego stołu piła wódeczkę z Kiszczakiem... Pamiętacie ten filmik (TVN Najsztub pyta)?? Zapomniałem nazwiska , wiem tylko że niektórzy bardzo mądrzy dali nawet honoris causa.....
Andrew / .* / 2005-04-18 12:37
W naturalny sposób ministrem spraw wewnętrznych będzie gen.Kiszczak,prezesem IPN Mazowiecki itdTego nam trzeba!!
Partyjny / .* / 2005-04-18 13:54
Jak bedziecie wypisywać takie rzeczy to sie ludziskanie dadzą znowu zrobić w balona Cicho sza! Dopiero po wyborach PD pokaże prawdzią twarz...(jeśli Frasyniuk ma coś co można nazwać twarzą)
Żelek / .* / 2005-04-18 14:54
Możecie robić sobie jaja ale grozi nam zupełna koserwacja starego okrągłostołowego układu, czyli wszystko bez zmian , rządy kolesiów , karuzela stanowisk w "państwoych" firmach i różnych urzędach i agencjach , mętna lub złodziejska "prywatyzacja",dalsze zadłużanie , ślepe zapatrzenie w Unię i Wielkiego Brata i - nażreć się ile wlezie byle jak najdłużej do nastepnych wyborów!(patrz rządy SLD, AWS/UW). A po nas choćby potop.Mało necąca perspektywa..
ABAK / .* / 2005-04-19 20:17
Moim zdaniem Liderzy PD to ludzie, którym nie w głowie demagogia i inne podobne tanie chwyty wyborcze.Polska potrzebuje mądrej polityki wewnętrznej i zagranicznej.W związku z powyższym stawiam na DEMOKRACJĘ.
Partyjny / .* / 2005-04-18 15:07
Ty Zelek tu nie mądruj. PD jest najlepsza i wszystko wie. To super-fachowcy, zupełnie apolityczni , mający na względzie tylko dobro ojczyzny.Takie głąby jak ty powinny mniej słuchać RM
Żelek / .* / 2005-04-18 15:30
Ojczyzny???A oni znają w ogóle takie słowo???!!A co to jest RM - Rada Ministrów ????
Oburzona / .* / 2005-04-19 00:04
Nie wierze w Hausnera tyle pisałam do niego listów o zrównaniu jeśli chodzi o dorobienie emerytur mundurowych. Dostają piękne emeryturu a mogą sobie dorobić dwa razy tyle bez ograniczeń. Tylko normalny emeryt albo rencista nie dość ze nie ma podwyżki swojego świadczenia to moze sobie dorobić tylko do kwoty 1512. Jaka to sprawiedliwość. Wiadomo Ci co wywodzą się z komuchów nie bronia najuboższych tylko im zabierają, a mundurowi 40 latkowie na emeryturze zdrowe chłopy mają dwa porządne dochody.
kropa / .* / 2005-04-23 10:45
Widzi Pani tylko kilku generałów.Proszę pojechać do dowolnego byłego "zielonego garnizonu"i zobaczyć jak żyją pozostali.Wtedy być może zwymiotuje Pani te 1500.
Przeciwnik / .* / 2005-04-19 00:14
Nie mogę się już patrzeć na tych aktorów zamiast być lepiej to coraz więcej biedy. Panowie czy Wam nie wstyd. Niech rządzą młodzi nieskorumpowani. Czyście już dość nie nakradli.Wszystkie zorganizowane mafie Orlen i.t.p. to panowie u władzy. Nietykalni, niekarani. Co za prawo w Polsce a do spowiedzi to oni chodzą bo mnie uczono jak kto co ukradnie to trzeba oddać. Prawo do biednych. W telewizji pokazywano kobit ę ktora siedziała 3 miesiące za kradzież gęsi. To ile się dostaje za miliony. Panowie władza.
zwolennik / .* / 2005-04-24 19:31
Chyba ktos wybieral tych "uczciwych" politykow a moze wtedy bardzo odpowiadala wyborcy przyslowiowa kielbasa. Sami sobie nawarzylismy tego piwa a teraz, co ? Poczekamy az przyjdzie Niemiec i pokaze nam do czego sie nadajemy? Pani wiara w mlodych nieskorumpowanych jest dosc naiwna- to nie wiek klasyfikuje ludzi na uczciwych i lubiacych cos skrecic dla siebie. Powtarzanie bzdur o tych co sie nakradli jest bezmyslnoscia- zlodziejowi zawsze malo- tak wiec jesli na miejsce starego zlodzieja przyjdzie nowy - rezultat bedzie taki sam. Co zas sie tyczy sprawiedliwosci to w sadzie decyduje lepszy adwokat a nie sprawiedliwosc.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy