Forum Polityka, aktualnościPolityka

Frekwencja w wyborach do Europarlamentu. Nie głosujemy, bo posłowie za dużo zarabiają

Frekwencja w wyborach do Europarlamentu. Nie głosujemy, bo posłowie za dużo zarabiają

Wyświetlaj:
4434334 / 88.199.162.* / 2014-06-10 08:20

Frekwencja w wyborach do Europarlamentu. Nie głosujemy, bo posłowie za dużo zarabiają

to nie prawda że za dużo zarabiają, niech zaraqbiają na zdrowie - chodzi o to że takie skorumpowane i pozbawione zasad moralnych pokraki jakie w większości starają się tam dostać nie zasługuja na nasz głos- co z tego że na listach znajdzie się jeden czy dwaj ludzi których można uznac za uczciwych idealistów - głosując na nich popieram partię pełna oszustów i kanalii niezaleznie czy z PiS czy z PO..
polakkio / 78.30.92.* / 2014-06-09 08:52
czemu? powiem wam. BO NIE ZAMIERZAM POPIERAĆ ŻADNEGO ZŁODZIEJA I OSZUSTA A OBECNIE TYLKO TACY SĄ W STANIE WYSTARTOWAĆ. moja partia na którą chciałem zagłosować niestety nie dostała się na listy z jakichś dziwnych przyczyn. TO NA KOGO MAM GŁOSOWAĆ NA ZŁODZIEJA CO MNIE OKRADŁ (MOJĄ EMERYTURĘ) [...] (KTÓRY ZNISZCZYŁ KAWAŁ MOJEGO ŻYCIA, NERWY, ZDROWIE) ORAZ ZNISZCZYŁ GOSPODARKĘ KTÓRA OBECNIE JEST W OPŁAKANYM STANIE (14% BEZROBOCIA MÓWI SAM ZA SIĘ), KTÓRY WRESZCIE MNIE OSZUKAŁ? (LATA WCZEŚNIEJ PRZED WYBORAMI OBIECAŁ TO CO OBIECYWAŁ (DWUKROTNIE KŁAMAŁ WE WSZYSTKIM NIEMAL CO OGŁASZAŁ NA WYBORACH).... PO PROSTU ZERO

nie będę oddawać na takich swojego głosu, za bardzo swój głos szanuję...


### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy