Forum Forum dla firmZakładanie firmy

fryzjer na telefon-pomyl na biznes

fryzjer na telefon-pomyl na biznes

mirindka / 2011-09-05 09:39
Chciałabym zalozyc własną firme tzn.stworzyc sobie miejsce pracy!Polegało by to na tym,że założe działalność czyli zakład fryzjerski,lecz wszelkie usługi bbeda wykonywane w domu klienta,chciałam zapytać czy jest możliwość takiego typu działalnosci otworzyc i czy mogę się ubiegać o jakąś dotacje lub dofinansowanie?
Wyświetlaj:
Akumuluj24_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 10:21
Najlepiej jeżeli o szczegóły zapytasz w UP gdzie wszystko Ci powiedzą. Jako,ze otwierasz działalność,wiec dofinansowanie przysługuje,ale musisz mieć do tego również lokal,to chyba jeden z wymogów. W księgarni giełdowej inwestora masz sporo ciekawych książek na ten temat,zajrzyj tam.
Basiabbb / 159.205.199.* / 2012-04-12 23:40
witam mam podobny pomysł i jestem na etapie załatwianie formalności w pup ale nie łudzę się że dostane środki. Ponieważ w kalkulacji kosztów podałam zakup samochodu osobowego bo muszę czymś jeździć do klientów a regulamin wyraźnie mówi że samochody nie są refundowane. Pytałam Pani która tym się zajmuje czy są jakieś szanse - od komisji zależy- tyle usłyszałam ale próbować warto
aber / 2011-09-05 12:50
postaw na dobrą reklamę, rozpowszechnij taką usługę od razu w internecie, myślę że możesz mieć dużo chętnych
ancior / 2011-09-05 11:03 / Bywalec forum
bardzo fajny pomysl, iunikniesz duzo kosztow na przyklad takich w postaci wynajecia lokalu i oplacaniu personelu:)
mori33 / 2011-09-05 11:00
nie widzę powodu dlaczego nie mogłabyś się ubiegać o dotację, spróbuj w PUP, może dofinansują wszystkie przyrządy które będą Ci niezbędne, ale wcześniej musisz stworzyć biznesplan

Najnowsze wpisy