Forum Polityka, aktualnościPolityka

"FT": Kaczyńscy obrazili większość krajów UE

"FT": Kaczyńscy obrazili większość krajów UE

Wyświetlaj:
XXXXXXXXXXXX / 80.52.186.* / 2007-09-28 11:35
Zastanawiam sie jaki komentarz wstawić do tego tytułu ale normalnie nic mi nie przychodzi do głowy. Bo co tu można jeszcze dodać rząd Pana Kaczyńskiego zrobił z nas kraj zaściankowy w tym momencie.
Nie potrafią porzetłumaczyć prostego pisma po angielsku zastanawiam sie kogo zatrudnili jako tłumacza, bo jeżewli wszyscy są tam tacy elokwentni to az strach mieszkać w tym kraju.
Zapraszam Pana Kaczyńskiego do Radomia a obiecuje ze osobiście stawie sie na to spotkanie i wygarne co mysle o waszych rządach w Polsce o robieniu z nas prostych Polaków kretynów. Myslicie do kur............. nędzy że tylko wy jesteście tacy mądrzy o nie Panie Kaczyńscy my prości Polacy też potrafimy myslec. Więc prosze nie wciskajcie juz nam ciemnoty tylko na NAPRAWDE ZRÓBCIE COŚ ABY W NASZYM KRAJU ŻYŁO SIĘ GODNIE I NIE MUSIELIBYSMY SIE WSTYDZIĆ TEGOI ŻE JESTESMY POLAKAMI. CHYBA TAKL DUZO OD WAS NIE WYMAGAMY.

P.S. POZDRO DLA MOCHEROWYCH BERETÓW I OJCA RYDZYKA JESTESCIE DO BANI NADCHODZI WASZ KONIEC
marek 19.53 / 83.24.48.* / 2007-09-25 22:33
Wypowiedź dziwnie zalatuje mi geremkowszczyzną.
Józefina / 2007-09-25 13:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Rycząca krowa mało mleka daje.....
Drą te swoje jadaczki wszędzie i przed każdym....
Jad kapie im po brodach, rzucają się jak padaczki....

w świecie zwierząt nie maja szans na przywództwo
bo dobry przewodnik stada pewnie i spokojnie prowadzi stado..................

Jako wysoka kobieta wiem z doświadczenia , że WIĘKSZOŚĆ niskich facetow nie nadaje się do niczego ....
są tak zakompleksieni, że to wychodzi na każdym kroku...

- no nie da sie żyć...
pantagruel / 2007-09-25 14:30 / OJOS DE BRUJO

w świecie zwierząt nie maja szans na przywództwo
bo dobry przewodnik stada pewnie i spokojnie prowadzi
stado..................



chyba, ze to stado to w wiekszosci banda politycznych debili i zyciowych nieudacznikow.

Zmienmy to w koncu!
rozwado / 2007-09-25 14:08 / Tysiącznik na forum
Trafna uwaga. My placimy za ich kompleksy

A Polska jest jbardzo waznym politycznie, gospodarczo i historycznie krajem Europy.. Ta szansa nam szybko ucieka.

Najnowsze wpisy