fundnavigator

Szymon Kress / 79.187.253.* / 2009-10-19 12:55
Koledzy,
natknąłem się ostatnio na program FUNDNAVIGATOR sprzedawanay przez Analiz On-line służacy analizie rynku funduszy inwestycyjnych i pomagajjący w prowadzeniu portfela funduszy. Ściągnąłem demo i wszystko wydaje się ok. Nawet cena nie jest jakaś odjechana. Nie wiem tylko, czy dane w nim są wiarygodne i czy jednak mimo wszystko warto wydać pieniądze i nie natknąć się na minę. Poszukuję opinii na temat FUNDNAVIGATORA? Czy ktoś z Was używał już go? I co na jego temat sądzi?
Pozdrawiam
Szymon
Wyświetlaj:
shrek III / 79.187.253.* / 2009-10-23 12:45
przeczytałem-poszukałem-ściągnąłem demo-przetestowałem

Czapki z głów. To narzędzie robi wrażenie.
tedchom / 2009-10-23 21:50 / Tysiącznik na forum
możesz mi napisać czym robi wrażenie? bo jakoś nie zauważyłem w nim nic szczególnego co prawda nie za długo się jemu przyglądałem ale może twoja opinia mi pomoże w znalezieniu tego "coś"
2pac / 2009-10-24 09:57 / portfel
Normalne jaja facet ma kilka osobowości, sam sobie zadaje pytania i na nie odpowiada podając się za każdym razem za kogoś innego patrz:
| 79.187.253.* | Szymon Kress
| 79.187.253.* | shrek III
| 79.187.253.* | miły miłosz
| 79.187.253.* | Artur Kuwert

Może to gtoś z działu PR Analiz On-line :)
miły miłosz / 79.187.253.* / 2009-10-22 17:40
Patrzyłem i testowałem demo. Fajana zabawka
Artur Kuwert / 79.187.253.* / 2009-10-22 13:19
Trochę niedbale podałeś nazwę tego programu. Jego nazwa to NAVIGATOR. FUNDNAVIGATOR to nazwa strony (www.fundnavigator.pl) nie programu.
Od kilku tygodni jestem jego u zytkownikiem i w mojej pracy (jestem doradcą finansowym w niewielkiej firmie oferującej rozwiązania inwestycyjne oparte na funduszach (Aegon) z pewnością jest przydatny. Czy niezbędny, to nie powiem, bo to kwestia filozofii działania i spsobu obsługi klientów. Sama funkcjonalność jest OK, choć jak dla mnie brakuje tam kilku funkcji (regularne wpłaty, akcji i struktur). Bardzo dobrze mają zrobiony portfel funduszy, który pozwala monitorować zachowanie inwestycji (w moim przypadku dotyczy to głównie portfeli klientów, ale indywidualnie też z tego korzystam). Jest tam również sporo funkcji, które pomagają w sprzedaży moich produktów. dla ciebie jako inwestora indywidualnego (wnioskuje z twojej wypowiedzi, że sam inwestujesz w fundusze) przydatne mogą być funkcje, które pomagają wybierać fundusze do portfela.
Co do wiarygodności danych, to nie widzę innego podmiotu na rynku, który tak jak Analizy.pl gwarantuje ich jakość. wiem, że dostarczają dane do większości mediów (money też od nich bierze, chyba również wirtualna i onet). Ogólnie narzędzie jest cool i jeśli chcesz świadomie inwestować w fundusze i nie zawierzać bezkrytycznie pośrednikom i samym TFI powinieneś zaryzykować i wyskrobać te 150 PLN.
Szymon Kress / 79.187.253.* / 2009-10-22 22:47
Dziękuję Arturze za opinię.
Chyba zaryzykuję i "wyskrobię" te parę złotych. Dotychchasowe testowanie demo też coraz bardziej mnie przekonuje.
Zaskoczyła mnie pozytywnie zawartość działu "z analizami i wiadomosciami"., Trochę kiepsko zrobiona wyszukiwarka, ale materiału do czytania całe wory.
Jeszcze raz dzięki.
Viqy / 2010-06-23 22:01
Nie ma to jak gadać sam ze sobą :) zaraz, zaraz ... jak się ta choroba nazywała ? :)
___ / 85.222.121.* / 2010-06-23 00:15
buheheheh, jaka chamska reklama
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy