Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusz akcji w skali roku. straty czy zyski ??

fundusz akcji w skali roku. straty czy zyski ??

Tomaniu / 83.25.245.* / 2007-07-27 11:54
witam! czy zostawiajac pieniadze na funduszu akcyjnym po mimo obecnego ''krachu'' i tak zarobie czy mam jak najbardziej powody do obaw. Podkreslam iz pieniadze mam zamiar trzymac w funuszu jeszcze jakis rok. Za wszelkie sugestie bardzo dziekuje.
Wyświetlaj:
cortez / 2007-07-30 22:00 / Bywalec forum
"fundusz akcji w skali roku. straty czy zyski ??"
aby odpowiedzieć na to pytanie to trzeba:
mieć szklaną kulę,
wróżyć z ręki,
umieć stawiać tarota,
znajomość rozkładu fusów na dnie filiżanki też się przyda;)
Coś pominąłem?
Garom / 2007-07-27 11:58
Ten temat poruszany był już setki razy.
Poczytaj inne wątki na tym forum a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Niektóre
bardzo konkretne i obszerne. Nie czekaj aż ktoś poda Ci rozwiązania na srebrnej tacy,
bo się nie doczekasz lub będziesz z nich niezadowolony. Powodzenia.
TaS / 2007-07-28 01:19 / Tysiącznik na forum
tak to jest jak ludzie nie wiedza, a robia :/

co tez sie porobilo...

ludzie jak nie macie pojecia o podstawach to czego tu szukacie... latwych pieniedzy? te sa tylko w totolotku...

powoli trace cierpliwosc do nowicjuszy na forum...
zaq81 / 2007-07-28 09:43 / portfel
Tas bez nerwów to nie miejsce żeby się denerwować tutaj się relaksujemy i wymieniamy doświadczeniami. Musisz albo ignorować takie posty i dać szanse młodszym kolegom na forum, albo ctrl+a > ctr+c > ctrl+v
Tomaniu nie beż sobie tego do serca, ale Twój temat statystycznie pojawia się dziennie kilka razy dla stałych bywalców jest ty lekko irytujące, osoba się pojawia pyta o to co ją interesuje ( najczęściej krótko ) i znika.... nic po sobie nie pozostawiając. Statystyka to jedno, a ludzie to drugie mam nadzieje że będziesz wyjątkiem który potwierdzi tą irytującą regułę.
Niestety nie mamy tu żadnego medium (a szkoda)które zna przyszłość są tylko domysły poparte doświadczeniem ja dopiero zaczynam wiec moje doświadczenia są zerowe, pozostaje zdrowy rozsądek i Tobie to też oczywiście polecam.....
nowicjusz1982 / 2007-07-28 11:03 / Dzieciak *€* forum
hmmm tez pytalem kilka tygodni temu .... ale uznalem ze trzeba podstawy saamemu poszukac a puzniej czytac czytac i jeszcze raz czytac 1 dnia nie wiedzialem co to mWig sWig i zadawalem tego typu pytania teraz z perspektywy czasu wstyd mi przed stalymi bywalcami np. TaS . ale teraz wiem troszke wiecej ale siedze sporo i szuam sam tego co chce wiedziec z podstawowych rzeczy jednak co do wstydu to jeszcze wieksza glupota z mojej strony bylo ladowanie calej kasy w jednego miska ale to juz inna historiaa ...
a co do znikania to ja nie mam zamiaru znikac :))
tomaniu poczytaj a puzniej dopytuj jesli czegos nie rozumiesz to predzej ktos ci pomoze
TaS / 2007-07-28 21:23 / Tysiącznik na forum
oka chłopaki wyluzuje :D

NOWICJUSZU :) dobry kierunek obierasz :)

kazdy sie kiedys musi nauczyc :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy