Forum Polityka, aktualnościKraj

Fundusz Alimentacyjny. Apel do premier

Fundusz Alimentacyjny. Apel do premier

Money.pl / 2015-10-20 11:42
Komentarze do wiadomości: Fundusz Alimentacyjny. Apel do premier.
Wyświetlaj:
psps / 159.205.80.* / 2015-10-24 19:40
Jakie alimenty? Jaki zasiłek? Żadnych pieniędzy. W cywilizowanym kraju kobieta sama decyduje się na dziecko. Pomoc opiekuńcza w przypadku śmierci małżonka lub małżonki. W innych przypadkach tylko wyjątkowo po wyroku sądu. A w Polsce jak facet nie płaci to dawajta mnie bo ja wychowuję.
prawie kumający / 91.208.150.* / 2015-10-20 13:46
Jako człek postępowy i liberalny demokrata a także Europejczyk uważa, że alimenty należy zlikwidować.
Liczę na to, że zrobi to jeszcze kochana Pani Premier , bo jak po 25-tym przyjdzie zaścianek, to już się od alimentów nie opędzimy.

Przecież żyjemy w Europie, prezerwatywy leżą w każdej biedronce po 2 złote, do tego nie potrzeba ani in vitro ani zarodków. wystarczy 2 złote. Jeśli pani powiła śliczne różowe maleństwo, a nie miała ślubu kościelnego, to powinna brać problem "na klatę" - że tak powiem niezbyt precyzyjnie.

Bo przecież tata niekatolicki, ma pełne prawo na drugi dzień "po", poczuć w sobie duszę kobiety i żaden zaścianek nie może mu bronić uzgodnić dla siebie nowej płci... I zaraz nie ma już taty. A chyba nie będziemy drwić z dziecka i wpisywać mu w papiery 2 mamy? Tego chyba nie popiera Unia? To po pierwsze.

Po drugie, te 725 zł należy oczywiście zmienić na 2500 a może nawet na 5000 ale u taty też. A za co ma chłopina żyć? z czego płacić podatki? Gdzie uprawnienie i parytet? Gdzie wolność i demokracja?
Jukos / 77.114.24.* / 2015-10-20 11:52
jak tym ludziom nie pomogą to już dokładnie będzie widać jaka ta platforma jest obywatelska...płakać mi się chcę, że politycy tak oszukują ludzi...
Ja swoje utrzymywałem / 178.36.247.* / 2015-10-20 11:43
Lewactwo alimentów woła od NIE OJCA swoich dzieci.Żądają czystego powietrza - niech się czystością obyczajów wykażą.:)))

Najnowsze wpisy