Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Fundusz Walki z Rakiem to ostatnia szansa dla chorych? Polacy zdrowie muszą sobie finansować sami

Fundusz Walki z Rakiem to ostatnia szansa dla chorych? Polacy zdrowie muszą sobie finansować sami

Wyświetlaj:
Waniek / 2015-09-01 10:34 / Bywalec forum
Państwo polskie konkuruje z biedakami o leki i takie są skutki takiej polityki!!!
Brak leczenia raka pozorne leczenie cukrzycy, zaćmy, zębów, alergii, astmy patrząc na ludzi nie na statystyki nfz!!!
aleksanderxb / 81.15.131.* / 2015-09-01 10:12
Nie ma co się dziwić że coraz więcej ludzi choruje na raka i inne choroby tak jak mi powiedział pewien lekarz na pytanie skąd to się bierze ,panie to co jemy to mamy. Wystarczy popatrzeć na sprzedawane produkty i ich zawartość w konserwie mięsnej 12% zawartość mięsa nie będę przytaczał innych produktów wystarczy poczytać informacje zawarte na etykietach produktów i jaki organizm w dłuższym czasie to wytrzyma chyba ze pancerny. Ale reklama i pieniądze wszystko załatwią bo kiedyś w toku rozmowy z młodym obywatelem Holandii powiedział mi że jak wejdziemy do Unii to skończą się nam te zgniłe ogórki i kapusta które jemy .ale nikt mu już nie wyjaśnił jaka jest różnica między zgniłym a ukiszonym i o tym że kiszone produkty zawierają kwas mlekowy i inne produkty korzystne dla organizmu ludzkiego.Na temat służby zdrowia nie będę się wypowiadał tylko wszystcy powinni mieć jadnakowe prawa a nie tylko elita
npol / 91.193.13.* / 2015-09-01 10:02
Zlikwidować przynajmniej o połowę samochodów służbowych, oraz zlikwidować konkordat
Eva129 / 164.40.246.* / 2015-09-01 10:00
Ciągle czytamy jak wyłudza się pieniądze podatników z NFZ.Wszyscy wiemy,że to studnia bez dna.Dlaczego nie robi się nic żeby uszczelnić ten system.Tak naprawdę nie wiemy na co idą nasze składki.
to_jam / 94.229.215.* / 2015-09-01 09:57
Może najwyższy czas, aby państwo szybkim cięciem uleczyło swoje własne, chore struktury. Najwyższy czas, aby odpowiedzialni za stan państwa przestali zastanawiać się nad tym jak jeszcze można orżnąć i tak już zarżniętych ciężko pracujących obywateli, którzy w zamian za swoją ciężką orkę są codziennie okradani i zasilają konta żyjących ponad stan ustawodawców. Wszyscy powinni odpowiedzieć przed Trybunałem Stanu, chory kraj, chory system, zupełna degrengolada ...
Cyzio / 88.220.37.* / 2015-09-01 09:57
Niech rządzący złodzieje oddadzą co nakradli wtedy nie będzie takiej potrzeby o której jest artykuł
mama autystyka / 83.22.250.* / 2015-09-01 09:56

Co w zamian otrzymywałby ubezpieczony? Miałby zapewnione ponad 88 terapii, w tym między innymi przeciwko malarii, schizofrenii, różnym odmianom raka, żółtaczce czy chorobom serca. Do tego pakiet szczepionek.

Jasne - pakiet szczepionek!!! Zwłaszcza szczepionki miałby zagwarantowane!!!
Byle nabić kabzę firmom farmaceutycznym.
cvb / 83.0.223.* / 2015-09-01 09:53
ile jeszcze mam płacić podatków na leczenie, emerytury,policje sądy, polityków itd pytam co z tego dostane bo w tej chwili nadal nic nie mamy ani właściwego leczenia ani emerytur maja za to uprzywilejowani, którzy nic nie płaca ale za to dużo dostają z moich podatków, z mojego zusu itd a może panowie i panie przestaniecie na skradać zaczniecie od siebie a całe to porozumienie zielonogórskie wysłać na biała niedźwiedzie to sie nauczą szanować pacjentów niech otworza swoje prywatne gabinety i niech się nie pchają do nfz zobaczymy jak długo pociągną bez podwójnej kasy i łapówek, nie przecze , ze w tej zgrai są uczciwi i wspaniali lekarze ale więcej jest gnojków i łapówkarzy...
zniesmaczony pl / 176.221.121.* / 2015-09-01 09:49
Należy zlikwidować NFZ a pieniądze powinny być wypłacane szpitalom, lekarzom, przychodniom przez Urzędy Wojewódzkie. Żadnych kontraktów , płacić za pacjenta przyjętego nie zapisanego. Zaoszczędzimy wielką kasę na urzędnikach i kontraktach. Prywatna praktyka ma być rzeczywiście prywatna a nie prywatnie przyjmuję a badania w szpitalu za pieniądze podatników. Należy wprowadzić dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie które można odliczać od podatku. Dlaczego ja muszę leczyć w bylejakim szpitalu państwowym bo on ma kontrakt a nie mogę w prywatnej klinice która ma wysoki poziom leczenia. Moje zgromadzone pieniądze powinny iść za mną.
jok776 / 82.177.46.* / 2015-09-01 09:46
i to jest polityka rzadu Podniesc skladki aby lekarze zarabiali wiecej. Dla pacjenta nic sie nie zmieni
chora / 89.79.158.* / 2015-09-01 09:45
przykre to jest, ze pracujesz dla kraju a jak zachorujesz to juz nikogo nic nie obchodzi. ale to moze spotkac każdego i to wkrotce
eryk65 / 178.235.51.* / 2015-09-01 09:44
No tak...lepiej wydawać pieniądze na czołgi,samoloty a ludzie niech zdychają w szpitalach ...ale to rządzących nie obchodzi..wiadomo dlaczego.
Andrzej523 / 176.97.48.* / 2015-09-01 09:43
co roku odprowadzana jest z mojej pensji składka zdrowotna 9500 zł. Leczę się z powodu choroby nowotworowej. Dzisiaj mogę się zarejestrować do lekarza onkologa na grudzień. Dzisiejsza informacja. Fundusz Zdrowia to złodziejska, biurokratyczna instytucja. Gdybym miał te pieniądze, które do niej odprowadzono z moich pensji przez 30 lat, to mógłbym leczyć się w Szwajcarii. Złodziejskie opiekuńcze państwo.
R************** / 188.252.103.* / 2015-09-01 09:28
Chwila, kuźwa!!! Mam 46 lat, zarabiam akurat ponad średnią krajową. Od czasu zmian w metodach finansowania zdrowia z mojej pensji wpłynęło na konto NFZ ponad 120.000zł - STODWADZIEŚCIA tysięcy złotych. Przez ten czas zgodnie z danymi z systemu NFZ, wydałem na swoje potrzeby zdrowotne... 320zł, To dlaczego, do ciężkiej k nędzy mam jeszcze ubezpieczać się dodatkowo? Pieniędzy w NFZ jest dość, tylko rozdęta do granic administracja i niegospodarność powodują problemy!
Elfik166 / 81.15.192.* / 2015-09-01 09:13
jestem 55 latkiem i nie zgadzam się na ponoszenie większych kosztów!!! Płacę składki już 35 lat, prawie nie chorowałam a teraz gdy się starzeję to mówią mi że muszę płacić więcej niż inni bo jestem już stara!!! A czy wcześniej żądano tego od wcześniejszych roczników? Moje pokolenie jest traktowane jak pokolenie niewolników, musimy pracować dłużej by komuniści i mundurowi mogli dalej dostawać swoje wysokie emerytury a nam mówi się że możemy liczyć tylko na siebie bo od Państwa dostaniemy tyle co kot napłakał...
Czy w tym Państwie nie ma już równości obywateli????

Najnowsze wpisy