Forum Forum finansoweBanki

Fundusze ARKA BZWBK

Fundusze ARKA BZWBK

budomontaz / 2013-01-05 13:14
Pani Agnieszko dziękuję za krótką odpowiedż bez poczucia odpowiedzialności za fakt że po 5 latach waszych REKLAMOWANYCH
funduszy ARKA z mojej kwoty 1.600.000 - sprzeniewierzyliście kwotę 800.000 -BEZ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI .
Fakt jest rzeczywistością i DOWODEM /akt.spr.karnej/że 2007 r na podstawie zaglądania przez państwa na moje konta i stwierdzenie że posiadam ponad 6.000.000 zł,to niebyło dnia żeby pan dyrektor oddziału WBKBZ Bielawa pan Janusz KOWERKO
nierzyjeżdżał na moją kopalnię by reklamować i codziennie nakłaniać mnie na wpłacenie na WASZĄ ARKĘ WBKBZ.Natomiast w samym waszym oddziele Bielawa pan Maciek Doradczyński mnie i żonę wręcz natarczywie zmuszał do zainwestowania w WASZĄ
z góry założoną oszukańczą ARKĘ - czyli kulturalnie wykraść pieniądze Paterkowi.I tak po namowie przez pana dyrektora i doradcę po upływie 2 miesięcy dałem się nabrać i wpłaciłem Wam kwotę 1.600.000 zł. Twierdziliście wówczas że wpłacając wam te pieniądze na Fundusz Arka to najlepsza inwestycja dzięki której za rok podwoicie mi tą kwotę do kwoty 3.200.000 ,mówiliście i dziękowaliście mi że dałem się Wam przekonać i namówić za tak korzystny interes dla mnie .I CO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI CO
ZROBILIŚCIE NACZELE Z TYM SWOIM HISTORYKIEM PANEM MATEUSZEM MORAWIECKIM- ano kulturalnie okradliście
przedsiębiorce DARIUSZA PATEREK KTÓRY CAŁE 34 lata pracy zawodowej w kopalni dał się od takich hosztaplerów oszukać
Gdzie Rząd daje wam PRZYZWOLENIE .Ja mam 54 lata,jestem po poważnym udarze mózgu , moja żona 2012 roku przeszła wycięcie guza w mózgu i też jest w części inwalidką i przynajmiej związku z tym nie podaruję wam, zarządowi i samemu MORAWIECKIEMU że mnie ,moich górników ,moją kopalnię ,naszą Polską przyszłość tak perfidnie OSZUKALIŚCIE.
W Ameryce za podobne złodziejskie oszustwa pan Madof otrzymał karę - 1.przepadek mienia w całości 2. wyrok 150 lat więzienia
Nie czekam żeby pani cokolwiek mi wyjaśniała -fakty i rzeczywistość jak wyżej opisałem same o sobie świadczą-tworzycie i wymyślacie narzędzia do okradania klientów,i to jest wasz główny cel.Z TAK PORZĄDNEGO BANKU KTÓRY MIAŁ DOBRĄ
RENOMĘ TAKIE OPRAWCY JAK WY NACZELE Z PREZESEM MORAWIECKIM ZNISZCZYLIŚCIE ZAUFANIE,GWARANCJĘ
I RZETELNOŚĆ WOBEC KLIENTÓW KTÓRZY WAM ZAUFALI.Ja straciłem kwoę 800.000 + odsętki ale będę was oszuści
ścigał aż mi oddacie moje pieniądze.Przyjdzie dzień że odpowiecie i będziecie gorzko żałować .A PANI NIECH DO MNIE NIE PISZE
NIEODPOWIEDZIALNYCH GŁUPOT , TYLKO SIĘ POWAŻNIE ZASTANOWI CO PISZE . CZEKAM KONKRETNIE NA ZWROT MOICH SKRADZIONYCH KULTURALNIE PIENIĘDZY W KWOCIE 800.000 + ODSETKI .Proszę pozdrowić waszego kochanego
szefuncia , któremu mam chęć zrobić spotkanie chyba się ucieszy że go wszyscy darzą takim zaufaniem i powierzają miliony jak ten Darek Paterek.a
pozdrawiam
mgr Dariusz Paterek
właściciel
tel. +48 602 736 945

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: