fundusze FIZ

paabloo / 89.206.17.* / 2008-02-18 21:13
Witam!
Myslicie, że to dobry moment w inwestycje w fundusze investors BiR, investors LBO, oraz opera za 3 gr? Który z nich jest najbardziej godny polecenia, warto inwestować teraz we wszyskie z nich?
Z góry dziękuję za podpowiedź
Wyświetlaj:
madzik08 / 87.205.69.* / 2008-02-29 16:31
mam investors FIZ oraz Opere za 3 grosze od IV/2007.Z investors FIZ (mam tam ponad 40 % obecnego kapitału inwestycyjnego) jestem bardzo zadowolona -uważam że to najlepsza inwestycja tym bardziej że w każdej chwili mogę sprzedać na giełdzie. Na Operze 3 grosze się zawiodłam i moje zaufanie do p.Kwiatkowskiego spadło - jak odrobię straty to sprzedaje i dokupię co innego.
Chciałam kupić też INVESTORS BIR i LBO,ale sie nie załapałam, a teraz nie stoją najlepiej więc chyba dobrze się złożyło.
Myślę o tym ich GOLD-jak będzie dostępny.
hannibal / 2008-02-23 22:30 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja bym wybrał INVFIZ klasyczny i LBO....pierwszy ma szansę na permanentny stabilny wzrost....drugi za 2-3 lata da sporą przebitkę.....opera cieniuje....BiR-za duże zawężenie profilu inwestycyjnego-ale do rozważenia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy