Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusze i 10 tys zł

fundusze i 10 tys zł

h.e.r.m.i.o.n.a / 2007-10-16 00:28
Witam, jestem uczennicą. W szkole dostałąm zadanie:
Zainwestuj (tak "na niby") 10 tys zł w max 3 fundusze.
Nie mogę ich później sprzedać, a do stycznia mam miec jak największy zysk.
Co poradzicie? Proszę o konkretne nazwy funduszy i ile mam w które zainwestować (razem 10 tys). Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Wyświetlaj:
h.e.r.m.i.o.n.a / 2007-10-16 12:14
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
smooth / 2007-10-16 11:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiedz nauczycielowi, że inwestowanie w fudusze jest długoterminowe a do stycznia to sobie może lokate założyc. Wirtulane pieniądze mozna jak najbardziej w fundusze akcyjne zainwestowac ale nie ma to wiele wspolnego z realiami ryzyka własnych srodków.
krzysiek29 / 2007-10-16 07:00 / Uznany Gracz Giełdowy
inwestor fiz - 4000
aig akcji chinskich i azjatyckich-4000
opera uniwersa-2000
Idyll / 2007-10-16 08:01 / Bywalec forum
Ja bym jeszcze dorzucił jakiś funudusz Małych i Średnich Spółek (prawdopodobnie czeka nas mocne wybicie): proponuje DWS top 25, który ma co odrabiać, PZU MIŚS (który jeszcze nie odrobił tyle co powinien ;) albo może jakiś nowy jak UniAkcje MIŚS (bo nowe misie zawykle ostro szły do góry, na początku działalności).
krzysiek29 / 2007-10-16 08:14 / Uznany Gracz Giełdowy
co do misi moge sie zgodzic ale z asekuracja jeszcze sa przewartosciowane
wedlug mnie te trzy produkty maja potencial inwestor w kazdych warunkkach radzi aig potencial chin i indi kazdy wie a co do opery tez zna sie na zarabianiu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy