Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

fundusze polskich akcji czy się opłaca?

fundusze polskich akcji czy się opłaca?

plot / 2011-05-19 12:24
witam,
czy wato inwestować w fundusze polskich akcji? co uważacie za najbardziej opłacalne spośród nich? czy można na tym dużo zyskać? kto może się tym zająć za nas? tzn. kto za nas może grać na giełdzie? mam jakąś pulę akcji powierzam je jakiejś firmie i ona jest sprzedaje i kupuje inne itd. Komu mogę zlecić coś takiego ?
Ciułacz / 2011-05-19 13:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Plot witaj !
Widzę że jesteś zalogowany bo inaczej to bym twój post uważał za prowokacje.
Pytasz :
kto za nas może grać
na giełdzie? mam jakąś pulę akcji powierzam je jakiejś firmie i ona jest sprzedaje i kupuje
inne itd. Komu mogę zlecić coś takiego ?

Najprostsza odpowiedz to są : fundusze.
Ty powierzasz swoją kasę funduszom a one za Ciebie grają na giełdzie.
Ty chyba masz na myśli coś innego np tz doradzcę finansowego co to ma odpowiednia licencje.
Dobry doradzca nigdy nie jest zły, ale jak tu trafić na dobrego ?Ja zakładam że większość doradzców teoretycznie jest bardzo dobra tylko maja kłopoty z czasem , np jak mają pod opieką stu inwestorów i nagle coś się dzieje to czy zdążą odpowiednio zadziałać?
Inna sprawa to taki doradzca nie bierze odpowiedzialności za za inwestycje bo on tylko Ci pomaga a dalej TY sam jesteś odpowiedzialny za zyski i straty.
Bywają tacy co niby gwarantują jakiś tam procent zysków, tylko jedno pytanie czym oni to gwarantują ? dobrym słowem ?

czy wato inwestować w fundusze polskich akcji? co uważacie za najbardziej opłacalne spośród
nich? czy można na tym dużo zyskać?

Nawet na wodzie sodowej można zrobić dobry interes tylko odpowiednio do tego się trzeba przyłożyć.
To samo na giełdzie oraz funduszach polskich czy zagranicznych.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy