Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusze rynków środkowoeuropejskich

fundusze rynków środkowoeuropejskich

europejczyk / 193.193.181.* / 2007-08-30 10:04
Witam,

mam nadwyżke finansową w kwocie 14 tysięcy i chciałbym zainwestować w fundusz środkowoerupejski...jaki fundusz wybrac?
Wyświetlaj:
ciachor / 83.29.117.* / 2007-09-02 14:51
Ja również mam Uni N.E. choć znacznie mniejszą kwotę od Twojej nadwyżki , myślę od jakiegoś czasu o kupieniu / giełda/ Investors BiR FIZ , nie wiem tylko czy nie bede w ten sposób kumulował 2 f. o podobnym profilu inwestycyjnym !?
Pozdrawiam!:)
Trade / 2007-08-31 10:21 / Bywalec forum
Ja natomiast mam Arkę, i też nie narzekam jak widać każdy ma inny gust i podejmuje inne decyzje. pozdrawiam
TaS / 2007-08-31 01:16 / Tysiącznik na forum
wybierz najlepszy to proste :)

a ktory jest najlepszy.... hmm to juz zalezy od osoby polecajaego. ja mam uni nowa europa i jestem zadowolony. duzo w rosji inwestują, a to było dla mnie istotne. arka ostro sie reklamuje, ale nie jestem do niej przekonany :)
cortez / 2007-09-01 22:14 / Bywalec forum
Podobnie jak Tas mam Uniakcje Nowa Europa. Jeszcze się nie zawiodłem, inwestują głównie w na rynku rosyjskim, w duże spółki surowcowe.
Jeszcze mam trochę bphu wschodzącej europy, też niezgorsza sobie radzi:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy