Forum Forum inwestycyjneFundusze

funduszowe- wyniki

funduszowe- wyniki

irbor / 2012-07-11 17:09
Interesują mnie wyniki inwestycyjne w 2012 portalu "funduszowe". Jak wypadli w tym roku?? Czy warto kupić u nich abonament?
Wyświetlaj:
tom2012 / 83.7.242.* / 2012-07-12 10:31
Tak jak max pisze najlepiej polegać na sobie,kiedyś miałem u nich abonament ale po pewnej zagrywce dałem sobie spokój gdy na jednej transakcji będąc do przodu +25% zrealizowali stratę -15%. A wyników za 2012 nie podają z prostego powodu pewnie są na minusie bo gdyby byli z 10% do przodu pewnie by napisali żeby statystyki poprawić.
max1224 / 2012-07-11 22:32 / Tysiącznik na forum
a kupił byś jednostki u Warrena Buffeta?, albo Johna Paulsona, ten pierwszy stracił w 2011 ponad 5% drugi 52% (pięćdziesiąt dwa procent!!!) obaj uchodzą za elitę ...
funduszowe nie wiem jak wypadli w roku ubiegłym, to już historia ważne co będzie, a nie co było, ja mimo wszystko kupiłbym u Buffeta, a funduszowych ? sam nie wiem ale raczej polegam na sobie :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy