Forum Forum finansoweInne

Fuzja UniCredito z HVB - tysiące pracowników na bruk?

Fuzja UniCredito z HVB - tysiące pracowników na bruk?

Wyświetlaj:
PATRZĄCY Z BOKU / .* / 2005-06-18 14:02
konsolidacje prowadzą do niczego innego jak ciecia kosztów i to kosztem pracowników. będą wydawać miliony na reklamę i wpierać pracownikom że nie mogą płacić więcej bo oni nic nie robią. ciekawe co nasz nadzór bankowy na te działania. BPH przygotowują się do ostrej konkurencji z PKO BPjednym słowem należy korzystanie z usług bankowych do minimum i nie płakać po szkodzie. każdy wie jakie są skutki picia wódki - a i tak naród pije i leczy kaca i znowu pije i leczy kaca.... należy czytać to co się podpisuje i zadawać niewygodne pytania pracownikom bankowym i prosić żeby na potwierdzenie swoich słów pokazywali stosowne zapisy w regulaminach i tabelach opłat.
klient / .* / 2005-06-17 20:32
To straszne. Będą dyktowac ceny na rynku. Nie będzie sentymentow. Muszą miec zwrot na kapitale powyzej 20% bo u siebie im sie to nie udaje.Ale klient tez umie liczyc..Raz go mozna...
MZ / .* / 2005-06-15 09:42
Skorzystałem z promocji wiosenneh banku BPH. No i oczywiście zostałem zrobiony w przysłowiowego balona. Zachęta na ulotce "bezpłatne konto nawet przez całe życie" to jedna wielka fikcja. W warunkach promocji doczytałem dopiero że "przez całe życie" oznacza "do momentu odwołania przez bank". Czy tak robi 3 co do wielkości bank w Polsce ??? Te zagrywki są stosowane przez ten bank od lat. Przykład chcoćby z kartami płatniczymi, moja żona w momencie otwarcia sobie u nich konta miała karte bezpłatnie wydawaną i tak miało byc, potem zmienili (oczywiście bank, czyli czytaj budynek, a nie członkowie zarządu banku) warunki i wznowienie karty płatne plus teraz jeszcze płacić trzeba za miesięczny koszt obsługi karty :)
bk / .* / 2005-06-19 16:11
każda promocja jest szczegółowo przeliczana tak aby bank na niej nie stracił a zarobił.
tori / .* / 2005-06-17 17:04
przynajmniej czytasz coś więcej niż hasło na reklamie, a robi to mało kto ;-)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: