Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Filmowa kariera politycznych łgarzy

Gałązka: Filmowa kariera politycznych łgarzy

Wyświetlaj:
dlaczego?? / 83.10.83.* / 2010-03-16 16:34
Dlaczego panowie dziennikarze czekali aż dwa lata by ujawnić tajemnicę,że Donald Tusk opowiadając o siostrze Ewie i jej zarobkach zwyczajnie łgał ?
arch / 2010-03-16 17:40 / Tysiącznik na forum
-----P---Opodobnie jak z hodowcą świń !
"Hodowca trzody chlewnej w akcie seksualnym z kobietą .

„Teraz myślę, że musiało do tego dojść”, wyznał reporterce radia „Luz” Marian B., znany w środowisku hodowca.
-„Już jako nastolatek czułem pewnego rodzaju fascynację płcią odmienną, ale do tej pory nie miałem z tym problemów. Pięćdziesiąt lat spokojnie sobie hodowałem i nagle coś takiego! Do zbliżenia doszło wieczorem. Co czułem? To trudno wyrazić, proszę mnie zrozumieć, zajmuję się hodowlą. Nie sądziłem, że jestem do tego zdolny.
- Bożena jest tego samego zdania. Najbardziej boli, że inni hodowcy we wsi robią to samo, tylko nikt z nich się do tego nie przyznaje, ale śmiać się i wytykać palcami to potrafią”, zakończył z żalem w głosie.

Oburzony tym zarzutem sąsiad powiedział reporterce, że to, co robi Marian, to zwykłe świństwo. "

http://nowy-pompon.netbird.pl/
ajjjjj / 192.138.116.* / 2010-03-16 15:03
przecież każdy głos oddany na PO/PiS/SLD/PSL lub REZYGNACJA z głosowania w wyborach to przyzwolenie na takie praktyki. Skoro 60% uprawnionych nie głosuje, a kolejne 35% głosuje na ww partie to co się dziwić? wolą 95% ludzi najwyraźniej są właśnie takie rządy.
Anda / 83.21.215.* / 2010-03-16 14:37
Na dole to samo jest.
giwa / 77.255.191.* / 2010-03-16 17:08
Przyklad idzie z gory na dol wiec co sie dziwic ze na dole to samo.
nnn / 83.16.248.* / 2010-03-16 14:06
Cały ten cyrk pt. "jak kłamią politycy" ( o zgrozo politycy PO ! ) zrealizowany przez p.Sekielskiego wygląda jak leczenie dżumy cholerą.
Trudno mi uwierzyć , że p.Sekielski stał się nagle poszukującym prawdy dziennikarzem skoro wcześniej robił za cyngla TVN-u .
Być może chodzi Wam o wymianę "zderzaków" ? Temu chyba służy wspólne poszukiwanie "innych polityków" i pokazywanie tych "bardziej szczerych" - co znaczy "bardziej naszych". Panie Gałązka ; nawet Wałęsa, człowiek o przysłowiowej wręcz skromności ( o uczciwości nie wspomnę) wymieniał zużyte części z większą gracją . Obawiam się , ze Czerska nie zapłaci Panu za tę "paszę"
MN4 / 78.8.35.* / 2010-03-16 13:26
Kilku z nich powiedziało, z niejaką zaciętością w głosie, że nigdy nie kłamią. Zapamiętałem ich sobie.
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-16 10:43
Siekielski zrobił film o kłamiacych Politykach .... Panie Gałązka, zauważ Pan Siekielski - chodzący obiektywizm z TVN. Do tego dołączyć Olejnik i Lisa plujących na kłamiących, służalczych i spolegliwych dziennikarzach i mamy pełen obraz Tuskolandii... To co pokazał Siekelski to tylko słomka na stogu siana, bo nie tylko politycyc kłamią - jeszcze więcej kłamią dziennikarze ... Panie Gałązka., nie udawajcie zdziwionych - sami w tym wielkim kłamstwie bierzecie udział od lat (przytoczyć mozna kilkadziesiąt tylko pana artykułów ), a teraz widzicie , że POszopka zaczyna się chylić i szukacie wyjścia z niej - to jest jedyne wytlumaczenie filmu Siekielskiego ...
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-03-16 09:30
Po pierwsze, to autor rzeczonego filmu, jest chodząca cnotą dziennikarstwa.
Po drugie, film trochę obnaża , owszem, ale tylko świat wirtualny polityki a świat wirtualny to pajace, robiące za polityków, dzierżące, tym samym, zewnętrzne znamiona władzy! Sekielski dostał rozkaz od tych - co faktycznie rządzą Polską nieprzerwanie od 1944 roku a których, nikt nigdy nie wybierał i powstał rzeczony film. Po co powstał ów film, możemy się tylko domyślać.
Oto jest pytanie - kiedy powstanie film o tych, którzy faktycznie rządzą, czytaj - niszczą Polskę i Polaków, nieprzerwanie od 1944 roku?
Może i powstanie w formie instruktażowej i będzie wyświetlany w zamkniętych kręgach, gdzieś na bliskim wschodzie, gdzieś za wielką wodą!
giwa / 77.255.191.* / 2010-03-16 17:19
Pieknie,madrze i prawdziwie Panie/Pani chlop jag.To swieta prawda ale pryszczaci nie wiedza o tym dlatego wybory politykow zmieniaja sie na wybory miss/mister pieknosci.Szkoda mi Polski bo coraz glebiej grzeznie w bagnie postkomuny.
ajjjjjj / 192.138.116.* / 2010-03-16 08:53
po tym jak będzie głosował i jakie projekty składał, nie po słowach czy programie przedwyborczym
arch / 2010-03-16 08:45 / Tysiącznik na forum
Pzemilczane przez światowe media wskazują, że pewne kręgi w USA sfałszowały miliony sztabek złota, których wartość ocenia się na zawrotną sumę 600 miliardów dolarów.

www.youtube.com/watch?v=ZKczs-7BFRI&feature=player_embedded
ajjjjjj / 192.138.116.* / 2010-03-16 08:52
a jak oni to zrobili? mają kamień filozoficzny?
@@@ / 89.76.138.* / 2010-03-16 12:23
Pozlacany tungsten panie pozlacany tungsten.

Tungsten is vastly cheaper than gold (maybe $30 dollars a pound compared to $12,000 a pound for gold right now). And remarkably, it has exactly the same density as gold, to three decimal places. The main differences are that it’s the wrong color, and that it’s much, much harder than gold. (Very pure gold is quite soft, you can dent it with a fingernail.)
A top-of-the-line fake gold bar should match the color, surface hardness, density, chemical, and nuclear properties of gold perfectly. To do this, you could could start with a tungsten slug about 1/8-inch smaller in each dimension than the gold bar you want, then cast a 1/16-inch layer of real pure gold all around it.
ajjjjj / 192.138.116.* / 2010-03-16 15:00
no i co z tego? mają sobie sztabki pozłacanego tungstenu. komuś to szkodzi? Z cytatu wynika, że to różni się od złota więc chyba jest ok. Jeśli nikomu tego nie opychają wciskając kit, że to złoto to przecież nic się nie dzieje.
@@@ / 89.76.138.* / 2010-03-16 21:28
Poczytaj troche na ten temat bo nie lapiesz problemu.
Niektore kraje maja swoje zapasy "zlota" wlasnie w postaci takiego pozlacanego tungstenu i nie zdaja sobie z tego sprawy.

In October of 2009 the Chinese received a shipment of gold bars. Gold is regularly exchanges between countries to pay debts and to settle the so-called balance of trade. Most gold is exchanged and stored in vaults under the supervision of a special organization based in London, the London Bullion Market Association (or LBMA). When the shipment was received, the Chinese government asked that special tests be performed to guarantee the purity and weight of the gold bars. In this test, four small holed are drilled into the gold bars and the metal is then analyzed.
Officials were shocked to learn that the bars were fake. They contained cores of tungsten with only a outer coating of real gold. What’s more, these gold bars, containing serial numbers for tracking, originated in the US and had been stored in Fort Knox for years. There were reportedly between 5,600 to 5,700 bars, weighing 400 oz. each, in the shipment!

http://www.daily.pk/fake-gold-bars-in-bank-of-england-and-fort-knox-14477/
issael / 94.254.137.* / 2010-03-16 21:12
a to z tego, że to koniec USA. Oczywiscie jak to sie potwierdzi.
Wprawdzie , waluty swiata uwolniono od parytetu złota na , zecz tego czegoś co obecnie buszuje, ale złoto nie straciło nic ze swojego krolewskiego oddziaływania.
Jezeli w forcie w którym rzad USA prz=etrzymuje rezerwy złota, stwierdzono taki przekret, to prosze sobie wyobrazić jaki to bedzie miało wpływ na system walutowy , na gospodarkę USA i swiata.
Na razie to wszystko trzyma sie juz tylko na strachu, na niczym więcej.
Zbyt wiekie były by starty dla zbyt wielu aby chcieli dopuscic do zawalenia sie systemu finansowego obecnie obowiazujacego.
Strach chociaz wielki , nie jest jednak niezawodnym i bezpiecznym spoiwem.
Po prostu , teraz jest niby chwiejna równowaga z akcentem na okreslenie niby. Bo chwiejna jest baardzo,
Grówni rozgrywajacy, tylko czekaja , okazji kiedy przy swoich minimalnych stratach, beda mogli przyczynic się do rozwalenia tego.
Pierwsze w kolejce czekaja Chiny, a Chiny potrafia czekac , nawet długo, nie spieszy im sie, na razie , nic nie wrtym realnie dolarem, finansuja swoj rozwój. No i trzymaja USA na długu.
USA chcac zmniejszyc swoj dług zadaja od Chin dewaluacji Juana, a Chiny mówia figa z makiem i co nam zrobicie, tym bardziej ze teraz to Chiny skupuja najwiecej swiatowego złota, przy tym sa tez wielkim tego złota wydobywcą.
A teraz zagadka, jak myslicie po ci Chinom złoto?
A nastepna zagadka jak myslicie czy to ze USA maja coraz mniej złota ma znaczenie czy nie?

Najnowsze wpisy