Forum Polityka, aktualnościKraj

Gałązka: Kaczyński stosuje metodę Hitchcocka

Gałązka: Kaczyński stosuje metodę Hitchcocka

Wyświetlaj:
kris_kris / 109.243.36.* / 2010-05-14 08:56
Platforma Obywatelska myśli tylko o sobie jeszcze niczego dobrego dla Polski nie udało się zrobić. Co do wyborów to tylko myślą jak obsmarować PiS, a sami nie mają nic mądrego do powiedzenia.
niewierzący ateusz / 83.31.129.* / 2010-05-11 16:09
młodemu hrabiemu zdarzyło się po raz pierwszy wrócić
późną nocą do domu, wierny sługa Jan wita panicza u
drzwi
- Jak to dobrze,że Panicz już wrócił , Jaśnie Pani
bardzo się o panicza niepokoiła
- No i bez powodu Janie, była pyszna zabawa
- Cieszę się Paniczu
- Powiem ci mój drogi Janie w tajemnicy,że miałem dziś
w nocy pierwszy stosunek seksualny !
- Gratuluję Paniczowi, i jak się Panicz czuje po
zabawie? -
- Doskonale mój Janie, tylko wiesz tyłek mnie trochę
boli
niewierzący ateusz / 83.31.129.* / 2010-05-11 16:10
i jeszcze jeden nowy

marszałek z generałem obserwują ćwiczenia , w pewnym momencie popsuła się pogoda ,więc schronili się w namiocie i rozmawiają
po jakimś czasie marszałek grzecznie –jako że hrabia- przeprosił generała i wyszedł z namiotu, po chwili wraca cały przemoczony
- o! tak leje? Zadziwił się generał
- eee, nie, wieje –odparł hrabia
...? / 83.10.141.* / 2010-05-11 19:05
Dlaczego ty tak kpisz z hrabiego Komorowskiego?
Wiadomo, że to straszne ciele, ale to nieładnie tak żartować z człowieka.
niewierzący ateusz / 83.31.129.* / 2010-05-11 19:09
poczytaj teksty niżej a znajdziesz odpowiedź, a krótko mówiąc dlatego,że hrabiego POparł jaruzelski
pan włądek / 89.231.102.* / 2010-05-11 19:24
ale dlaczego bronisław tak się szczyci swoim hrabiostwem? W Polskiej heraldyce nie było żadnych tego typu tytułów. Pozostawiono jedynie tytuły książęce dla potomków rurykowiczów na Ukrainie (min. Ostrogscy, Zasławscy, Wiśniowieccy) oraz sejm uznał tytuł książęcy Radziwiłłów nadany im przez cesarza. To wszystko, pozostała szlachta była równa.
Tytuły baronów, hrabiów itp. nadawał cesarz Prus i cesarz Austrii, a wynikały one ze struktury organizacyjnej obu państw. Otrzymanie tytułu hrabiego oznaczało włączenie się w strukturę cesarstwa, możliwe stało się to po rozbiorach. Oznaczało przyjęcie praw i obowiązków wobec cesarstwa. Wobec cesarstwa, a nie wobec Rzeczypospolitej. To jest praktycznie porównywalne z podpisaniem volkslisty. Czym tu się szczycić.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-05-11 16:08

jego konsultanci są lepsi od tych z PO. We wszystkich działaniach są szybsi. W Internecie wygrywają profesjonalizmem, zaś wycofanie z pierwszej linii aktywistów budzących niechęć lub kpiny

Kto powściągną JK i na jak długo?
support-psych / 78.8.145.* / 2010-05-11 13:52
z choinki" - może nie jest pan taki jednojajowy, za jakiego się p. uważasz, może potrafisz pan coś pomyśleć i napisać też na inny temat, a nie tylko o kaczorach, kaczorach ... może tak chociażby dla własnego zdrowia psychcznego - bo z tym u pana od dawna już nie najlepiej!
niewierzący ateusz / 83.9.164.* / 2010-05-11 13:56
za pisanie o kaczorach jest większa wierszówka i pewniejsza praca
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-05-11 13:01
Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego na onet. pl w komentarzach jest cenzura dla niektórych wypowiedzi, pojawia sie informacja: Twój komentarz czeka na publikację... i czeka sobie bardzo... długo aby się wkońcu nie pojawić..
sceptyk / 2010-05-11 13:08 / Tysiącznik na forum
Dlaczego?
Dlatego, że twoje komentarze nie spełniają podstawowego kryterium publikacji:
są niezgodne z linią "naszy partii" i nie mają certyfikatu koszerności wydanego przez sanhedryn z Czerskiej 10.
sceptyk / 2010-05-11 13:00 / Tysiącznik na forum
Jestem pod wrażeniem przemiany, jaka zaszła w man13.
Z ponurego, sfrustrowanego, antyklerykalnego fanatyka przeistoczył się w dowcipnego wesołka (po angielsku "gey") i opowiada dowcipy, które powstały w Wydziale Specjalnym ds. Dowcipu i Humoru przy Kumitecie Centralnym Naszy Partii.

No to ca, man13:
na najbliższą Gwiazdkę zaprosisz na tradycyjne jajeczko?
man13 / 2010-05-11 12:52 / Tysiącznik na forum
Donald Tusk po śmierci trafił do nieba. U bram niebios spotyka św. Piotra, który go oprowadza po niebie. Tuska bardzo zaciekawiły zegary rozmieszczone w ogromnej ilości po całym niebie. Pyta się więc św. Piotra:
-Co to są za zegary i czemu wskazują różne godziny
-Widzisz Donaldzie - odpowiada św. Piotr - Każdy człowiek ma taki zegar, którego wskazówki przesuwają się do przodu z każdym kłamstwem. Z chwilą urodzin zegar każdego człowieka wskazuje godzinę 12. Widzisz tu na przykład jest zegar Matki Teresy, który wciąż wskazuje godzinę 12.
-A gdzie są zegary Kaczyńskich?
-Ich zegary robią za wentylatory w holu głównym....!
Kim III nnmjnnhb / 130.60.28.* / 2010-05-11 12:42
Ile sprawdzilo sie z twoich "przepowiedni"? Jednak ciagle was Kaczynski zaskakuje! Ale wlasciwie dlaczego PO nie zaskakuje? Wypalila sie, czy tez stopniowo wychodzi na jaw kogo wlasciwie ta partia reprezentuje?
sceptyk / 2010-05-11 12:52 / Tysiącznik na forum
Buldogi ciągle gryzą się pod dywanem.
A poza tym ostał się jeszcze jeden TU 154, więc jak prezydent będzie niesłuszny, to znowu może popaść w jakieś zamglenie albo inne wąwozy.
man13 / 2010-05-11 12:50 / Tysiącznik na forum
Kaczyńscy i Lepper zawsze zaskakują. Ostatnio startem o fotel prezydencji.
man13 / 2010-05-11 12:55 / Tysiącznik na forum
- Przychodzi poseł PiS do sklepu z kapeluszami, ogląda przymierza, marudzi. W końcu postanawia: biorę ten różowy moherowy. Ależ w tym pan przyszedł - mówi sprzedawca.
sceptyk / 2010-05-11 12:53 / Tysiącznik na forum
man13,
martwisz mnie brakiem antyklerykalnego ataku na kk.
Czyżbym przegapił zmianę mądrości etapu?
Bo przecież Michnik zmiany etapu nie ogłaszał.
man13 / 2010-05-11 12:56 / Tysiącznik na forum
Widzisz tak to On /Michnik/ kiepsko chodzi na smyczy.
sceptyk / 2010-05-11 13:15 / Tysiącznik na forum
Oj, chyba się nieuku zaplątałeś w tę smycz.
Współczuję Redaktorowi i tuskowniarzom, że mają takiego marnego kundla łańcuchowego jak ty.
man13 / 2010-05-11 12:25 / Tysiącznik na forum
Czy giełda i kurs złotego nie potwierdza tej hipotezy?
Ciekawe co będzie dalej jak wódz PiSiorów otworzy usta objawiając swe marzenia w przyszłej prezydenturze.
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-05-11 18:33
No nie troll wypowiada sie na temat giełdy. Pustaku zobacz co się działo jak dyzma przejął władzę. Nie karmić trolla.
uObywatelski 2010 / 83.29.5.* / 2010-05-11 11:53
Szanowni Forumowicze.
Jestem oburzony Waszymi atakami na pana redaktora Gałązkę i również na pana Niesiołowskiego.
To oburzające. Wszystkie PiSiory rzuciły się na ludzi z PO. Na każdym forum tylko zwolennicy PiS.
Co z ludźmi z PO - powymierali jak dinozaury?

Ja mam trochę inne propozycje. Trzeba realizować co od dawna proponowała Platforma uObywatelska.
Tylko to doprowadzi do silnej i liczącej się Polski. Kiedyś w to nie wierzyłem, ale teraz nie mam wątpliwości.
Czytajmy i realizujmy postulaty zgaszane przez p. Gałązkę i jemu podobnych w ostatnich latach.

1. Pan Gałązka nalatywał na prezydenta Lecha Kaczyńskiego, że bardzo źle, że jest z tej samej strony polityki co premier Jarosław Kaczyński.
Zauważam, że miał rację. Doceńmy to. Nie pozwólmy, aby ta sama opcja miała premiera i prezydenta.
Zagłosuję na J. KACZYNSKIEGO.

2. Pan Gałązka miał pretensje, że bliźniaki pełnią dwie najważniejsze funkcje w państwie.
To proste - teraz nie ma takiego zagrożenia. Należy zagłosować na J. KACZYNSKIEGO.

3. Pan Gałązka i ludzie PO wymiewali się z Pierwszej Damy. To niesłychane.
Szkoda znowu ryzykować. A nuż Pierwszą Damą zostanie jakaś blondynka albo tłusty babsztyl.
Mamy jednak wyjście zagłosujemy wszyscy na J. KACZYNSKIEGO. Tu mamy przynajmniej pewność, że nie będą drwili z Pierwszej Damy RP.

Zdecydowanie jestem za tym, aby uwzględnić wszystkie te postulany pana Gałązki. Nie walczcie z nim. Zróbcie to co wskazywał przez kilka ostatnich lat.
precyzyjjnie / 84.10.136.* / 2010-05-11 13:41
To jest słuszne.
Warto to częściej przypominać i to na różnych portalach.
m-53 / 83.24.27.* / 2010-05-11 13:07
Jedno zastrzeżenie. Do wyboru pozostaje jeszcze Pierwsza Dama w Czarnych Okularach - z nią Komorowski się pokazywał na Placu Czerwonym i w Katyniu.
man13 / 2010-05-11 11:40 / Tysiącznik na forum
Jak by na to nie patrzeć to wybory pokażą jaką dysponuje kondycją intelektualną polski obywatel państwa wyznaniowego współczesnej EUROPY.
sceptyk / 2010-05-11 12:42 / Tysiącznik na forum
No, wasz kandydat spełniający warunki:

polski obywatel państwa wyznaniowego
współczesnej EUROPY


pokaże kondycję intelektualną wasala wobec Niemiec i Rosji, wiernego sługi nieistniejących WSI, oddanego wykonawcy rozkazów przełożonych oraz absolutną wierność ideom eurosocjalizmu brukselskiego.
Bo o bałwochwalczym uwielbieniu dla starszych i mądrzejszych nie wspomnę.
man13 / 2010-05-11 12:48 / Tysiącznik na forum
Bądź optymistą, jeszcze nie przegraliście formalnie.
m-53 / 83.24.27.* / 2010-05-11 13:37
Jak myślisz, czy na bilbordach, gwarantujących formalne zwycięstwo Komorowskiego, będzie piękne zdjęcie
Komorowski + Jaruzelski w Katyniu.
Nie znalazłem niestety ujęcia jak Komorowski pomaga mu powstać z klęczek i własną chusteczką ociera łzy.

(Flaki się przewracają. I Ci w Grobach Katynia też.)
sceptyk / 2010-05-11 13:17 / Tysiącznik na forum
A kto to są "MY"?
Bo ty przegrałeś już na starcie, jak ci na Czerskiej mózg wyprali.
Autor... / 194.9.67.* / 2010-05-11 11:36
Nie Hitchcoka, lecz Spielberga jeżeli już.
Ale byłby zgrzyt z uwagi na pochodzenie.
Kukariusz / 88.220.40.* / 2010-05-11 11:20
Rozkaz do ataku wydany? ktoś sie przestraszył? Niesiołowski i Gałązka obok siebie.. no, no.. czekamy na Pilkota ponizej... i dalszą część polityki miłosci i nieagresywnej kampanii wyborczej :)
dgen / 2010-05-11 10:46 / Tysiącznik na forum
Polska i tak jest podzielona:
z jednej strony oszuści, aferzyści i kombinatorzy pokroju sawickiej, misiaka, mira, zbycha itd a z drugiej strony ci, co chcą żyć uczciwie i płacić podatki. Niestety ci ostatni często mają pod górkę.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-11 10:41
Dzis wspólny atak: pan Gałązka i pan Niesiołowski przewidują przyszłość i oceniaja czystośc filizanki podczas przemówienia JK. To obydwa profesory są, z tego co wiem...?
sceptyk / 2010-05-11 12:49 / Tysiącznik na forum
Jakie uniwersytety, takie i profesory.
Nie dziwota, że i Bydłoszewskiego nazywają profesorem. Tak dla jaj zapewne.
jotka1 / 78.31.91.* / 2010-05-12 10:55
cienka krytyka w stylu dzieci z przedszkola "Jacek-placek"...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy