Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Piękno PiS-u i medialne bestie

Gałązka: Piękno PiS-u i medialne bestie

Money.pl / 2008-07-22 08:42
Komentarze do wiadomości: Gałązka: Piękno PiS-u i medialne bestie.
Wyświetlaj:
Raczejjj / 87.205.200.* / 2008-07-22 09:07
Pogarda dla PiS i uwielbienie dla "niezależnych" mediów w typie TVN mówią o autorze artykułu wszystko. Czemu tylko nie stara się on nawet zachować choćby krztyny obiektywizmu w sowjej krytyce tylko beż żenady demonstruje, że on to jest demokrata co to na PO/SLD głosuje, a w PiS są same oszołomy.
Bojkot mediów to błąd, ale mówienie, że stacje telewizyjne załóżone przez SB i WSI są niezależnymi mediami - to swiadczy właśnie albo o ignorancji authora albo o graniu pana Gałązki w tej samej orkiestrze z funkcjonariuszami owych "niezależnych" mediów.
rad7777 / 217.153.146.* / 2008-07-22 14:21
Nie można nie gardzić PiSem słuchając jej przedstawicieli.Stacja TVN24 jest nawet zbyt poprawna politycznie jeżeli chodzi o tolerowanie chamstwa i głupoty liderów tej partii.
Czy ma Pan/Pani dokumenty, na podstawie których określa Pan/Pani proweniencje niektórych stacji ?
sceptyk / 2008-07-22 18:53 / Tysiącznik na forum
A ty masz dokumenty na poprawność tefałenu?
Bo jak rozumiem, Olejnik Monika, curunia szefa kadr olsztyńskiej SB z lat siedemdziesiątych, jest szczytowym osiągnięciem poprawmości i wysokiej kultury sralonu i tuskowniarzy.
cr3ate / 2008-07-22 11:12
No i właśnie potwierdziłeś swoją ignorancję. Oczywiście jak na prawdziwego fana PiSu przystało. Wierny piesek do śmierci. Po pierwsze artykuł nie jest ani o SLD ani o PO, więc dlaczego, według PiSuarków, każdy artykuł nie zawierający opluwania innych partii, jest skierowany przeciwko nim? po drugie nie wiem czemu napisałeś niezależnych w cudzysłowiu. Są niezależne od PiSu i dlatego to już jest zło samo w sobie :) Po trzecie jeśli nie jest udowodniona współpraca z SB czy innymi służbami, to mi to podchodzi pod pomówienie, ale o tym PiSuarki też nie wiedzą, bo chlastają bezmyślnie językami na lewo i prawo :) Wiem, że moja wypowiedź i tak nie ma sensu, bo fani Jarcia tego nie pojmą jeśli ich wódz im nie wytłumaczy :)
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-07-22 11:46
Skądże wniosek, że tfuj przedmówca jest "pisorkiem"...., "dlaczego każda wypowieć nie zawierająca opluwania PiS jest skierowana przeciwko wam". Co do twojego pytania to sam sobie dajesz odpowiedź: na tym portalu nie ma artykułów "opluwających inn partie", ci "śmieciowi" redaktorzy Trio specjalizują się tylko w tematyce pt PiS....
x2s2ws2w / 196.3.50.* / 2008-07-22 08:42
Podoba mi sie ten artykul, madrze napisane, PIS jak zwykle obraca kota ogonem i kluci Polske, dawno powinien byl ich Walesa wsadzic do ciupy!!! Bo spiskowali przeciw niemu, a teraz jakby ktos tak samo spiskowal przeciw Lechowi Kaczynskiemu, to bylaby najwieksza awantura na swiat, obraza i zamach stanu!!! PIS jest tak aroganckie i zakompleksione że szkoda gadać, ich ego jest większe niż ich czł****!!!!!!!!!
~anoninm~ / 57.86.133.* / 2008-07-28 10:03
TVN = Tusk Vision Network
Nie ma co się dziwić że nie wszyscy chcą tam występować.
mm3m / 2008-07-22 09:01 / Bywalec forum
co oznacza słowo "kluci" ?
arch / 2008-07-22 17:25 / Tysiącznik na forum
WPISZ W GOOGLE ciekawe rzeczy wychodzą ?
kluci kluci.webzdarma.cz
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy