Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: PiStolety Kaczyńskiego

Gałązka: PiStolety Kaczyńskiego

Money.pl / 2007-12-11 09:01
Komentarze do wiadomości: Gałązka: PiStolety Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
Marqus / 79.187.251.* / 2007-12-11 10:30
jakkolwiek by nie narzekać na Kaczyńskich to najważniejsze jest porozumienie "ponad podziałami" , które zawrą z PO w związku z 13 grudnia. Cofnie nas ono w okolice roku 1918 , ale o tym sza !!!
absurd / 85.255.177.* / 2007-12-11 10:24
róznie mozna cofnąc czas, przykładem USA gdzie słowo demokracja jest juz tylko słowem . zbyt wiele juz tam dzieje sie poza kontrola wyborcy amerykańskiego aby "demokracja" amerykańska była rzeczywista demokracją,
nie przeskadza to politykom amerykańskim aby utwierdzac amerykanów ze zyja w najdemokratyczniejszym kraju swiata z duzyn skutkiem to czynia bowiem wiekszosc amerykanów w to wierzy .. a to jest najwazniejsze przeciez.
skoro moze to byc w ameryce dlaczego nie w polsce?
nie odnosze wrazenia aby pis jednał się z wykształciuchami raczej wprost przeciwnie .. jedna się z inteligencją a to niekoniecznie wykształciuchy .. no chyba ze cała inteligencja utozsamia się z wykształciuchami ale to juz zupełnie inna bajka.
maa / 2007-12-11 11:14 / Tysiącznik na forum
Koleś, pisz co chcesz, byle poprawnie po polsku.
Nie potrafisz, to daruj sobie, bo kompromitujesz nie tylko siebie, ale i wyznawców podobnych poglądów.

Sposób, w jaki piszesz nazywa się pokemonizmem. Jest typowy dla nastoletnich panienek i chłopaczków "spełniających się" na blogusiach i blogaskach.
absurd / 85.255.177.* / 2007-12-11 11:50
uwaga uwaga maa sie odezwał
nie zrozumiał tekstu ale wiedział jak to niezrozumienie nazwać .. to juz duzy postep.
nie przypominam sobie abym kolesiował sie z maa ale moze w zwidach maa tak było .. kto to wie

maa mam nadzieję ze odezwiesz sie znowu i dasz kolejny pokaz swojego talentu pisarskiego,

co maa tak wkurzyło w tym co napiszałem ze az musiał przyczepić się do porawnosci ???
maa / 2007-12-11 12:39 / Tysiącznik na forum
Nic minie nie wkurzyło. Nic ciekawego nie napisałes, by się na coś wkurzać.

Powtarzam nie lubię, gdy ktoś swoje braki w edukacji maskuje "zajefajnym" pokemonizmem.

Staraj się pisać poprawnie, nawet jeśli zdarzy ci się zrobić czasem błąd. Przecież nikt nie chce eksterminacji pisiorów, czego obawom nie raz daliście wyraz na tym forum. Chcemy jedynie, byście sie douczyli i zaczęli myśleć. Wtedy hochsztaplerzy pokroju Rydzyka i Jarosława K. nie będą w Polsce mieć tyle do powiedzenia.
absurd / 85.255.177.* / 2007-12-11 12:56
a jednak
zostałem wyrózniony
na tle całej "społeczności " czatowej .. maa zwrócił uwge na moje wypowiedzi, a raczej ich poprawnosc .. bo wg maa pisze o byle czym. .. widocznie maa denerwuje samo pojawienie się nicka absurd.
O niejakiej wszechwiedzy maa swiadczy to ze wie ze jestem PiS-iorem .. oraz to ze mam luki w wykształceniu.
Co do luk to sie zgodze .. zawsze jakies się znajda .. obawiam sie ze nie umnie tylko ale takrze i u maa.
natomiast dlaczego jestem PiS-iorem ???? tego nie wie nikt .. to wie tylko wszechwiedza maa .. która pozwala mu wszystkich i wszystko "bezbłednie" oceniać.

arogancja maa jest wielka .. tak wielka ze sam maa jej nie ogarnie jak dalej w takim tepie bedzie sie rozwijac.

tyle mojego pisania na dzisiaj .

ciekawe co maa napisze .. hm moze za jakis czas poczytam?

moze znowu poznam nowe okreslenie? pokemonizm .. ładne słowo.

dobrego dnia czatownikom wszystkim
Sabre / 2007-12-11 09:01 / Tysiącznik na forum
,,Głęboko wierzę, że jeszcze będziemy rządzić" - przekonywał prezes Jarosław Kaczyński.
Wiara może góry przenosić, tylko musi być jej bardzo dużo. Czy prezesowi Kaczyńskiemu jej wystarczy?
Najzabawniejsze jednak w tym całym ... kongresie, było zwrócenie się do inteligencji (działanie z inteligencjom - fonetyczny zapis wypowiedzi prezesa), bo w zdobycie tego elektoratu chyba nikt nie wierzy, łącznie z Jarosławem K.
Jedyna szansa na ponowne rządzenie PiS, to utrzymanie przy sobie dotychczasowych "zasobów" razem ze schedą po Samoobronie i LPR, połączone z niską frekwencją w nastepnych wyborach.
Dlatego właśnie uważam, że zapowiedzi prezesa można między bajki włożyć - polityka PiS będzie w dalszym ciągu polegała na hołubieniu głównej siły tej partii, czyli ciemnego narodu.
KAP / 2007-12-11 10:41 / Tysiącznik na forum

polityka PiS będzie w dalszym ciągu polegała na
hołubieniu głównej siły tej partii, czyli ciemnego narodu.

pozwole sie z Toba nie zgodzic. PiS jest parta zyjaca z tych którzy sa ludzmi rozczarowanymi i wkurzonymi z kazdego w zasadzie powodu. Daje im poczucie ze zostali oszukani przez 'uklad', czyli ze przyczyna jest poza nimi i nie sa winni (a przy okazji umacnia ich w przekoanniu ze sami nie maja na nic wplywu). Nie nalezy tego elektoratu mylic z 'ciamnym ludem' . Zapraszam do lektury swietnegio i starego artykulu: http://www.polityka.pl/archive/do/registry/secure/showArticle?id=2003508
PiS partia wkurzonych mezczyzn i teraz tez kobiet...
Sabre / 2007-12-11 10:59 / Tysiącznik na forum
No tak, tylko czy taka charakterystyka (ludzi wierzących że teorie spiskowo-układowe są wytłumaczeniem niemal wszystkiego) nie jest właściwa właśnie dla "ciemnego narodu"?
P.S.
W analizie wywodu Jarosława K. zauważyłem pewną ciekawostkę - prezes wprost przyznaje, że nie popiera go elektorat inteligencki, czyli, de facto, uznał swój obecny elektorat za ... powiedzmy mało inteligentny, żeby nie powiedzieć głupi.
Ciekawe kto mu to pisał? A może sam osobiście to wymyślił?
KAP / 2007-12-11 13:48 / Tysiącznik na forum
Czy sfrustrowany zawsze znaczy glupi, czy wierzacy wteorie spiskowe? Nie sadze. Perfidnosc sytuacji polega na wykorzystywaniu frustracji i pewnej bezradnosci dla swoich partykularnych celów poprzez jej swiadome POBUDZANIE (taka odwrotnosc psychoterapii). Z kolosalna strata z reszta wlasnie dla tych ludzi. Na identycznych mechanizmach jedzie Radiomaryja. Czy jest na to antidotum. Sadze ze edukacja i uswiadamianie.
Sabre / 2007-12-11 14:14 / Tysiącznik na forum
Może masz rację. Czesto wśród sekt znajdują się osoby bardzo inteligentne. Mój błąd polegał na tym, że odruchowo traktuję PiS jako normalna partię. Tymczasem jest to partia bardzo ... specjalna.
Ale to nie zmienia faktu, że PiS musi pozostac taką partią, jaką jest. Nagłe "znormalnienie" tej partii, mogłoby doprowadzić do tragedii, wyobraż sobie te tłumy ludzi wyrwanych brutalnie z uzależnienia.
Także lepiej dla wyznawców, by ten proces przebiegał łagodnie.
KAP / 2007-12-11 16:28 / Tysiącznik na forum
chetnie sie zloze na terapie odwykowoa...
Marqus / 79.187.251.* / 2007-12-11 11:57
jeszcze brakuje wywodu o związku inteligencji jako grupy i ich inteligencji. Zresztą w historii było tylu inteligentnych s....ów , że dla mnie to tylko częściowy wyróżnik jakości
Sabre / 2007-12-11 12:11 / Tysiącznik na forum
Czy uważasz że paranoicy to ludzie o wybitnej inteligencji?
Czy nie zgadzasz się z prezesem (o zgrozo!) i uważasz, że jednak PiS ma już poparcie inteligencji?
Może uważasz, że ten tekst Jarosława K., został mu podrzucony przez Układ?
Wywody o "grupach", wspominki historii i temu podobny bełkot sobie daruj. Zrezygnuj z tej swojej "częściowości" i napisz o co ci tak naprawdę chodziło.
Marqus / 79.187.251.* / 2007-12-11 12:28
jak zwykle uprawiasz insynuacje - naucz się czytać ze zrozumieniem . Od czasu upowszechnienia się inteligencji , czyli od czasu gdy takim mianem obdarza się każdego kto skończył studia - nazywanie tej grupy inteligencją jest bez sensu. Rzeczą której wymagam od inteligenta jest umiejętność wyciągania logicznych wniosków z dostępnych informacji. Niestety po obu stronach barykady niewielu jest takich , chyba że łżą za pieniądze.
Sabre / 2007-12-11 12:38 / Tysiącznik na forum
Więc jaki wniosek osoba inteligentna może wyciągnąć z twoich wpisów? Jedynie taki, że są nie na temat. Bo tematem jest "przeorientowanie" PiS.
P.S.
Łżenie za pieniądze wiążesz z umiejętnością wyciągania logicznych wniosków?
qurek / 62.111.149.* / 2007-12-11 16:17
Chyba jednak "łganie"...
Sabre / 2007-12-11 16:39 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że łganie, błąd był zamierzony ... .
Marqus / 79.187.251.* / 2007-12-11 13:29
zaskakujesz mnie negatywnie - nie śpiesz się tak z odpowiedziami bo drastycznie spada ich jakość. Otóż - jeżeli komentuję Twoje komentarze to one są "chwilowym" tematem . Co do zakończenia - muszę łopatologicznie wyjaśnić : po obydwu stronach barykady PO/PiS są ( bywają ) ludzie inteligentni , ale ich niektóre wypowiedzi sugerują, że wynik rozumowania został podporządkowany mamonie. Tak naprawdę ,to ta barykada jest tylko fikcją na potrzeby spełnienia wymogów demokracji. Kto czytał pierwszy program PO - ten wie , że to kwintesencja oświeconego socjalizmu. Mam chyba kopię...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy