Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Pomyślmy o następnych wyborach

Gałązka: Pomyślmy o następnych wyborach

Money.pl / 2008-10-14 08:51
Komentarze do wiadomości: Gałązka: Pomyślmy o następnych wyborach.
Wyświetlaj:
krytyk / 83.9.161.* / 2008-10-18 23:27
Tusk - czyli lalka marionetkowa którą zza kurtyny pociągają ci "trzymający władze" ... Tusk, humanista bez wiedzy i doświadczenia... Tusk, zadufany, pełen pychy - z czym do ludzi... Panie Gałązka stary Pan a taki naiwny...
historyk / 83.24.128.* / 2008-10-15 08:59
mam wrażenie że obecny konflikt nie ma nic wspólnego z wyborami do których usiłuje się sprowadzić wyjazd na szczyt, chodzi o sprawy merytoryczne Gruzja, stocznie a przede wszystkim kryzys i transfer z banków w Polsce kapitałów do banków matek. Tusk nie chce prezydenta w Brukseli do tego stopnia że zachował się do niespotykanego w cywilizowanej Europie sposobu propagandy że na szczycie będzie o emisji do atmosfery i zablokował wyjazd Kaczyńskiemu Wyszło szydło z worka Tusk straci zaufanie społeczne i każdy obserwator będzie sie zastanawiał co Tusk chciał na prawdę załatwić gdyż Kaczyński to wiadomo na pewno zadziała w poparciu Gruzji i stoczni, na pewno przeciw transferem z banków córek do banków matek. A Tusk...
Wapniak / 2008-10-14 22:50 / Tysiącznik na forum
A po co, skoro niczego to nie zmieni. Szkoda naszej kasy na ten wyreżyserowany cyrk.
Kinol / 62.87.237.* / 2008-10-14 21:31
obserwując rzeczywistosc medialną ogłupiajaca Polaków
mam swiadomosc ze prasa ma wielu obcych włascicieli. Pozatem wraca obraz historyczny gdzie w walce o wolnosc i ład społeczny przodowały Prusy i Rosja. Szkoda ze ludzie obdazenie duza energia społeczna? (politycy) maja zaburzenia emocjonalne i słaba znajomośc historii.Dotyczy to przede wszystkim Tuska ale nie tylko.,
historyk / 83.24.128.* / 2008-10-15 09:02
mysle że Tusk działa planowo i jak widać bez zahamowań, cały jego rząd składa sie z ludzi którzy są mocno związani z Unią no poza pionkami typu Drzewiecki czy Kopacz
DA-old / 217.172.247.* / 2008-10-14 18:03

drugiej strony trzeba przyznać, że sztabowcy premiera, znając profil psychologiczny prezydenta, skutecznie wykorzystują jego wady: pychę i skłonność do obrażania się oraz łatwość do wyprowadzania z równowagi.


Nie tylko znawca naszych umysłów - mięsa wyborczego - ale także dogłębny analityk sztabu Donusia!

Dość tych bredni Panie Gałązka!!!!!!!!!

Najlepiej będzie Panu na Białorusi lub Rosji mamić półinteligentów.
zgroza / 83.10.233.* / 2008-10-14 16:41
Może Pan pomażyć - a Tusk może tylko ogłaszać , że jest prezydentem bo na pewno nim nie zostanie i nie pomoze nawet wmawianie przez "specjalistów" takich jak Pan , że powinien bo Kaczyński przecież się obraża i to jego taki byczy "profil".
PS. Wczoraj widziałem jak trzech nastolatków lało kolegę- ten którego lali miał taki dziwny "profil" - podrygiwał, zaciskał zęby i się poprostu stawiał. na szczęście trzech wyrostków potrafiło wykorzystać te słabości "profilu" napadniętego (bo to, ze był przy tych zaciśniętych zembach widocznie nienormalny to oczywiste). Itak to by trwało dalej gdybym ich nie rozgonił!
Spostrzegawczy! / 83.29.47.* / 2008-10-14 17:41
Dobrze piszesz. Takiej chołoty na ulicach jest niestety coraz więcej.
Zauważ, że tu na forum też jest trzech takich: Gałązka, Płaskoń i Winiecki, którzy non-stop tłuką w profil prezydenta.
Całe szczęście, że wielu zachowuje się szlachetnie dając temu odpór, tak jak ty wczoraj rozgoniłeś tę chołotę.
Michał_3city / 83.25.12.* / 2008-10-14 14:14
Rozśmiesza mnie już porównywanie naszych polityków w kategoriach medialności, wzrostu, krawata itd.
Po roku rządów Donka & Co ja nie mam już żadnej wątpliwości, że jego wizja Polski- włażącej w d.. biurokratom z UE a w szczególności Niemcom, pozbawionej własnego zdania i odrębności- kompletnie mi nie odpowiada.
Mimo gorszego krawata, fatalnego "pijaru" braku konta w banku i żony- lepszą dla mnie - i dla wielu z nas - wizję Polski mają Kaczyńscy. To Polska z wyraźnie zaznaczoną państwowością i podmiotowością, rozdzielająca kompetencje państwa narodowego i biurwokracji UE oraz kierująca się SWOIM INTERESEM. A nie mitycznym interesem europejskim.
Obecny kryzys finansowy pokazał w istocie, że nie ma ZADNEJ wspólnej polityki europejskiej, natomiast każdy szarpie w swoją stronę.
UE zabrania nam ratowania stoczni pieniędzmi publicznymi, podczas gdy wielokroć większe kwoty pompowane są w padające banki. I te decyzje podejmowane są w ciągu jednej nocy.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-10-14 14:31 / NiePOsPOlity Intelekt
Kto chce, ten dogrzebie się w Internecie, że UE zezwoliła na ratowanie dwóch stoczni na terenie byłej NRD. I to właśnie tym stoczniom jak najbardziej na rękę są kłopoty naszych stoczni.
tooburzające! / 83.29.6.* / 2008-10-14 14:50
Faktycznie, jak tak jest a Donek jakoś choć trochę dba o Polskę, to powinien ścigać listem gończym tych decydentów z Brukseli.
W takim przypadku jest to bandyckie działanie na szkoę Polski.
Nie chodzi tu o Platfusów czy Pisuarów, ale o elementarną sdprawiedliwość.
Czy premier podjął już działania w tej sprawie?
Bo jeśli nie, to musi to być straszny ślamazara i konował!
ŁowcaWykształciuchów / 2008-10-14 14:35 / NiePOsPOlity Intelekt
"Niemiecki rząd do tej pory dotuje stocznie. Zezwala na to obowiązujące w Unii Europejskiej od 2006 r. warunki ramowe dla przemysłu stoczniowego. Niemiecki rząd przekazuje przemysłowi stoczniom co roku 20 proc. nakładów z budżetu na rozwój nowych technologii"
brrrr / 151.92.176.* / 2008-10-14 14:19
Następnym krokiem w tej wspaniałości braci i ich trwaniu przy "swoim zdaniu" jest wojna z Rosją... Powodzenia.
Michał_3city / 83.25.12.* / 2008-10-14 14:36
eee a masz jakieś wsparcie ??
O ile pamiętam- Rosja wprowadziła sankcje na mięso dosłownie w kilka dni po wygranych przez PiS wyborach w 2005 roku. Nie było jeszcze jasne, czy będzie koalicja, kto będzie rządził i kto zostanie prezydentem. Ale to Pis wywołał "wojnę z Rosją"..
Rosja w dalszym ciągu nie traktuje nas jako suwerennego państwa. Każdy rząd który będzie bronił naszych realnych interesów- z grubsza chodzi o to, aby nie dać się wyizolować ze świata zachodniego- będzie miał n a pieńku z Rosją.
brrrr / 151.92.176.* / 2008-10-14 15:00
Przyjrzyj się uważnie zaciętym i mściwym twarzom braci-sama-sprawiedliwość...Bo ja mam wrażenie że nie ważne kto to zaczął ale jeśli oni będą mieli szansę skończyć to na początek będzie embargo na wszystko a na koniec zmiotą nas jak niepotrzebnego śmiecia a kaczorek dalej będzie leciał i podskakiwał z szabelką i wołał "nie ustąpię! mam władzę! przecież jestem premierem/prezydentem!"(właściwe podkreślić)... Wiesz, czasem trzeba dyplomacji i spokoju w dyskusji (nie tylko w polityce) zwłaszcza jak się jest taką "potęgą militarną" jak Polska i za sąsiada ma się Rosję...Wszystko można załatwić tylko trzeba umieć coś poza obrażaniem się i skakaniem większym od siebie do oczu...Naprawdę wydaje ci się że jak Rosja postanowi nas zmieść to ktoś ruszy palcem żeby nam pomóc? Historia niczego nie nauczyła czy do szkółki chodzić się nie chciało?
pan władek / 212.76.37.* / 2008-10-14 18:32
brrr litości z kim Ty chcesz gadać oni nawet z Francją nie chcieli rozmawiać a będziesz wpierał, że z kimkolwiek z Polski będą negocjować. Będą o ile będzie to nowa "Wasilewska".
Rosjanie mają dobrą dyplomację przypomnę Ci taki fakt jak oni negocjują - embargo było na mięso, a w pewnym momencie min Ławrow przesyła Fotydze kwiaty i mówi, że embarga na mięso to całkowicie nie zniosą, ale za to mogą wybrać i koncesjonować kilka firm, które będą miały prawo eksportować do Rosji żywe zwierzęta. Odpowiedź Fotygi - to nie jest złagodzenie embarga tylko zaostrzenie. Do tej pory embargo było na mięso a nie na żywe zwierzęta i odesłała kwiaty.
Pomyśl jak zachowałby się twój negocjator w takiej chwili. Bo myślę , że mniej więcej wiem kogo masz na myśli,
brrrr / 151.92.176.* / 2008-10-28 16:01
Boże, ratuj...Jeszcze się dowiedziałam że fotyga była świetną ministerką...rany, ludzie co z wami???To dopiero byłon pośmiewisko nie znające języków!!!
Zresztą, do kogo ja mówię...Wystarczy powiedzieć, że Tusk nie dostał kwiatów a embargo znieśli i potrafił to załatwić bez pokazywania jaki jestem twardziel jak zakompleksione kaczory...
Michał_3city. / 83.25.12.* / 2008-10-14 15:12
Oj chyba ci się nie chciało chodzić do szkółki.
A już stwierdzenie "wszystko można załatwić" jest śmieszne. Z Tuskiem i jemu podobnymi faktycznie Rosjanie mają szansę wszystko załatwić. Jak ze Schreoderem. Wszystko będzie kwestią kasy. Ew. obiecają mu stanowiska namiestnika, komisarza, jakkolwiek.

wytłumaczę Ci prostą rzecz. Chodzi o przekonanie tych, którzy "nie chcieli umierać za Gdańsk" - że żądania nie mają końca.
Chamberlain przywiózł pokój z Monachium.. na jak długo?
Historii to właśnie tobie nie chciało się uczyć. Sojusz Niemiec i Rosji ZAWSZE kończył się wymazaniem Polski z mapy. ZAWSZE. Być moze tobie jest wszystko jedno, pojedziesz do Anglii na zmywak. Mnie nie jest.

A psychonaliza na poziomie tefałenu "zaciętych twarzy braci" jest komiczna.
brrrr / 151.92.176.* / 2008-10-14 15:57
Sorry ale jak dla zwykłego doktora ekonomii czyli mnie, zbyt zamotany jest ten wywód...Jakieś obco-brzmiące nazwiska, przykłady dziwnych sojuszy...Jaki Chamberlain, jakie Monachium???na głowę upadłeś? Ja tu o rzeczywistości a ten mi jakieś prawdy historyczne przytacza...Wiesz co chłopcze?Historia człowieka ma parę tysięcy lat i na wszystko znajdą się w niej przykłady...
Przykro mi ale mam swoje zdanie i przy nim pozostanę a co do twarzy...hmmm...jest tu pare zbliżeń dzisiaj, wystarczy się przyjrzeć...a mściwość i zaciętość?Wystarczy popatrzeć i posłuchać....Nie telewizji tylko tego co mówią i ogarnia człowieka przerażenie...
Michał_3city / 83.25.102.* / 2008-10-14 17:39
Chłopcze to możesz mówić do odbicia w lustrze.
Jak widać doktorat z ekonomii nie jest panaceum na brak wykształcenia... zresztą od dawna doktorat z ekonomii to mniej niż magisterka na Polibudzie.
Najpierw pisze że "historia cię niczego nie nauczyła" a potem się na nią zżymasz.
tu cytat z Twojej wyroczni- doczytasz sobie o Monachium
http://wyborcza.pl/1,86117,5743141,Monachium_i_Gruzja.html.
elos / 83.29.44.* / 2008-10-14 16:03
Nawet zwykły doktor ekonomii powinien znać historię Polski i Europy.
Nie ma co się głupio tłumaczyć.
Przez różnych cielaków co to nie znają historii mamy to co mamy. Irlandia - Tuskolandia.
wniosek / 83.29.6.* / 2008-10-14 14:54
Myślenie, że to PIS wywołał wojnę z Rosją jest dobvrym przykładem na brak własnego myślenia.
Ot po prostu "brrr" nie ma własnej głowy, a cały proces jego myślenia jest odtworzeniem tego co napisali w GW albo podali w TVN.
brrrr / 151.92.176.* / 2008-10-14 15:04
Pewne jest tylko że nic nie zrobili żeby ją skończyć bo niestety dla was skończył ja szybciutko Donek...Czasem trzeba zauważyć coś więcej (np interes państwa) od czubka swojego obrażonego i nadętego nosa...ups, przepraszam - noska...
??? / 83.29.31.* / 2008-10-14 15:10
Nie jest to tak ładnie jak Pan pisze.
Nasz premier Donald, obrazowo mówiąc, zaczął Rosjan (Niemców również) całować po tyłkach. Efektem tego "załatwienia konfliktu" było to, że po kilku tygodniach DWA (słownie dwa) tiry z mięsem przejechały przez granicę.
Skuteczność PIJ-arowska była jednak znaczna, bo widać to po Pana poście.
Co załatwił premier w sprawie Katynia, co załatwił w sprawie gazociągu na dnie Bałtyku?, żeby już nie pytać o inne sprawy!
brrrr / 151.92.176.* / 2008-10-14 16:01
Odwracanie kota ogonem, ulubione zajęcia pisuarków, to jest nawet zabawne...Gdyby kaczorek nie był tak nadety i obrażalski i cokolwiek załatwił zamiast ze wszystkimi iść na wojnę to pięknie byście krzyczeli o jego potędze, nawet gdyby przejechał 1 maluch z 1 kurczakiem...a tak się nie da...można się tylko pieklić i próbować zmniejszać czyjeś zasługi...
Powodzenia i całuski...-)))
MN4 / 80.51.231.* / 2008-10-14 09:49
A jak przyjdą nastepne wybory, to co się zmieni. My będziemy tacy sami, politycy będą tacy sami, dziennikarze będą tacy sami. Znowu będziemy śmiać się z siebie, albo usprawiedliwiać, że u innych jest gorzej. I cieszmy się, że możemy to robić, że stać nas na to i że widzimy, że może być lepiej. To wielkie osiągnięcie narodu.
Na szczęście przeżyliśmy czasy Tymińskich, Lepperów, tak jak wcześniej przeżyliśmy czasy komuny, hitlerowców. Ci którzy w zajadłości swej nie widzą różnic pomiędzy 1940,1950, 1960, 1970, 1980, 1990, 2000 i nie wierzą w lepszy 2010 są ślepi.
cytat Zibbiego / 83.29.6.* / 2008-10-14 11:41
To wszystko zależy od tego jak będziemy wybierać. Polacy od czasu do czasu idą po rozum do głowy i dokonują dobrych wyborów.
Trochę ludzi wraca z zagranicy. Oni dadzą popalić tym co obiecywali drugą Irlandię.
Ja jestem spokojny i pełen optymizmu.
A co uważają młodzi. Zacytuję tu Zibbiego:

"Poszedł Donald na ryby. Już po chwili złapał złotą rybkę. Złota rybka zaproponowała mu, że spełni trzy jego życzenia w zamian za wolność. Chytry Donald zgodził się na to. Rybka pyta: jakie jest twoje pierwsze życzenie? Myśli Donald: nie jestem zbyt inteligentny ani mądry... Może trochę rozumu? Mówi więc: chciałbym być 1000 razy mądzrejszy od naszego partyjnego mędrca Palikota. Już po chwili tak się stało... Mądrzejszy Donald myśli teraz: no cóż... mądrości nigdy nie za wiele. Moim drugim życzeniem jest abym był 1000 razy mądrzejszy od najmądrzejszego członka PO! I tak się stało. Całkiem już mądry Donald pomyślał: mogę przecież być jeszcze mądrzejszy... Moje trzecie życzenie: chcę być milion razy mądrzejszy od najmądrzejszego członka mojej partii! Już po chwili złota rybka zmieniła go w najgłupszego członka PiS..."
wykształciuch / 151.92.176.* / 2008-10-14 13:45
I to naprawde wydaje ci się zabawne? Biorąc pod uwagę głupotę, zaciekłość i mściwość pisuarków, która powoduje prawdziwą zabawność niektórych sytuacji to jest żenujące... Ale najbardziej ubawiło mnie pierwsze zdanie...(oglądałeś może w ostatnim półroczu sondaże na temat poparcia dla partii?) Po pierwsze wracają...Nic ci to nie mówi?Tak sobie wracają na pewno bo im sie znudziło w dobrobycie, aha i oczywiście bezgranicznie tęsknią za jarciem-sama-prawda i lesiem-krzywy-usmiech -wg pisuarka... Naprawdę myślisz że którykolwiek z tych wracających z zagranicy młodych ludzi (zarobki zaczynają powoli być porównywalne) zagłosuje na tych dwóch zadufanych w sobie, nadętych i skrzywionych ludków?Niestety za granica też są gazety a za rządów pisuako-lepperko-naziromanków żeby dobrze się pośmiać (albo umrzeć ze wstydu za tamten rząd) wystarczyło wziąść do ręki pierwszą z brzegu gazetę...zakładam że ci co pojechali czytać potrafili...
Żal mi cię ale życzę powodzenia na podkarpaciu...w końcu to blisko Białorusi a wy tam lubicie reżimki...:)))
ŁowcaWykształciuchów / 2008-10-14 14:02 / NiePOsPOlity Intelekt
a wiesz, że wg sondaży zdecydowana większość Polaków uważa, że - tak odsądzana przez żydokomunę od czci i wiary - TVP jest OK? I co z tym fantem zrobić?
sceptyk / 2008-10-14 09:19 / Tysiącznik na forum
Czy Gałązka mysli, że w Polsce nikt nie czyta prasy zagranicznej i nie ogląda zagranicznych telewizji?
Spory za granicą i konflikty są jeszcze śmieszniejsze niż w Polsce.
Awantury w Izraelskim Knesecie przerastają milion razy awantury w Sejmie.
Ale, jak mawiał KISIEL, tonie przyczyna! to SKUTEK!
Skutek wszechwładzy politykierów, którzy postawili się POZA i PONAD prawem. A szary podatnik i tak musi zapłacić za wszystkie szaleństwa i małostkowe ambicyjnki Tusków, Chlebowskich, Nowaków, Arabskich i Schetynów.
KAP / 2008-10-14 11:51 / Tysiącznik na forum
.. Kaczynskich. Lepperów, Giertychów, Gosiewskich ,, Dornow, Napieralskich, Klopotków i Pawlaków....
livka / 151.92.176.* / 2008-10-14 09:35
Rozumiem że w tę małostkowość i szaleństwa (no cóż...tamte dwa lata to dopiero była zabawa,niestety tylko prezydent-wtedy!!!nie ten-zachował się z klasą) nie wlicza się kaczyńskich,gosiów itp...Oni są ponad tym i należy składać im wyłącznie hołd i uwielbienie a winny wszystkiemu (może jakieś ruchy tektoniczne ziemi się pojawią, będzie można na nich zwalić...) jak zwykle jest Donald...
Smutne i żałosne, zwłaszcza że to prezydent robi chałę (zresztą to nic nowego)...A najsmutniejsze jest to że zakochani w jarku-sama-prawda i jego bracie narcyz-krzywy-uśmiech jak już nie mają argumentów (bo co można powiedzieć na taką absolutną pychę i zaślepienie???)to wyciągają awantury w Knesecie zamiast schować się głęboko do mysiej dziury i płonąć ze wstydu... Ciekawe czy w RPA albo na Wyspach Owczych też się kłócą???Może jakiś argumencik odwracający kota ogonem ma jakiś pisiuarek?...-)))
iiillllii / 195.14.4.* / 2008-10-14 12:25
Kotku pewnie traktyjesz "dziennki TV" jak wybory Miss Mokrego Podkoszulka : ))
livka / 151.92.176.* / 2008-10-14 13:52
Rozumiem że to "kotku" to było do mnie? Brak argumentów po raz kolejny...żałosne...powiedzieć byle co byle powiedzieć a najlepiej dokopać "przeciwnikowi"...argumentów nie potrzeba...po co wysilać móżdżek, jeszcze by się przegrzał...
I nie sądzę dziecko żebyśmy byli na ty.
Gratuluę "polotu"...i współczuję polotu...
celulitis? / 213.158.196.* / 2008-10-14 19:37
dokopać? przeciwnikowi? A od kiedy głupawy "koteczek" może być "przeciwnikiem"? Natomiast, co do "dokopania" - to zasadniczo dobry pomysł i to bez względu, czy ów kop trafić miałby przypadkiem na suchy, czy też galaretowaty zadek.
axxel / 83.143.213.* / 2008-10-14 09:11

Będzie też mowa o infantylizacji naszej sceny politycznej, tak, jakby w innych państwach wśród polityków nie było żądnych władzy głupców i łgarzy... (Że jest ich mniej, to zasługa tamtejszych dziennikarzy i wyższej świadomości obywatelskiej).

jakby w innych państwach nie było ......
zasługi dziennikarzy .. no no, zapewne też w innych państwach ,w Polsce raczej nie .. tu słyszałem powiedzenie jakcy politycy tacy dziennikarze

jest jednak nadzieja .. społeczeństwo .. jeżeli ośiągnie tą wyższą swiadomośc obywatelską (jeżeli nie bedą w tym przeszkadzac zbytnio politycy i dziennikarze)
ŁowcaWykształciuchów / 2008-10-14 08:51 / NiePOsPOlity Intelekt
Znowu próbujesz gałązko rozbujać to niesforne wahadło? Mamy znowu przemyśleć, czy nie zagłosować na Czerwone Świnie? Mam nadzieję, że w swym szaleństwie nie roisz sobie chociaż reanimacji żydokomuny w czystej postaci. (tj. Mumia Wolności, obecnie: Partia Demokratyczna)
MN4 / 80.51.231.* / 2008-10-14 09:40
Lenin, Stalin i Dzierżyński nie byli Żydami.
Żydami byli Chrystus i Matka Boska.
Myśl. Staraj się. Ucz się pokory od św. Franciszka.
sceptyk / 2008-10-14 20:33 / Tysiącznik na forum
No co ty powiesz!
A Beria, Berman, Jeżow, Trocki, Marks, Engels to eskimosi?
jmarci / 83.17.216.* / 2008-10-14 10:56
Od kiedy Chrystus jest Bogiem? Cały czas był synem Bożym, a Maria matką syna Bożego! Więc myśl, ucz się, staraj się zbadać czy tak się rzeczy mają!
ŁowcaWykształciuchów / 2008-10-14 10:07 / NiePOsPOlity Intelekt
ale nie byli żydokomunistami ;-)
livka / 151.92.176.* / 2008-10-14 14:17
Mam trzydześci parę lat,nie znam pojęć esbek ani ubek z życia, mój tata należał do Solidarności i NIGDY nie shańbił się zapisaniem do PZPR, choć był świetnym fachowcem ( w dodatku wykształciuchem) i obiecywali mu złote góry i niestworzone awanse na początku...Odkąd skończyłam 7 lat chowałam w książeczkach szkolnych ulotki, znaczki itp które przynosił do domu i prosił żebym ukrywała...Nie będę ci pisać o sankcjach, aresztowaniach, strachu itp bo szkoda na ciebie strzępić klawiatury...Żal mi cię nawiedzony i wypłukany pis-owską propagandą człowieczku szanujący wyłącznie braci-sama-prawda i ojca dyrektora bo wy zaczniecie tak jak komuna, naprawę waszej IV RP od wybudowania większej ilości więzień dla takich jak ja, bo motto pis-u widać w każdej wypowiedzi jego zwolenników "kto nie jest z nami jest przeciwko nam" czy "już nigdy białe nie będzie białe, a czarne - czarne" - z głębokiego zbioru cytatów-ewenementów jarka i przyjaciół...Oni nic nie obiecywali?Co zrobili dobrego?Nie dotrzymali żadnej obietnicy, a było ich sporo, że nie wspomnę o dziesiątkach nawiedzonych pomysłów i wstydzie którego narobiła na całym świecie sławetna koalicja,a który kontynuuje jeden z nich siedząc w większym pałacu... Oprócz szczekania i plucia na ludzi z innym zdaniem nie macie nic do powiedzenia. Wiecie co? Mam pomysł, wygrajcie sobie następne wybory, nie budujcie więzień, po prostu rozstrzeliwujcie "wrogów" państwowych będzie więcej pieniędzy dla tej garstki która zostanie a podsłuch, groźba i zastraszanie będą waszymi głównymi narzedziami rządzenia...Potem możecie jak w Korei Pn bic pokłony swojemu przywódcy...nawet dwóm...
Ja wam źle nie życzę, mnie w przeciwieństwie do was rodzice nie wychowali w nienawiści i nauczyli unikać ludzi którzy głośno krzyczą choć nie mają za bardzo o czym...Mówili że głupi człowiek krzyczy najgłośniej...Więc życzę powodzenia w tej IV (może już V?) RP bo ja na szczęście nie będę tego oglądać bo z moimi poglądami zostanę rozstrzelana w pierwszej kolejności...
Hail jarek-roman-andrei i oczywiście !
sceptyk / 2008-10-14 20:45 / Tysiącznik na forum
Paradne!
A pamiętasz hołdy oddawane Kwaśniewskiemu? Jak Jolanta K. nazywała go"pomazańcem bożym"?
Nie widzisz co robi tuskowniarska ferajna wobec wszystkich, którzy NIE SĄ zwolennikami PO?
Nie widzisz faszystowskich zagrań propagandowych POwniarskich dziennikarzy powiązanych z tefałenowską kliką, która niszczy wszystkich NIE_PO????
Jeżeli nie widzisz, to znaczy nienawiść do wszystkich innych niż ty, kompletnie cię zaślwpiła.
Dokładnie TO jest FASZYZM.
Floyd / 2008-10-14 15:34 / Tysiącznik na forum
Krzyczysz już bardzo głośno. :)
hahahaaa / 213.158.196.* / 2008-10-14 19:42
co ty, już po prostu wyje z nienawiści, aż ciarki z przerażenia przechodzą.

Najnowsze wpisy