Forum Polityka, aktualnościKraj

Gałązka: Wizyta Miedwiediewa historii nie zmieni

Gałązka: Wizyta Miedwiediewa historii nie zmieni

Wyświetlaj:
Botycki / 83.7.44.* / 2010-12-08 14:07

Wizyta prezydenta Rosji biegu historii na razie nie zmieni i na pewno nie zmieni wszystkiego.

NIE POWINNA ONA ZMIENIAĆ NICZEGO!!! Tym bardziej przyszłości. Jak teraz ten najazd (tzn. wizyta) Miedwiediewa ociepli stosunki polsko-rosyjskie, to pomyślcie: Czego bedziecie później uczyli swoje dzieci i swoich wnuków? Może tego, ze Rosja to przyjaciel?! Ręce opadają.
Jeśli bowiem wzajemnego, czasem irytującego sąsiedztwa nie da się zmienić, to trzeba przynajmniej zachować rozsądek w kontaktach. A nawet próbować znajdować wspólne korzyści.

O, a to już jest prostytucja. Powiem wiecej: k u r e w s t w o!!!
PREY / 178.37.129.* / 2010-12-07 20:23
Populacja dowolnego gatunku na określonym terenie rośnie liczebnie, gdy napotyka dogodne warunki rozwoju.Stąd wniosek, że obecnie nie ma tych warunków a reszta to rozmówki na tratwie i wyliczanka, kto idzie do gara.
wojtek456456 / 85.221.162.* / 2010-12-07 20:18
Każdy śmieć z PZPR legitymizował mordowanie studentów, pałowanie młodzieży i górników przez kumpli z ZOMO. Tylko głupie tchórzliwe śmiecie zapisywały się do tej organizacji bo byli za głupi by rywalizować z mądrzejszymi od siebie więc na nich donosili. Zobaczcie kto w SLD był w PZPR i można zwymiotować.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-12-07 14:30

Mam nadzieję i taką nadzieję mają także miliony Polaków, w tym i ci, którzy popierali Lecha Kaczyńskiego, że taki moment nadchodzi, że dojdzie do tej wielkiej potrzebnej zmiany

Miliony Polaków to nie przysłowiowy karp, który z wesołym podnieceniem, wyczekuje na wieczór wigilijny!
TEN, KTÓRY OCZEKUJE COŚ POZYTYWNEGO DLA POLSKI I POLAKÓW - OD ROSJI I NIEMIEC - TEN KIEP!
m-53 / 83.24.33.* / 2010-12-07 12:44

Rosjanie powinni wypuścić wciąż więzionych pasażerów tupolewa - tych którzy 10 kwietnia przeżyli i nie zostali dobici.


święto narodowe Rosji powinno przypadać w dzień zdobycia jej przez przodka poległego w katastrofie pod Smoleńskiem wicepremiera Gosiewskiego.


Jestem ciekaw do jak niskiego poziomu argumentacji można spaść z cienkiej gałązki. Bo to nie dość , że głupie to jeszcze prostackie. Pod najprymitywniejszą publiczkę.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-12-07 14:08

Bo to nie dość , że głupie to jeszcze
prostackie. Pod najprymitywniejszą publiczkę.

Nie dość, że prostackie, to jeszcze wyczuwam tu wrogość do Polski i Polaków!
paranienormalny / 79.186.73.* / 2010-12-07 12:36
czy rozmawiał pan z więźniem gułagu ? chyba nie . Ja rozmawiałem i nie chodzi nawet o to czyje przeżycia są gorsze - tych z obozów niemieckich czy sowieckich tylko totalne opuszczenie tych ze wschodu, zrówno jesli chodzi o pamięć jak i skromne wyrównanie finansowe. A kto to zrobił to niech choć symbolicznie poczuwa się do winy. A pan oczywiście w swojej niezmierzonej głębi mądrości zajmuje się garstką ludzi i wmawia nam pan ,że wszyscy, oprócz, oczywiście oświeconej awangardy klasy robotniczej, twu narodu i Europy, to zaplute karły reakcji, twu z NRD i moheru. I kto tu dzieli społeczeństwo ?
m/s-wroc--konar / 78.8.145.* / 2010-12-07 12:17
ale na samej polityce? Raczej cienias ... Jak widać bardzo mu pasuje MARKETING POLITYCZNY robiony przez putina. Rosjanie wiedzą jak to się robi - już kiedyś mówili, że przekazali wszystkie akta katyńskie, i co? I są kolejne, a (może) będą kolejne ... I jakoś p. gałązce nie przeszkadza, że morduje się w Moskwie kolejnych dziennikarzy. I już zapomniał, że stosunki polsko-rosyjskie popsuły się za czasów prezydentury kwaśniewskiego ... Rozumię, a raczej się domyślam: TO JEST WŁAŚNIE MARKETING POLITYCZNY (na tym ja się nie znam)
tesa1959 / 2010-12-07 10:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ponadto Rosjanie powinni wypuścić wciąż więzionych pasażerów tupolewa - tych którzy 10 kwietnia przeżyli i nie zostali dobici.

Nasz naród uwielbia szukanie sensacji, a naiwni w nią wierzą. Pamiętam katastrofę, w której zginęła Anna Jantar. Też wtedy powszechna była opinia, że Gierek sprzedał ją Amerykanom, że nie leciała tym samolotem.
Jeśli bowiem wzajemnego, czasem irytującego sąsiedztwa nie da się zmienić, to trzeba przynajmniej zachować rozsądek w kontaktach. A nawet próbować znajdować wspólne korzyści.

To są bardzo mądre słowa.
em96 / 151.82.54.* / 2010-12-07 11:02
"Jeśli bowiem wzajemnego, czasem irytującego sąsiedztwa nie da
się zmienić, to trzeba przynajmniej zachować rozsądek w
kontaktach. A nawet próbować znajdować wspólne korzyści.

To są bardzo mądre słowa."

No pewnie...
Zwłaszcza po tym jak sąsiad zrujnuje ogródek i zrobi parę siniaków na łbie sztachetami z własnego płotu...
issael / 46.113.111.* / 2010-12-07 23:22

No pewnie...
Zwłaszcza po tym jak sąsiad zrujnuje ogródek i zrobi parę
siniaków na łbie sztachetami z własnego płotu...

Tym bardziej należy zachować rozsadek.
zwłaszcza jezeli przy okazji od tego sasiada czerpie sie wode do podlewania swojego ogródka.
no jest jeszcze inne wyjscie, nozecie na wieki zapiec sie we wzajemnej nienawisci az do wzajemnego wyniszczenia, albo przynajmniej jednej ze stron.
polacy uwielbiaja nienawidziec (wprawdzie nie wszyscy ale bardzo wielu polaków ma smykałke do nienawisci).
Nienawidzi i zawisci sie zaleznie od swoich mozliwosci ( w tym intelektualnych).
Jednych stac "zaledwie" na nienawiśc sasiedzka idaca w pokolenia, inni o "szerszych mozliwościach potrafia nienawidzic duzo wiecej ludzi, ba całe panstwa, a nawet narody.
Botycki / 83.7.44.* / 2010-12-08 14:22

Tym bardziej należy zachować rozsadek.
zwłaszcza jezeli przy okazji od tego sasiada czerpie sie
wode do podlewania swojego ogródka.

Rozsadek? Prostutucję nazywasz rozsadkiem?
Jednych stac "zaledwie" na nienawiśc sasiedzka idaca w
pokolenia, inni o "szerszych mozliwościach potrafia
nienawidzic duzo wiecej ludzi, ba całe panstwa, a nawet
narody.

Nie rozrózniasz podstawowych pojęć. To pierwsze to może nienawiść, bo chodzi tylko o sasiada zza płotu i to jest złe, ale to drugie to juz sprawa honoru, patriotyzmu. To jest szlachetna odmiana tej, jak Ty to nazywasz "nienawiści". To podstawa swiadomosci narodowej, przynalezności do kraju, w którym sie przyszlo na swiat. Nienawiść do kogoś kto ten kraj przez wieki nękał jest patriotycznym obowiązkiem. Rozsadek zas ograniczyć nalezy do tego KIEDY wziąć odwet. Teraz się nie da, ale musicie wpoić swoim dzieciom i wnukom to poczucie krzywdy, by mogły w przyszłosci dokonać tego, czego nie mozemy dokonac teraz - odwetu. Najwazniejsze jest to, by one tego chciały, na tym polega teraz nasza rola.
ździcho / 87.205.152.* / 2010-12-09 00:46

musicie wpoić swoim dzieciom i wnukom to poczucie krzywdy, by mogły
w przyszłosci dokonać tego, czego nie mozemy dokonac teraz - odwetu.

O tak. Najlepiej bombą atomowa zrzuconą na Moskwę. Jak patriotyzm to patriotyzm,nic dodać, nic ująć.
issael / 94.254.198.* / 2010-12-09 00:22
To takie autochtoniczne , pieniactwo nazywac patriotyzmem, a swoje fobie uniesc do rangi wielkiej wartosci.
Wyraziłem swoje opinie. Moje słowa patriotów nie razą, ale pieniaczy i zakompleksionych tak.
Możecie na złość mamie odmrazac sobie uszy, nie mam zamiaru tego nikomu bronić.
Ale lubie zbyt wielu Polaków i Polske, aby rzyczyć im zwyciestwa w kraju postaw ksenofobicznych i pieniaczych.
Zanim Polski nie dotknałem osobiscie, miałem o polsce raczej romantyczne mniemanie. na miejscu poznałem sie z róznymi zaletami i wadami Polaków.
I musze przyznac (to jest tylko moje zdanie), w zawisci jestescie najlepsi ze wszystkich nacji które znam.
Na szczecie jest nieprawda , ze wszyscy czy nawet wiekszośc polaków to zawistnicy.
moim zdaniem zawistników miedzy polakami jest mniej niz wiecej, ale są tak widoczni, ze sprawia to wrazenie wiekszosci.
przynajmniej bardzo chce tak mysleć.

Najnowsze wpisy