Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Zuchwałość nadziei

Gałązka: Zuchwałość nadziei

Money.pl / 2009-01-20 07:25
Komentarze do wiadomości: Gałązka: Zuchwałość nadziei .
Wyświetlaj:
Handel wyrokami 1 / 79.184.108.* / 2009-01-20 22:42
PiS musi jak najszybciej przejąć rzady.
Zrozumcie to pryszczaci wyborcy PO - grozi wam nedza.
Wierszyk Wam wszystko wyjasni.

Kiedy wół był ministrem i rządził rozsądnie,
Szły, prawda, rzeczy z wolna, ale szły porządnie.
Jednostajność na koniec monarchę znudziła;
Dał miejsce woła małpie lew, bo go bawiła.
Dwór był kontent, kontenci poddani z początku;
Ustała wkrótce radość nie było porządku.
Pan się śmiał, śmiał minister, płakał lud ubogi.
Kiedy więc coraz większe nastawały trwogi,
Zrzucono z miejsca małpę. Żeby złemu radził,
Wzięto lisa: ten pana i poddanych zdradził.
Nie osiedział się zdrajca i ten, który bawił:
Znowu wół był ministrem i wszystko naprawił.
ŁowcaWykształciuchów / 2009-01-20 21:17 / NiePOsPOlity Intelekt
Znam naprawdę sporo publicystów, niekiedy podających się nawet za ekspertów w zakresie (dygresja: a nie lepiej brzmiałoby "w temacie"? ;-) etyki (sic!), znajdujących poklask u ogłupiałej gawiedzi, a którzy swoich twarzy powinni używać zdecydowanie do siadania.
kaczordonald / 86.140.26.* / 2009-01-20 17:49
Wciąż masochistycznie wybierających polityków, którzy swoich twarzy powinni używać raczej do siadania -Ja co do tego to sie zupelnie z panem zgadzam.Jakos rok temu Donald namawial mnie w Londynie zebym wracal do domu zainwestowac ciezko zarobione grosze,ze juz jest dobrze a i bedzie lepiej.Ale kiedy mowil a ja wpatrywalem sie w jego twarz caly czas mialem wrazenie ze dostrzegam zarys dupy.I nie mylilem sie.Po roku od tamtych wydarzen z cala szczeroscia moge stwierdzic ze dokladnie tam mnie mnial.A dlaczego tak napisalem o premierze zapyta pan.Ano dlatego:NIE MA BOWIEM STRASZNIEJSZEJ ZEMSTY,NIZ TA,KTORA SPOLECZENSTWO POTRAFI UKARAC ZA WYBORCZE KLAMSTWA I UTRACONE MARZENIA.JEST NIA , W NAJLEPSZYM PRZYPADKU POGARDA.
sceptyk / 2009-01-20 21:29 / Tysiącznik na forum
Kaczorze, współczuję ci, że musiałeś opuścić Polskę, bo Polska nie daje ci szans na przyzwoite zycie/
Ale twoja diagnoza niestety jest słuszna.
Ale bądź czujny, bo może tym razem Ojczyzna wezwie nie z ziemi włoskiej, ale z angielskiej.
Póki MY zyjemy, jeszcze nie zginęła.
A Tusk i jego ferajna oszustów prędzej czy później zgniją na śmietniku historii.
ottt / 2009-01-20 12:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak wrócę z tyrki to pójdę i się opalę, żeby wyglądać bardziej poprawnie politycznie.
Ciekawe, czy solara na moim osiedlu jest ekologiczna? No i czy uwzględnia ciężki żywot niedzwiedzi polarnych i myszy polnych w Ohio?
sceptyk / 2009-01-20 16:15 / Tysiącznik na forum
Teraz nie mówi się o opalaniu tylko o OVERPIGMENTATION
ottt / 2009-01-21 19:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
WOW.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2009-01-20 10:06
Widzisz Panie Gałązek jak świat się zmienia, dwniej opiewałeś idyllę życia obywateli w PRL w polskim radiu a teraz w wolnej Polsce to nawet jesteś specem od hameryki i Łobamy. Możesz Panie Gałązek śmiało powiedzieć jak pewien wykładowca na naszej uczelni: "koty w marcu, lenin w październiku a ja przez cały rok!"
Satyr / 83.27.108.* / 2009-01-20 13:12
"koty w marcu, lenin w październiku a ja przez cały
rok!" a ja skorpion1 uprawiam samogwałt umysłowy,czego efektem są me wypociny.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2009-01-20 13:48
Czyżby Gałązek się przełamał.....?
UPRzejmy / 80.54.62.* / 2009-01-20 07:25
a jednak panie Gałązka potrafisz pisac nie tylko o tym jakie Kaczory są brzydkie a Donald piekny ...
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2009-01-20 10:03
A ty czepialstwo masz we krwi czy wstałeś lewą nogą dzisiaj?
Nie wiem na kogo będę głosować w następnych wyborach ale na pewno nie na malkontentów, opluwaczy, narzekaczy i skrzywieńców...Takich jak np TY...
kaczordonald / 86.140.26.* / 2009-01-20 17:11
A jeszcze wczoraj na forum za PLATFOREMKE dala bys sobie krwi upuscic a dzisiaj juz nie wiesz na kogo bedziesz glosowac.Zorientowalas sie czytajac posty ze money.pl to nie TVN.A POparcie 11% a nie stale 51%
sceptyk / 2009-01-20 16:16 / Tysiącznik na forum
Zapewne zagłosujesz na Palikota.
Wesołek jakich mało i jest mistrzem wibratora!
emilka......... / 151.92.176.* / 2009-01-20 16:51
Porażająca kultura. Współczuje PIS-owi elektoratu.
sceptyk / 2009-01-20 17:44 / Tysiącznik na forum
PS. Co do kultury.
Mistrzostwem wibratora PUBLICZNIE chwali się nie kto inny tylko czołowy poseł PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, niejaki Palikot. Takich to właśnie KULTURALNYCH inaczej, ale ładnych i wesołych, wybierają dziewczynki w rodzaju trydziestolatki i i emilka.....
Takich to właśnie idoli mają ci, którzy uważają, że największym zagrożeniem dla Polski i świata jest kaczyzm z siepaczem Ziobrą.

To gwoli przypomnienia FAKTÓW, dziewczynko.
sceptyk / 2009-01-20 17:18 / Tysiącznik na forum
Nie jestem elektoratem, tylko wolnym człowiekiem.
I to tyle co do elektoratu.

NIE GŁOSUJĘ na PiS (bo nie znoszę narodowych socjalistów).
NIE GŁOSUJĘ na PO (bo nie znoszę socjalistów kosmopolitów).

Irytują mnie trzydziestolatki, głosujące na tych ładnych i wesołych (choćby głupich, podstępnych, leniwych i hucpiarskich jak większość obecnych posłów PO).
kaczordonald / 86.140.26.* / 2009-01-20 17:16
Ja nie jestem elektoratem PIS a o tym jak mam ochote nazwac Tuska za klamstwa w zywe oczy napisac nie moge bo od razu usuna wpis z forum.
UPRzejmy / 80.54.62.* / 2009-01-20 07:27
ps. w dalszym ciagu czekam na negatywny artykul o PO (ale nie taki ze Tusk straci poparcie jak dalej nie bedzie umial ubrac gow** w kwiatki)

pieciez wszystko ma swoje zalety i wady...
sceptyk / 2009-01-20 16:19 / Tysiącznik na forum
Jeszcze nie było rozkazu, żeby negatywnie pisać o PO.
Ale kto wie...
Podobno w odrodzone SD pod wodzą WarschauAfferFuhrer Piskorski wchodzi p. Olechowski, kadrowy oficer wiadomych służ (o czym sam swego czasu publikę poinformował). Zatem jakaś część służb będzie zainteresowana osłabieniem PO. Wtedy padnie rozkaz. Może i do Gałązki skierowany.
emilka......... / 151.92.176.* / 2009-01-20 16:50
Rany "SCEPTYK", ty nap[rawdę masz coś z głową...
WSZYSCY ale to WSZYSCY bez względu na poglądy, przynależność polityczną, wiarę czy cokolwiek innego, oprócz PIS-u są, wg ciebie wrogami narodu, zdrajcami, sb-kami, czerwonymi szujami, złodziejami, przestępcami, donosicielami itp... Można by wymieniać bez końca...
Ja się obawiam że przy takich jak ty, gdyby dać całą władzę braciom K i te 20% nawiedzonych którzy chcą na nich głosować razem to byłby powrót to średniowiecza i palenie czarownic...
Brrr...........................Nigdy PIS-u i jego wyznawców...!
kaczordonald / 86.140.26.* / 2009-01-20 17:26
Ja nie jestem elektoratem PIS.Ale nierozumiem dlaczego nazywasz tych wyborcow nawiedzonymi.Duzo ludzi zdazylo sie juz zorientowac ze rejs z PLATFORMA to jest rejs na TITANICU.Ale sa tez tacy jak ty ktorzy nie dostrzegaja ze toniemy[moze nalezysz do elit lub masz duzo pieniedzy]Dlaczego? Rodzaj jakiejs hipnozy czy nawiedzenia?
sceptyk / 2009-01-20 17:25 / Tysiącznik na forum
Postawię tylko pytajnik pod tekstem emilki.......
Nie napisałem słowa o PiS.
Wy, powszczycy i tuskowniarze (to też do ciebie - dziewczynko!), macie jakiś ciężki kompleks, rzec by można parafrazując waszego towarzysza Lenina, ukąszenie kaczystowskie.
Wam wszystko kojarzy się z kaczyzmem albo z PiSem. Ostatnio czytałem, że Lech Kaczyński jest winny niewinnego skazania matki dziecka utopionego przez konkubenta matki ofiary, bo chciał przywrócenia kary śmierci.
Skala waszej (tuskowniarskiej) głupawki i otumanienia nienawiścią do PiS jest nieprawdopodobna.
Ale maluczkim (powszczykom) TRZEBA wskazać śmiertelnego wroga, bo wtedy rękami (głosami) maluczkich eliminuje się wszystkich zagrażających establishmentowi. Niestety głównie establishmentowi słuzbowemu.
bakej sztos / 83.4.38.* / 2009-01-20 09:53
Idź lepiej składać pokłony temu swojemu nawiedzonemu guru co to nie potrafi nawet progu wyborczego przekroczyć.

Najnowsze wpisy