Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Garri Kasparow w money.pl: Im gorsza kondycja gospodarcza Rosji, tym Putin będzie bardziej agresywny

Garri Kasparow w money.pl: Im gorsza kondycja gospodarcza Rosji, tym Putin będzie bardziej agresywny

Wyświetlaj:
Spaski / 77.253.203.* / 2015-10-14 11:29
Chyba raczej królikiem świata ... niby facet logiczny a chrzani takie głupoty
Ambroży / 46.186.35.* / 2015-10-14 11:27
Kto potrafi napluć w kierunku Rosji przez Polskie media okrzyczany jest za eksperta Kiedy Polskie władze przestaną trwać przy swojej rusofobii Najwyższy czas odsunąć od władzy tych szkodników Polski którzy bez żadnych potrzeb rujnują dobre relacje dobrosąsiedzkie i słowiańskie na szkode narodu Trwanie i pielegnowanie przy naszej trudnej przeszłości historycznej pogarsza nasze efekty ekonomiczne gospodarcze Pamiętajmy ale nie rozpamiętujmy bez końca =chcemy żyć terażniejszością i przyszłościa dlatego w Polsce tych matołów rusofobów pogonić od koryt Czas powiedzieć im=== już wam dziękujemy!!!!!!
CZERWONY LECH / 78.9.175.* / 2015-10-14 11:26
DLKA MNIE KASPAROW JEST ZDRAJCA OJCZYZNY.DOSTAL WSZYSTKO WYWINDOWALI GO W SWIECIE JAKO SZACHISTE A ON PLUJE NA ROSJE
evaj23 / 159.205.247.* / 2015-10-14 11:22
Kasparow otrzymał od Rosji wszystko! Kraj w którym od przedszkola dzieci uczą się gry w szachy, w podstawówce szachy są przedmiotem obowiązkowym, tak jak u nas religia. Umożliwiono mu doskonalenie umiejętności poprzez finansowanie gry na całym świecie. Zarobił sumy niewyobrażalne dla przeciętnego zjadacza chleba. Żyje sobie spokojnie w dostatnim kraju i kim się okazał. Kanalią co pluje na własny naród. Ormiańsko-żydowskie pochodzenie sprawia, że zapomniał komu zawdzięcza swój obecny status!
kibic-emigrant (emeryt / 84.101.101.* / 2015-10-14 16:10
Przykro!
Szanowny Pan ma racje!
Jeszcze w polowie lat trzydziestych pisalem "jaki jest Kasparow"...i cenzraé to skreslala (!)
mak705 / 62.141.239.* / 2015-10-14 11:14
Ikrysys gospodarczy w rosii
Tak naprawde to pieprzycie koledzy dziennikarze jak potluczeni. tak wszyscy sie branzluja tym putinem zamiastgioscia wspierac. tak wspierac . przeciez widac zewszyscy sa przeciw rosji wiec czemu zwracacie mu uwage ze z,le robi. niech robi to sie wylozy szybciej. dowcip nie polega naprawde zeby sie wylozyl tylko zeby twal. bo dzieki niemu jest ruch w ineresie wasze bzdurne artykuly sdie sprzedaja glupka a wojna to intetresy wiec wielcy robia szmal a glupkom tlumacza ze walcza o pokoj . ale trzeba wiedziec ze spora czasc wie o co chodzi i przestala wasz czytac
refer / 83.142.189.* / 2015-10-14 11:13
co za bzdury, a wydawać się mogło, że to mądry facet.
milosz_2015 / 5.133.252.* / 2015-10-14 11:22
Widocznie jest za mądry dla ciebie, skoro nie jestes w stanie pojąć tego, co spokojnie i rzeczowo tlumaczy...
Oby wiecej takich Rosjan !
cleo. / 213.156.101.* / 2015-10-14 11:10
NIE WIEM CZY MISTRZ SZACHOWY MOŻE BYĆ AŻ TAK GŁUPI? CZY PO PROSTU ZA GŁUPKA MA SWOJEGO ROZMÓWCĘ? BO TO, CO MÓWI I TO, JAK MÓWI - WRĘCZ ZWALA Z NÓG, NIE CHCE SIĘ WIĘCEJ CZYTAĆ TAKICH ARTYKUŁÓW.
K945 / 81.190.61.* / 2015-10-14 11:09
Kasparow agent mosadu ,parszywy zdrajca swego kraju
jack_ / 158.75.24.* / 2015-10-14 11:00
apropos Rosji, ... napiszcie proszę coś o Holendrach, którzy zrekonstruowali cały samolot, który rozbił się na Ukrainie, i ustalili wszystko w szczegółach, co się stało - jakiż to jest kontrast! do zespołu pana Laska !
dlaczego nikt nie zrekonstruował polskiego tupolewa? ()dwie kadencje pana p. Komorowskiego i nawet nie mamy wraku, leży w Rosji i rdzewieje już 10-krotnie oczyszcozny z jakiegokolwiek materiału badawczego.
sdfsdf / 79.189.103.* / 2015-10-14 10:56
W takim razie juz wiadomo dla czego USa sa takie agresywne.
Eva 77 / 83.238.117.* / 2015-10-14 09:30
Powyżej widać jak człowieka degeneruje bycie wiecznym opozycjonistą . Plecie bzdury ten szkodliwy i zakłamany idiota ! A "dobroczynne " skutki dotychczasowego zaangazowania USA/NATO w Iraku , Libii , Syrii - widać na kazdym kroku . Ale gość nawet się nie zająknął na ten temat !
Podobne brednie zupełnie oderwane od faktów ws. bankructwa Rosji . W kóncu , gdyby nie szło im tak dobrze w BRICs , to USA nie wywołałaby zamachu stanu na Ukrainie . Fe , Kasparov ..
zniesmaczony / 89.68.30.* / 2015-10-14 11:07
I ciekawe, google podało, że adres jest powiązany z firmą informatyczną pana kandydującego z ramienia partii Korwin. To czysty przypadek, czy też to wy odpowiadacie za te prorosyjskie wpisy w internecie?
zniesmaczony / 89.68.30.* / 2015-10-14 10:58
Kremlowski propagandowy bełkot. I nie kręć, że nieprawda, bo takich głupot jako polski obywatel nie dałbyś/dałabyś rady spakować w tym wpisie. Fe.
JKo / 46.215.219.* / 2015-10-14 11:39
Obawiam się, że mylisz się Bodann - 15lat temu podczas programu Tempus miałem przyjemność poznać i zaprzyjaźnić się z 2ma Ukraińcami z Krymu (mówili o sobie, że są Rosjanami), którzy studiowali w kijowskiej (wojskowej) szkole językowej - Mikolaj zgłębiał we Florencji idiomy młodzieżowe Włochów, poza tym doskonale władali 5 językami - gdy ich poznawałem myślałem, że to Polacy ze wschodu, bo po polsku mówili bardzo płynnie i tylko niektórych dowcipów nie rozumieli (to mój sposób - jak rozpoznać szpiega ;-) Miałem z Mikolajem kontakt z 5 lat temu - był dobrze sytuowany - pracował w jednej z polskich firm handlowych - i nie mam wątpliwości czym rzeczywiście się zajmuje. Rosjanie mają wpływy w całej Unii, poza Niemcami Francją jak najbardziej w Polsce - nie zapominaj, że propaganda jest potężną bronią - w takich krajach jak Rosja jest podstawą funkcjonowania aparatu. Polska obecnie jest "wrogiem - zbieraniną rusofobów - przyczyną embarga" dla opinii wewnętrznej i to są fakty. Kasparow nic nowego nie powiedział - to jest jak najbardziej prawda tylko, że bardzo stonowana! (wypowiedzi w artykule są bardzo zachowawcze)
Zastanawia mnie tylko Twoja agresywna postawa czyżbyś też miał ukończona dobra rosyjską szkołę językową?
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-10-14 11:53
a tak a'propos wolności słowa na naszej Zielonej Wyspie- widzę że mój post został tradycyjnie dla Money.pl wykasowany. Jeszcze trochę a zostaną tylko wasze- te "właściwe".
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy