Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

"Gazeta Wyborcza" razem z "Rzeczpospolitą"?

"Gazeta Wyborcza" razem z "Rzeczpospolitą"?

Money.pl / 2006-02-22 12:57
Komentarze do wiadomości: "Gazeta Wyborcza" razem z "Rzeczpospolitą"?.
Wyświetlaj:
stary Solidarny / 83.21.53.* / 2006-02-23 14:25
A,ja poczekam sobie na nowy dziennik Sołowowa lub Bertelsmana i nikt mnie nie zmusi abym czytał Wyborczą bis.Wolę to niż czytać jakiekolwiek pismo związane z Michnikiem.
George / 83.25.235.* / 2006-02-23 07:18
"Rzeczpospolita" schodzi na przysłowiowe psy. Wyrzucenie z pracy pana Bronisława Wildsteina za opublikowanie tzw Listy Wildsteina, było dobitnym sygnałem, że źle się w Dzienniku dzieje i zaczyna on schodzić z kursu rzetelności i obiektywności w kierunku zupełnie odwrotnym, wyznaczonym przez niezawodną Wyborczą. Jeśli przejęcie będzie oznaczało ostateczne zrównanie poziomów obu gazet, to współczuję czytelnikom Rzepy.

Re:

bioton / 2006-02-22 18:04
To mam już tytuł dla połączonych gazet "Rzeczpospolita Wyborcza", tylko jak oni połączą te formaty... ?
Poważnie:
Rzepa przejęła Parkiet i jakoś nikt nie narzeka. Chcąc wydawać Rzepę trzeba zachować poziom, który ta gazeta prezentuje. poza tym trafia ona do zupełnie innego czytelnika niż "Wyborcza". Dlatego nie obawiam się tego przejęcia.
Zastanawia mnie tylko jedno: kto w Agorze i w jakim stanie podjął decyzję o nowym dniu? Przecież to było za smieszne, zeby moglo byc prawdziwe.
coco loco / 212.76.33.* / 2006-02-23 11:22
Właśnie niebawem "Rzepa" zmieni swój format i nie będzie już przypominać takich dzienników jak "Le Figaro" czy "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Nowy format głównych trzech grzbietów "Rz" będzie wielkości dodatku "Moja firma" czyli taki jak śp. "Nowy Dzień".
coco loco / 212.76.33.* / 2006-02-23 11:22
Właśnie niebawem "Rzepa" zmieni swój format i nie będzie już przypominać takich dzienników jak "Le Figaro" czy "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Nowy format głównych trzech grzbietów "Rz" będzie wielkości dodatku "Moja firma" czyli taki jak śp. "Nowy Dzień".
saro / 60.231.50.* / 2006-02-22 16:23
Uwazam, że lepsza Agora niz sytuacja w której kolejna gazeta przechodzi w ręce niemieckie jak przeszły prawie wszystkie gazety regionalne. Efeky obserwujemy juz przry okazji np.obchodów rocznicy wybuchu drugiej wojny swiatowej. W gazetach Springera cisza absolutna - jakby tej wojny nie bylo. Natomiast co do faktu, że ktoś nie chce czytać jakiegoś pisma to absolutnie się z nim zgadzam - może go nie cztyać.Podobnie jak ja nie chcę czytać ani słuchać mediów koncernu ojca Rydzyka i ich nie słucham, ale przez obecne władze coraz częściej jestem zmuszany -bo nasi światli przedstawiciele narodu w pierwszej kolejności tam występują i ogłaszają swoje wizje zanim zrobia to w innych mediach.

Re:

Jedrzej / 80.53.79.* / 2006-02-22 15:27
Zdecydowanie jestem przeciwnikiem takiej fuzji. Moja opinia o GW jest taka, iż jest ona zaangażowana w związki polityczno-przestępcze. Nie zamierzam czytać bzdur.
Wolnośc mediów powinna być obecna zawsze.
fan Rzepy / 83.21.59.* / 2006-02-22 12:57
Katastrofa,wszystkie media w rękach jednej grupy społecznej. Nie chcę czytać Wyborczej-bis.PROTESTUJĘ !
BB / 83.10.221.* / 2006-02-23 10:24
kup sam i bedziesz mógł nią kierować
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy