Forum Forum finansoweKredyty

gdzie brac obecnie kredyt hipoteczny?

gdzie brac obecnie kredyt hipoteczny?

polakk89 / 2012-02-06 09:42
Witam serdecznie, mam prośbę o Wasze sugestie w sprawie zaciągniecia kredytu hipotecznego. Chcemy razem z żoną kupić mieszkanie na rynku wtórnym. Do tej pory nie mieliśmy dużo wspólnego z Bankami dlatego liczę na wasze sugestie w celu wyeliminowania "nieprzyjaznych Banków". Prosze zasugerujcie mi do jakich Banków w pierszej kolejności powinienem się zwrócić?
Wyświetlaj:
Emerson / 89.76.150.* / 2012-02-10 01:42
To zależy np. od tego czy już masz gdzieś może rachunek. Bo niektóre banki (na pewno PKO), dają preferencyjne warunki jak ktoś miał ROR-a u nich na przykład.
Anna S. / 83.29.184.* / 2012-02-10 00:18
Z informacji, które Pan przedstawił bardzo ciężko jest mi udzielić Panu fachowej informacji. Mogę zaoferować jedynie swoja pomoc.. a więc całkowicie bezpłatną poradę. Będę potrzebowała szczegółowych informacji, wtedy porównam i wybiorę najlepszy kredyt dla Państwa oraz pomogę w przygotowaniu wniosku kredytowego. Współpracuje z 23 bankami dzięki czemu wynegocjuje dla Państwa korzystne, indywidualne warunki. Poniżej podaję dane kontaktowe.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
Murator Finanse -Doradca ds kredytów
Anna Sienkiel
+48 728 370 172
Duda_ / 31.61.128.* / 2012-02-07 12:46
warto odwiedzić jakiegoś pośrednika, żeby zorientować się równocześnie w ofercie kilku banków, mogę polecić Global Audit and Finance jak jesteś z Wawy
Kasia B-k / 93.105.96.* / 2012-02-06 21:48
Witam Pana serdecznie! Proszę skorzystać z porównywarki kredytów, również hipotecznych na stronie: www.InvestPuls.pl - można wyszukać i porównać kredyty wg własnych parametrów.
Po wyselekcjonowaniu jednej bądź kilku ofert, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i skontaktuje się z Państwem konsultant (konsultantka). Podczas rozmowy można dowiedzieć się bliższych informacji dotyczących kredytu, potrzebnych dokumentów podczas składania wnoisku kredytowego, itp. Oczywiście wypełnienie formularza kontaktowego, jak i rozmowa telefoniczna do niczego nie zobowiązuje.
Życzę najkorzystniejszego wyboru!
Pozdrawiam!
Moneymaker913 / 79.184.248.* / 2012-02-06 13:02
Popieram najlepiej skorzystaj z porównywarki kredytów.

Polecam http://cf.pieniadz.pl/kredytymieszkaniowe/
baron84 / 2012-02-06 13:18 / Bywalec forum
ja polecam stronę gdzie-wziac-kredyt.pl. Możesz sobie dobrać, który będzie dla Ciebie najlepszy.
parkowy / 2012-02-06 11:03 / Bywalec forum
skorzystaj z porownywarki kredytow, tam bedziesz mial wszystkie oferty bankow....

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: