Forum Forum finansoweKonta

gdzie darmowe konto???

gdzie darmowe konto???

ajadjaj / 2012-08-16 09:42
Jakie polecacie bezplatne konto bankowe? Chodzi mi głównie o darmowe załozenie i bezpłatne odbieranie przelewów. Bede wdzieczny za wszelkie sugestie w tym temacie...
Wyświetlaj:
Irek124 / 77.65.84.* / 2012-09-06 13:13
Zależy ile pieniędzy z tych przelewów będzie?
I jaki ruch na kącie - wypłaty, płatności, etc.?
Warto zajrzeć do PKO BP
Dobra opcja to Sync, choć ciekawe czy obecna oferta długo się utrzyma? Czy jest to tyko chwyt na przyciągnięcie klientów.
windykator / 94.42.245.* / 2012-09-04 20:12
alior sync jest ok. ale do czasu, bo wprowadzenie opłat to kwestia czasu. osobiście mam i jestem zadowolony. wszystkie krajowe bankomaty bez opłat, w moim dość małym mieście mam 3 wpłatomaty, wiec jest ok, kasę wpłacam nawet po 22 i przelewami natychmiastowymi mogę ją wysłać gdzie chce, szkoda tylko, iż 10 tych przelewów jest bezpłatnych, ale dla normalnej osoby całkowicie wystarczy. za darmo są również przelewy sepa, a wiec europejskie. sam alior nie ma bezpłatnych tych przelewów. rzadko korzystam, ale to duży plus tej oferty. za smsy potwierdzające wysłanie przelewu się oczywiscie nie płaci. konto w tej chwili jest wiec całkowicie bezpłatne w podstawowych założeniach. jak będzie później? zobaczymy... osobiście polecam, choć na razie to dla mnie drugi bank... jednak konkretne warunki trzeba ustalać, wiedząc, z jakiego miasta jesteś. mi wpłatomaty np. bardzo podpasiły, bo pracuje do wieczora.
mikolajs7 / 2015-05-28 18:24
T- mobile bankowe jest nową wersją alior sync, kompletnie darmową (jeszcze lepiej jak masz u nich telefon). Nigdy nie miałem z nimi problemu, mają też system polecający na którym można zarobić, obsługa konta jasna i prosta.
autor_aonimowy / 87.207.161.* / 2012-08-20 20:23
Jedno z najlepszych jest w Millenium i ING. Odradzam Alior Sync, przeczytaj tabelę opłat i prowizjo, a przekonasz się, że jest nic nie warte. Chociażby opłata za każdy sms z potwierdzeniem transakcji 30gr.:)
Zespół Alior Sync / 195.182.52.* / 2012-08-28 09:30
Opłata 30 groszy dotyczy potwierdzeń wysyłanych za pośrednictwem SMS, takich jak np. informacja o wysokości salda lub o zaksięgowaniu wpływu na rachunek. Pobieranie opłaty za tego typu operacje wiąże się z kosztem przenoszonym przez Bank.
Powiadomienia (których udostępnienie planowane jest w najbliższym czasie) są usługą opcjonalną i to klient samodzielnie wybiera czy i z jakich powiadomień chce korzystać. Ponadto, oprócz powiadomień SMS, klient będzie miał możliwość wyboru powiadomień innym kanałem (np. email), które będą bezpłatne.
malsen / 89.76.150.* / 2012-08-18 03:29
PKO Konto Za Zero. To w ogóle jest dobra opcja, bo potem jakąś kartę czy kredyt, to będziesz mieć dużo prościej.
borett88 / 2012-08-16 10:48 / Bywalec forum
Konto osobiste: ING Bank, 0zł za przelewy przez Internet i telefon, 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce, karta do konta z własnym zdjęciem, podwójny limit zadłużenia
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: