Forum Forum finansoweKredyty

gdzie kredyt na dowód?

gdzie kredyt na dowód?

krowcia90 / 2013-01-30 09:48
Powiedzcie mi w jakim banku otrzymam kredyt bez jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach? Wysokość kredytu jaki chce wziąć to 5000zł, a potrzebuje go dosyć szybko, gdyż muszę zapłacić za szkołę.
Wyświetlaj:
ertsaa / 94.254.145.* / 2018-01-03 11:48
Kredytowanie dla mojej firmy mam otworzone przez pośrednika z N-Kredyt. Dobre doradztwo, wybrano dla mnie bank z którym jak na razie kłopotów nie mam, preferencyjne warunki dla przedsiębiorcy, wygodne raty.
mkazimierczak / 2013-02-12 16:31
W różnego typu skokach i parabankach to pewnie w 5 minut mozna coś takiego dostać ale jeśli chodzi o Banki to będzie ciążko...
lena806 / 89.71.19.* / 2013-02-10 14:56
Pożyczki na dowód i pożyczki bez BIK, czekają na Ciebie w kilkunastu miejscach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę dla siebie, korzystając z rankingu : http://pozabankowiec.pl/807/pozyczki-bez-bik-ranking/. W banku o kredyt na dowód bardzo trudno. Wyjątek stanowi sytuacja,kiedy jesteśmy uważani przez bank za stałego (lojalnego) klienta. Ale domyślam się, że to będzie Twój pierwszy kredyt. Więc na pewno bank zapyta o źródło dochodu (jego wysokość), Twoje comiesięczne wydatki, a "pusty" BIK wcale nie stawia Nas w korzystnej sytuacji (bank nie wie, czy jesteśmy systematycznymi klientami, czy niesystematycznymi).
gigant23 / 2013-01-30 10:49
Jeśli byś miał dochody to wtedy najkorzystniej Paribas Bank ale jeśli masz młody wiek to BZWBK, Alior jest wiele banków. Można by tez uderzyć do skoków stefczyka:)
bilusek / 2013-01-30 10:48
Kredytów na dowód niema i nie będzie. Jeśli pracujesz na umowę o pracę minimum 3 miesiące to może się uda ci pomóc w tym kredycie

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: