Forum W wolnym czasieHobby

gdzie na kurs ankielskiego?

gdzie na kurs ankielskiego?

nikita12 / 2010-05-31 09:12
Czy znacie jakieś godne polecenia szkoły językowe? Najlepiej gdzieś w Olkuszu lub okolicach. Wiadomo, że jest takich placówek mnóstwo, ale nie wszystkie są dobre, dlatego wcześniej warto zasięgnąć informacji od innych. Wiele osób doradzało mi Axona - zna ktoś? Podobno dobra szkoła, niezły maja program i fajne pomoce naukowe. Koleżanka opowiadała mi o elektronicznej książce i jak na mój gust, to niezły gadżet. Może ktoś z was chodził i może coś więcej o nich powiedzieć. Jak wyglądają zajęcia, ile jest poziomów itp. Dzięki wielkie!
Wyświetlaj:
kopiejka / 2010-06-11 14:48
Też słyszałam o tym, że Axon jest bardzo dobrą szkołą. Poza tym z tego co wiem można zapisać się na ich kursy nie tylko w Olkuszu, ale też innych miastach m.in w Katowicach i Bielsku -Białej.
Szkoła jest na poziomie, bo kończąc u nich kurs otrzymuje się certyfikat, ale wiem też, że szkoła posiada akredytację MEN-u a to o czymś świadczy
enha / 2010-08-24 12:33
Też słyszałem o Axonie pochlebne opinie, zastanawiam się obecnie na kursem u nich. Oprócz szkół w Katowicach i Bielsko Białej, mają placówki w Krakowie, Wieliczce i Olkuszu. Interesuje mnie ich autorski program, podobno kładą mocny nacisk na dialogi i komunikację, mi to bardzo odpowiada.
smerficzek / 2010-06-07 14:31
Nigdy nie miałam bezpośredniej styczności z tą szkołą,ale słyszałam o niej bardzo dużo pochlebnych opinii:) Coś w tym widocznie musi być. Podobno mają naprawdę ciekawą ofertę edukacyjną. Ja uczę się metodą Callana i nie do końca mi ona odpowiada:(
jeszczeniemilioner / 2010-06-08 09:33
Też od niedawna uczę się callana. Trudno jeszcze coś powiedzieć, czy metoda jest skuteczna, ale zajęcia są przyjemne. Trafiłem na dobrego nauczyciela :-) Co do tej szkoły językowej. To o axonie też słyszałem, ale nie korzystałem z ich oferty. To chyba jedna z większych tego typu szkół. Słyszałem, że mają nawet swój podręcznik, więc chyba jest na poziomie.

Najnowsze wpisy