Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Gdzie najłatwiej o pracę?

Gdzie najłatwiej o pracę?

Edward Mocarny / 2012-10-19 13:32
Czy orientujecie się w którym regionie Polski najłatwiej jest dostać pracę? Od roku szukam pracy w swoim województwie (Podkarpacie) i nie mogę znaleźć, podjąłem decyzję o wyprowadzce...
Wyświetlaj:
kodes / 93.189.30.* / 2017-09-28 12:42
W całej Polsce nie ma problemu z zatrudnieniem. Szukaliśmy w ostatnim czasie pracy dla osoby, która jest od lat bezrobotna. EuroKadra dała zatrudnienie z dnia na dzień i to chyba jasno pokazuje, jak wygląda sytuacja. Mylę się?
szklarek / 2012-10-31 21:38
Pytanie czysto akademickie- bo nikt nie szuka każdej/jakiejkolwiek pracy. Choćby dlatego, że nie każdą może wykonywać ze względu na wykształcenie.

na tak postawione pytanie- odpowiedź brzmi- tam gdzie wskaźnik bezrobocia jest najniższy- dane publikuje GUS z podziałem na województwa, powiaty.

Najnowszy komunikat w Monitorze Polskim ;

http://prawo.money.pl/akty-prawne/monitor-polski/obwieszczenie;prezesa;glownego;urzedu;statystycznego,monitor,polski,2012,000,710.html


Co oczywiście nijak się ma do szansy na pracę w zawodach nietypowych, specyficznych.

Np. Górnik węgla nie znajdzie W OGÓLE pracy w zawodzie w woj. wielkopolskim, mimo że cieszy się ono najniższą stopą (9%) w kraju.

Najnowsze wpisy