Forum Forum finansoweBanki

gdzie odkladac pieniadze dla dzieci

gdzie odkladac pieniadze dla dzieci

tato_a_marcin_powiedzial / 2013-02-07 13:53
witajcie, postanowilem sobie ze chcialbym odkladac z kazdej wyplaty kawalek grosza dla swoich pociech. Zastanawia mnei jakie narzedzie najlepiej wybrac. czy wystarczy samo konto internetowe?
Wyświetlaj:
analizer_stanu / 2013-02-28 10:41
jest duzo opcji i rachunkow oszczednosciowych, myusisz cos wybrac ale najlepiej z taka opcja ze pieniazdze mozna tylko wplacac a nie wyplacac bo nie bedzie cie kusic wtedy :) dobre oprocentowanie i zawsze jakas kasa bedzie
backtothefuture / 84.38.216.* / 2013-02-27 22:37
Najlepszą opcją są lokaty. Konto internetowe to raczej za mało. Lokaty bywają atrakcyjnie oprocentowane. Poza tym takie odkładanie pieniędzy dla dzieci to raczej proces długofalowy, więc w międzyczasie też nie wybiera się pieniędzy. Ja sam mam taką lokate w Kasach Stefczyka i wydaje mi się ciekawa, pozdrawiam!
rr552 / 77.113.239.* / 2013-02-23 07:56
lokata to jedy,albo inwestycja w nieruchomosci,ale wtedy to trzeba miec juz wiecej kasy..
Henryka D / 2013-02-15 23:17
Ja założyłam córce konto od 13 roku życia w PKO BP na które co miesiąc odkładam cześć pensji, jak jej będą potrzebne wcześniej niż "na posag" to zawsze będzie mogła skorzystać..
Witam,

Warto zwrócić uwagę na konto oszczędnościowe Twój Cel, które działa podobnie jak plan systematycznego oszczędzania. Może Pan określić swój indywidualny cel oszczędzania. Otrzyma Pan możliwość dokonywania wpłat oraz wypłat dowolnej kwoty bez utraty odsetek, co zapewnia swobodny dostęp do środków w każdym momencie:
http://marketmoney.pl/millennium/oszczednosci_konto-twoj-cel.html?reff=7_468

Pozdrawiam,
Anna Kwacz MarketMoney.pl
konsultanci@money.pl

Masz pytania? Zapytaj na czacie:
http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468
analizer_stanu / 2013-02-07 14:34
ja tak odkladam synowi. zalozylem sobie drugi rachunek na koncie i tam wplacam pieniadze :) mam pod reka zawzse w razei czego i pomalutku grosz do grosza zbieram :) mam konto w mbanku
Kamil Leśniak / 188.33.43.* / 2013-02-08 12:48
Tak jak sam napisałeś masz zawsze pod ręką... Czyli za chwile może okazać się że już nie są to pieniądze dla dzieci tylko na nowy samochód, motor, telewizor, lub wycieczkę.

Jeżeli celem jest posag dla dzieci proszę zablokować wypłatę tylko dla nich.

Jeżeli chciałby Pan porozmawiać o tym proszę o kontakt.

Proponuje profesjonalne spotkanie z taką osobą jak ja. Proszę o kontakt 533711886

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: