Forum Forum finansoweKredyty

Gdzie po kredyt?

Gdzie po kredyt?

mfundusz.pl / 79.163.23.* / 2009-07-03 13:37
Teraz zapewne wiele osób zadaje sobie to pytanie. Ostatnio spotykałem się Klientami, którzy chcieli uzyskać kredyt. Dla niektórych nie są już istotne warunki. A jednak warto zwracać uwagę na propozycje, które otrzymujemy bo może się okazać, że są jeszcze banki które mogą udzielić kredytu z dobrą marżą i bez ponoszenia wielkich kosztów. Nawet jeśli okazuje się, że w kilku bankach okazało się, że nie wyszła zdolność to może się okazać, że w kolejnym się uda. Dobrym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z doradców opierających swoje oferty o różne banki jednak pamiętajmy też, że w instytucjach powiązanych kapitałowo nie zawsze zostanie nam zaproponowany kredyt najtańszy tylko np. kredyt w ramach grupy.

Dodatkowo warto też zwrócić uwagę na czas rozpatrywania wniosku i generalnie całego procesu. W tej chwili w niektórych bankach czas oczekiwania może się wydłużyć nawet do kilku miesięcy.
Wyświetlaj:
zszokowany / 2009-07-14 13:13
witajcie kredyt hipoteczny trzeba brać z głowa. najlepiej iść do doradcy. i powiem że się to opłaca. wazne żeby brać doradce niezaleznego, a nie jakiegos sprzedawcę który wciska wszystkim to sam. moge polecić jedna osobe jeśli ktos chce nich pisze mick11@o2.pl
mahzellina / 77.65.92.* / 2009-07-13 23:02
Zgadzam się z Tobą. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która chciała kupić mieszkanie ale gdy poszła do banku, w którym ma konto usłyszała, że na kredyt hipoteczny nie ma co liczyć. Poradziłam jej właśnie żeby przeszła się też do innych banków i faktycznie udało jej się dostać kredyt, i to dosyć sprawnie i szybko. Także warto pochodzić, popytać, poszukać dla siebie najkorzystniejszej oferty.
________________
www.dwa-pokoje.pl - tylko dla osób planujących kupić mieszkanie
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-07-12 17:25
Zamiast biegac od banku do banku lepiej pójśc do doradcy fiansowego który wybierze najlepszą oferte
...
www.tnij.org/klik2009 (kredyt konsolidacyjny)
Marielka / 2009-07-09 16:22
ja polecam pośrednictwa finansowe - w dzisiejszych czasch chyba raczej niezastąpiona rzecz - i chyba ich nie brakuje... tylko wybieraj takie, które nie pobierają dodatkowych opłat - bo jakby nie było to są twoje pieniądze!!!!. Jestem z pomorskiego i znalazłam w necie mbfinanse. He he - wszystko załatwiają, ale w spłacie nie pomagają.
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-07-04 13:19
Nikt nie ma czasu na bieganie po bankach,trzeba iśc od razu do doradcy kredytowego który porówna oferty wielu banków
s.czyzewski / 89.75.97.* / 2009-07-09 00:21
witam, jesli szukasz kredytu lub informacji jak go dostać to proszę o kontakt na adres s.czyzewski@gmail.com, pomogę każdemu, oczywiscie za darmo. Pozdrawiam i zapraszam do pytań!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: