Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Gdzie po kryzysie osiedlić się k/ Warszawy ? - 2010 r.

Gdzie po kryzysie osiedlić się k/ Warszawy ? - 2010 r.

235mada / 2010-01-06 06:34
Na pewno miejsca modne i drogie nie wrócą do łask. Pojawią się inne miejsca , znacznie tańsze. To będzie odkrycie , tańsze działki i powszechny dojazd samochodem , poza centrami dużych aglomeracji. Tylko ,że w ciągu najblizszych 2-3 lat i te miejsca obecnie tańsze podrożeją szybko. Obliczenie kredytu i jego dostępność a raczej ograniczenia, wymuszą takie działanie.
pzdr
Wyświetlaj:
Quada / 2010-01-13 17:25
na pewno przełozy się to na ruch w domach i działkach. W końcu samemu mozna wybudować taniej dom, na taniej działce
ksiazenice / 83.31.224.* / 2010-01-06 13:12
Zapraszamy na Osiedle Książenice- 30km. od Warszawy, 4km. od Grodziska Mazowieckiego - dobry dojazd Trasą Katowicką (niedługo będzie objazd Raszyna) i przedłużeniem Alei Jerozolimskich, a w przyszłości autostradą a2 (projektowany jest zjazd 2km od osiedla).
Duże działki, piękna okolica (lasy), prężnie rozwijająca się Gmina. Na osiedlu planowana szkoła podstawowa (otwarcie wrzesień 2012), pasaż handlowy, centrum sportowe. Już teraz restauracja sklep, gabinet stomatologiczny.
Obecnie promocje na bliźniaki i dom wolno stojący.
Zapraszamy http://www.osiedleksiazenice.pl
ksiazenice / 83.31.224.* / 2010-01-06 13:18
O tym czy warto mieszkać w Książenicach - Osiedle w Kurierze Mazowieckim
http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/kurier-mazowiecki/wideo/06122009
bbbb53 / 2010-01-08 16:10
Może okolice Otwocka- Celestynowa ? W Sobieniach Jeziorach powstaje kompleksowo osiedle domów jednorodzinnych, połączone ze SPA i lotniskiem z pakingami dla smolocików.
ave2 / 2010-01-17 01:17
Okolice Celestynowa k/ Warszawy to koszt do 300 zł/m2. To nie na moją kieszeń . Kredytu nie zamierzam zaciągać na początek, na drogą działkę.
Chcę wydać max do 100-110 tys.zł na działkę . Na dom do 300 tys.zł Powinienem się zamknąć w kwocie 400-450 tys.zł.
Myślę o północy Warszawy. Z szybkim dojazdem do Warszawy. Poczynając od Puszczy Kampinoskiej, przez Nowy Dwór Maz do Nieporętu. Promień osiedlenia sie prawie 30 km od centrum Warszawy. Łomianki i Stare Babice są za drogie. Czosnów to prawie 300 zł/m2, na końcu gminy. Piękne Palmiry to prawie 500 zł/m2. Może Wieliszew i Skrzeszew tylko ,że tam są klopoty z posadowieniem budynku. Sa to stare tereny zalewowe - rzeczne. A ja nie chce mieć kłopotów z woda podskórna. Oczywiście dom ma być bez piwnic z garażem na powierzchni. Trzeba szukac czegoś na górce wzgórzu i koniecznie bez komarów. W Kazuniu ( gm. Czosnów )nad Wisłą jest plaga komarów. O tym mi powiedzieli nowi mieszkańcy gminy Czosnów. Może Pomiechówek z linią kolejowa do W-wy ?
Chętnie posłucham Innych.
Sądzę ,że to jest dobry okres ( zima ) na zakup działki. Na wiosnę może być cieplej i łatwiej dojechać do właścicieli a przez to i optymizm sprzedajacych większy.
ghost3456 / 94.124.17.* / 2010-05-20 11:39
Witam,

Polecam gminę Załuski a dokładnie miejscowość Szczytno ( 40 km do granic warszawy ). Jeżeli jesteś zainteresowany działką budowlaną w dobrej cenie pisz.

Najnowsze wpisy