Forum Forum prawneCywilne

gdzie szukac pomocy prawnej za darmo??

gdzie szukac pomocy prawnej za darmo??

favorek123 / 2013-02-06 09:32
chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę dostać pomoc prawną za darmo. Czy w ogóle taka istnieje? prosze o odpowiedz
Wyświetlaj:
MartaWnuk / 2018-07-23 09:26
Jeśli ktoś z Was szuka sprawdzonego i taniego adwokata polecam tą kancelarię: https://www.adwokatwnuk.pl Nie tylko fachowa pomoc ale też ceny które nie są z kosmosu.
kaśakkkk / 83.30.128.* / 2018-06-02 15:38
Odradzam w 100% porady prawną przez internet. Przez coś takiego, o mały włos a straciłabym firmę. Polecam "stacjonarnego" radce prawnego https://kancelariahilarowicz.pl/uslugi/prawnik-dla-firm z którym porozmawia się na żywo i dogada wszystkie szczegóły
Marta2802 / 83.26.255.* / 2018-04-23 14:52
https://www.adwokatobslugaprawna.com/clients
Serdecznie polecam
Martynaxx / 188.146.237.* / 2018-08-23 15:47
Wiele początkujących firm stawia równocześnie pierwsze kroki w działaniach związanych z księgowością, rachunkowością i szeroko pojętymi finansami. Pieniądze i ich rozliczanie stanowi jedną z najważniejszych formalności w czasie prowadzenia jakiegokolwiek przedsiębiorstwa. Dla tych, którzy czują się mniej pewnie, rozwiązaniem są doradcy finansowi.http://notoken.pl/pomoc-doradcy-finansowego/
Marta2802 / 83.26.255.* / 2018-04-23 14:51
Witam jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej serdecznie zapraszam do kontaktu z Kancelarią Prawną Dominik Marchewka pod numerem telefonu 530 834 077 w Krakowie ul. Słoneckiego 4/24. Pan Mecenas jest mobilny i jestem przekonana, że dostosuje się i spotka się z Państwem w dogodnym czasie i terminie. Kancelaria Adwokacka Adwokata Dominika Marchewki udziela pomocy prawnej przede wszystkim z zakresu:



Spraw cywilnych, a w szczególności:

prowadzenie spraw o zapłatę,
prowadzenie spraw o zadośćuczynienie, o rentę,
dochodzenie roszczeń wynikających z umów (w tym – dochodzenie kar umownych),
dochodzenie roszczeń z tytułu bezpodstawnego wzbogacenia,
dochodzenie zawarcia umowy przyrzeczonej,
sporządzanie pozwów w postępowaniu nakazowym, – uproszczonym, upominawczym,
prowadzenie spraw o odszkodowanie ze zdarzeń objętych ubezpieczeniami AC i OC,
sporządzanie i negocjowanie umów cywilnoprawnych (sprzedaż, umowa o roboty budowlane, umowa najmu, dzierżawy, umowa o dzieło i inne),
dochodzenie wykonania umowy,
dochodzenie roszczeń z umowy przedwstępnej,
prowadzenie spraw o naprawienie szkody za niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania,
prowadzenie spraw o zabezpieczanie wierzytelności,
prowadzenie spraw o naruszenie posiadania, o ochronę własności, o zasiedzenie, o zniesienie współwłasności,
prowadzenie spraw o eksmisję,
prowadzenie spraw o stwierdzenie nabycia spadku,
prowadzenie spraw o zachowek,
prowadzenie spraw o dział spadku, zapis, polecenie,prowadzenie spraw o stwierdzenie nieważności testamentu,
prowadzenie spraw o uznanie za niegodnego dziedziczenia.



Spraw karnych (zarówno w postępowaniu przygotowawczym jak i sądowym), a w szczególności:

reprezentowanie stron w postępowaniu karnym: pokrzywdzonych, podejrzanych i oskarżonych,
sporządzanie zażaleń na zatrzymanie, tymczasowe aresztowanie,
sporządzanie apelacji, zażaleń,
sporządzanie aktów oskarżenia w imieniu oskarżyciela prywatnego oraz oskarżyciela posiłkowego,
sporządzanie wniosków o uchylenie lub zmianę środka zapobiegawczego,dochodzenie odszkodowania oraz zadośćuczynienia za niesłuszne skazanie, tymczasowe aresztowanie, zatrzymanie,
dochodzenie w postępowaniu karnym w imieniu pokrzywdzonego roszczeń majątkowych wynikających bezpośrednio z popełnienia przestępstwa (powództwo cywilne) i reprezentowanie powoda cywilnego w postępowaniu karnym,
dochodzenie w imieniu pokrzywdzonego roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej przestępstwem lub zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.



W postępowaniu wykonawczym, a w szczególności:

sporządzanie wniosków o przerwę w wykonywaniu kary pozbawienia wolności,
sporządzanie wniosków o warunkowe przedterminowe zwolnienie,sporządzanie wniosków o odroczenie wykonania kary,



W sprawach z zakresu prawa wykroczeń,



W sprawach gospodarczych, a w szczególności:

rejestrowanie podmiotów gospodarczych (spółek), stowarzyszeń, fundacji,
obsługa wszelkich podmiotów gospodarczych – spółek prawa handlowego, jednoosobowych działalności gospodarczych,
sporządzanie projektów umów spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej, komandytowej, komandytowoakcyjnej, spółki zoo, spółki akcyjnej.windykacja należności



W sprawach rodzinnych i opiekuńczych, a w szczególności:

prowadzenie spraw o rozwód,
prowadzenie spraw o separację,
prowadzenie spraw o alimenty, o podwyższenie lub obniżenie alimentów,
prowadzenie spraw o uchylenie obowiązku alimentacyjnego,
prowadzenie spraw o pozbawienie, ograniczenie władzy rodzicielskiej,
prowadzenie spraw o ustalenie kontaktów z dzieckiem,
prowadzenie spraw o ustalenie, zaprzeczenie ojcostwa
prowadzenie spraw o ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami,
dochodzenie od współmałżonka środków utrzymania rodziny,
prowadzenie spraw dotyczących odpowiedzialności majątkowej małżonków za długi.



W sprawach z zakresu prawa pracy,



W sprawach egzekucyjnych,



W sprawach administracyjnych:

sporządzanie skarg, zażaleń, odwołań od decyzji administracyjnych,
reprezentowanie stron w postępowaniu przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.
zlota795 / 178.216.91.* / 2018-04-23 12:50
Bardzo dobra kancelaria to http://www.adwokatms.pl/ , korzystałam z ich usług więc mogę polecić.
pomocprawna / 213.199.219.* / 2017-12-13 15:21
W biurach poselskich m.in. na Targowej 46 Udzielą porady, napiszą pismo, interpelacje, zwłaszcza w sprawach trudnych
Prawnik online / 81.190.89.* / 2017-12-12 18:54
Jeśli szukasz porady prawnej przez internet, to prawnika znajdziesz na portalu https://www.prawnicy-online.pl
anuakaa / 77.255.97.* / 2017-05-18 22:03
ja kiedyś korzystałam z pomocy online pisałam na pomoc@aeger.pl - pierwsza porada była bezpłatna.
Quado / 193.59.35.* / 2017-03-23 20:01
Ja się zgłosiłem na infoliniaprawna.pl i jestem zadowolony
H Szatkowski / 2017-03-23 20:13
Z czego, z tego że wcale nie jest bezpłatna, bo jej numer (703 XXXXXX) jest z zakresu premium rate w wysokiej taryfie ?
Artek898 / 83.1.247.* / 2017-02-25 22:25
Najlepiej mailem pomoc.prawna@poczta.pl

Szybko odpisują
Aga Sarna / 37.47.74.* / 2016-07-19 14:59
ja znalazłem pomoc prawna na portalu prawos.pl
kaja28 / 192.162.146.* / 2015-05-25 08:34
ja też szukam pomocy, niestety nie stać mnie na wizytę u prawnika...znalazłam coś takiego http://pytaniaiodpowiedzi.pl/bezplatne-porady-prawne-krakow/ nie wiem skad jedteś, sa tam listy dla różnych miast, niestety ja mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma darmowych porad:( może ktoś prywatnie mógłby doradzić? chodzi o prawo rodzinne, proszę o kontakt kaja.borodziuk@gmail.com
Kasia 2015 / 37.247.60.* / 2015-03-16 14:42
Zapraszam do korzystania z infolinii pod numerem tel. 500 322 632. Z prawnikiem można porozmawiać w czwartek 10.15 – 16.15, natomiast psycholog udzieli rady we wtorek 19.00 – 21.30 oraz w środę 9.00 - 14.00. Koszt połączenia wg taryfy operatora.
Kasia2115 / 37.247.60.* / 2015-03-16 15:53
Przed chwilą nastąpiła zmiana czasu pracy prawnika. Teraz pracuje on w środy i w czwartki 16.00 - 20.00
tajana / 46.170.128.* / 2014-10-15 13:25
Jeśli w mieście nie ma kancelarii oferującej dni bezpłatnych porad prawnych (wiem z własnego doświadczenia, że niełatwo jest się wtedy dostać), a czas gra na Twoja niekorzyść, to sieci znajdziesz sporą liczbę forów prawniczych, na których możesz uzyskać poradę, nie wszystkie są darmowe, ale nie są to też niebagatelne kwoty. Polecam wspomnianego e-prawnika albo giełdę porad prawnych.

Najnowsze wpisy