Forum Forum finansoweInne

Gdzie ulokować gotówkę na miesiąc

Gdzie ulokować gotówkę na miesiąc

Benek11 / 2012-08-13 12:25
Gdzie polecacie mi założyć miesięczną lokatę? Czy w ogóle teraz opłaca się dawać pieniądze na miesiąc, czy też lepiej wybrać lokatę długoterminową? Proszę o radę!!
Wyświetlaj:
Pintek01 / 2013-06-14 13:36
Ostatnio szukałem informacji na temat lokay krótkoterminowych, znalazłem nawet fajen oferty. Obecnie najlepszą ofertę daje Idea Bank, jest to tak zwana "Lokata na dorby początek" . Co ciekawe lokaty w tym banku w 100% chronione są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Lokata jednomiesięczna o stałym oprocentowaniu wynosząca 5,5 procent ws kalio roku!! Kolejna fajną ofertę mozna znaelźć w Getin Banku gdzie lokata oprcentowana jest 5,5 procent w skali roku!! W obu przypadkach nie jest konieczne posiadanei konta osobistego w tych bankach !!
ranking7613 / 178.36.106.* / 2013-06-07 07:57
Polecam aktualny ranking lokat:
http://partner-finanse.blogspot.com/
Robert 56 / 2013-06-06 12:28
Jeśli mam być szczery to trochę niebardzo opłaca się dawać pieniądze na meisięczną lokatę, moim zdaniem lepiej zrobisz jeżeli swoje pieniądze, oszczędności dasz na lokacie długoterminowej, na przykład jedno rocznej , albo dwuletniej. Teraz oprocentowanei na lokatach jest naprawdę niskie... ja szczerze mogę ci polę na dwa lata w SantanderSantander Consumer Bank
Direct+ Internet, gdzie masz 5,65 % kta to FM Bank
FM Lokata WIBOR Plus

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: