Forum Forum finansoweInne

gdzie umieścić oszczędności

gdzie umieścić oszczędności

monmonik / 2011-10-27 10:07
Kilka miesięcy temu dostałam pierwszą podwyżkę w pracy, wreszcie mogłam trochę zaoszczędzić, dzięki czemu na moim koncie osobistym środki urosły :) teraz jednak zastanawiam się gdzie je umieścić, bo na takim zwykłym koncie wolałabym ich nie trzymać, choćby nawet z tego powodu, że dużo łatwiej je wydać... Czy możecie mi zaproponować dobre rozwiązanie?
Wyświetlaj:
Pracownik instytucji finansowych / 46.205.54.* / 2011-11-08 18:27
Inwestuj w wartości rzeczowe, a nie przyrzeczenia banku lub firmy ubezpieczeniowej. Obligacje greckie też były podobno oprocentowane na 16% w Euro. A ile dostaną inwestorzy? Może 8%. Skoro realna inflacja wynosi 6%, to jak chcesz na lokacie zarobić więćej niz inflacja powiększona o podatek Belki? Zresztą 85% środków zainwestowanych przez 99% Polaków przegrywa podczas inwestycji z inflacją. Lokaty obligacje bankowe czy polisy inwestycyjne to shit. Super rozwiązanie to obligacje akcjne, ale to wyższa szkoła jazdy z rentownością w Euro ok. 38% rocznie.No i trzeba szukać ich w Liechtensteinie lub w Szwajcarii.
wirrr / 2011-10-27 13:26 / -
Ja proponuję w związku z tym lokatę, poniżej możesz wybrać ofertę dla siebie:

http://direct.money.pl/lokaty/
aspaklar / 2011-10-27 11:19 / Bywalec forum
zaloz konto oszczednosciowe, takie, ze np przed 3 lata nie bedzies zmogl wyciagac z niego pieniedzy

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: