Forum Forum finansoweKredyty

gdzie wybrac kredyt hipoteczny??

gdzie wybrac kredyt hipoteczny??

borysekk / 2012-05-17 10:58
wraz z zona chcemy wziac kredyt mieszkaniowy aby kupic swoje peirwsze wlasne mieszkanko, nie wiemy jednak w ktorym banku oplaca sie brac taki kredyt hipoteczny, w zwiazku z tym prosimy Was o porade w tym temacie, z gory dziekuje
Wyświetlaj:
Larumo / 89.76.150.* / 2012-05-28 23:36
Ewentualnie możesz poszukać czegoś w tym stylu:
http://www.sand-city.pl/index.php?page=oferta
Teraz coraz więcej deweloperów będzie pewnie oferować właśnie samemu spłatę ratalną...
mark02 / 2012-05-23 20:48
ja ci mogę polecić kredyt w Skoku Wołomin tez ostatnio brałem z dziewczyna taki mały kredyt, były małe problemy ale wszystko poszło gładko, wy jesteście małżeństwem to pójdzie wam szybciej
arkzawiercie / 2012-05-23 17:37 / Bywalec forum
Osoby zaciągające obecnie kredyty hipoteczne mają niełatwe zadanie. Przede wszystkim chcą uzyskać jak najtańszy kredyt. Jednak ostatecznie o wyborze określonej oferty nierzadko decyduje nie koszt lecz możliwa do uzyskania kwota kredytu. Sprawdziliśmy więc, w których bankach można uzyskać tani i jednocześnie wysoki kredyt hipoteczny:
http://kredytyonline.hpu.pl
Kasia B-k / 93.105.100.* / 2012-05-23 13:33
Witam serdecznie!

Na stronie: InvestPuls.pl można skorzystać z porównywarki kredytów hipotecznych i wyszukać kredyt według własnych parametrów.

Natomiast na www.kredythipoteczny.az.pl warto skorzystać z kalkulatora do obliczenia zdolności kredytowej, jak również z narzędzia pomocnego do skompletowania dokumentów wymaganych przy składaniu wniosku kredytowego.

Pozdrawiam!
alantka / 2012-05-22 11:07 / Bywalec forum
w credic agricole
Kredyty24_net / 2012-05-20 02:30
Kwestia w jakim Banku jest zależna od wielu czynników: dochód, wkład własny, lokalizacja nieruchomości.
Aktualnie najniższe marże do kredytów hipotecznych ma Deutsche Bank - w PLN nawet 0,8% z prowizją 0%.
Mogę doradzić i sprawdzić zdolność kredytową
kredyty.net@gmail.com
Ekspert PKO Banku Polskiego / 2012-05-23 12:05
Tylko do końca maja kredyt hipoteczny w PKO Banku Polskim w wiosennej promocji! Trzeba złożyć wniosek kredytowy i podpisać umowę w ciągu 30 dni od dnia podjęcia decyzji kredytowej.
Warunki promocji: prowizja w wysokości 0 proc., w pierwszym roku marża obniżona do 0, 99 proc. (w kolejnych latach jej wysokość indywidualnie negocjowana). Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie ROR-u i przystąpienia do grupowego ubezpieczenia od ryzyka utraty pracy i hospitalizacji. Przy kredytach do 400 tys. zł obowiązuje również zwolnienie z opłaty za wycenę nieruchomości. Kredyt do 100 proc. wartości nieruchomości, spłacany maksymalnie przez 40 lat. Szybka decyzja kredytowa i co roku możliwość zawieszenia spłaty jednej raty (wakacje kredytowe). Nie wymagamy dostarczenia odpisu z księgi wieczystej, jeżeli nieruchomość występuje w Centralnej Bazie Danych Ksiąg Wieczystych i transakcja nie dotyczy zakupu na rynku pierwotnym. Aż 25 proc. kwoty kredytu można przeznaczyć na dowolny cel niezwiązany z kupowaną nieruchomością (np. kupno samochodu, sprzętu AGD). RRSO wynosi 6, 69 proc: kredyt w wys. 400 tys. zł na 40 lat, udział własny 20 proc., marża 0, 99 proc. - z uwzględnieniem kosztu jej podwyższenia o 0, 9 pkt. proc. w okresie 3 miesięcy oczekiwania na wpis w księdze wieczystej.
Polecam
Ekspert PKO Banku Polskiego
otooka76 / 2012-05-18 11:08 / Bywalec forum
ja polecam w tej kwestii bank peako
HeniuSH / 2012-05-17 17:21
Witam proponuje z kontaktować sie z panią Kasią 667975227 i może doradzi.
molek / 2012-05-17 11:37 / Bywalec forum
my z zona bralismy w banku ing
dagusia_rak / 2012-05-17 15:58 / Bywalec forum
teraz to w żadnym banku nie ma jakiejś super ekstra propozycji, poczekaj trochę ąz się sytuacja na wynku uspokioi

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: