Forum Forum finansoweKredyty

gdzie wziac kredyt bez bik??

gdzie wziac kredyt bez bik??

nejdan23321 / 2012-07-31 09:41
Witam. Chciałbym wziąć gdzieś kredyt bez BIK, aby móc spłacić moje obecne zobowiązania. Niestety, jakiś czas temu straciłem pracę i nie wiem czy bede wiarygodny jak bede chcial wziac kredyt, prosze o porade gdzie taki moge wziac?
Wyświetlaj:
Jannah Wójcik / 197.211.59.* / 2018-04-14 10:49
Witam, jestem Jannah Wójcik mieszkająca obecnie w Polsce, Bóg pobłogosławił mnie dwójką dzieci i śliczną żoną, obiecuję dzielić się tym świadectwem z powodu Bożej łaski w moim życiu, 2 dni temu byłem w rozpaczliwej potrzebie pieniędzy, więc pomyślałem o pożyczkę, wpadłem w niewłaściwe ręce, które twierdziły, że są pożyczkodawcą, nie wiedząc, że są oszustwem. odebrali 2000 zł ode mnie i odmówili mi emaila od tego czasu byłem zmieszany, ale Bóg przyszedł mi na ratunek, pewnego dnia, kiedy poszedłem do kościoła po służbie, dzielę się pomysłem z przyjaciółką i przedstawia mi ona globalną pożyczkę Jorge Grace, Więc zebrałem jej adres e-mail, powiedziała mi zasady i regulacje i poszedłem za, a następnie po przetworzeniu pożyczki i innych wymagań, dała mi moją pożyczkę 20000 zł ... Więc jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, możesz również skontaktuj się z nią w tym e-mailu (jorgegraceloanfirm@gmail.com) Jestem pewna, że ​​ona również ci pomoże, jest prawdziwa i legit, nie jest świadoma, że ​​robię to teraz, szybko skontaktuj się z nią, jeśli potrzebujesz pilnej pomocy i niech cię Bóg błogosławi

Jannah Wójcik
Okoń-Partyka / 94.254.136.* / 2018-04-11 15:01
Witam

jestem prawnikiem i Mediatorem Sądowym w sprawach Gospodarczych. Przeglądając oferty firm, które oferują pożyczki bez BIK i żadnych zaświadczeń natrafiłam na to forum i nie ukrywam, że zdumiewa mnie wielość ofert a przede wszystkim %.
Wielu klientów tego typu instytucji trafia do mnie będąc już w depresji i myślami samobójczymi bo wzięli kredyt (często kilka/kilkanaście kredytów) i w obawie o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich w akcie desperacji szukają rozwiązania. Jednego złotego środka na ten ból nie ma. Nie dysponuję antidotum, które natychmiast sprawi uzdrowienie chorej z punktu widzenia finansów sytuacji. Mam jednak wiedzę i narzędzia, by wyjść naprzeciw potrzebom takich klientów i pomóc im wyjść z finansowej opresji. Bardzo często podejmuję się negocjacji i mediacji z dotychczasowymi kredytodawcami i w wyniku negocjacji wierzyciel odstępuje od lwiej części długu. Nie robi tego za nic, to żmudny i wymagający wielu zabiegów a przede wszystkim wiedzy i strategii proces. Niemniej jednak najważniejsze jest to, że mam skuteczność - 73% zleconych spraw kończę ugodą a to oznacza, że mój klient oszczędza na spłacie długu, dużo oszczędza.
Mam różnych klientów, z różnych grup zawodowych. Są tacy to przyszli zdesperowani bo mieli ok 30 kredytów. Tak, dobrze czytacie państwo tę informację - 30 kredytów i pożyczek na jednej osobie, prowadzącej działalność gospodarczą. Łącznie miesięcznie takie raty to koszt ok 70 tyś. To kwota wręcz paraliżująca działanie przedsiębiorstwa, które skądinąd dobrze prosperuje. Zapraszam na spotkania,rozmowy i konsultacje. Zapewniam, że obecne Państwa kłopoty możemy opanować....pod jednym warunkiem....Każdy kredytobiorca musi wziąć sprawy we własne ręce i zacząć działać by wyjść na
prostą....

Pozdrawiam
M. Okoń-Partyka
tel 535 341 818
luska / 193.106.131.* / 2018-04-09 13:15
Znajdziesz taką pożyczkę na http://www.lista-firm.com.pl/
Susan Benson / 105.112.98.* / 2018-04-09 07:46
WITAMY w Sunshine Financial Group Worldwide, naszym celem jest zapewnienie doskonałej profesjonalnej obsługi.

Jesteś przedsiębiorcą lub kobietą? Czy jesteś w jakimś bałaganie finansowym, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć mały biznes? Czy masz niski wynik kredytowy i czy trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych?

Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Naszym głównym celem jest pomóc Ci uzyskać usługi, na które zasługujesz. Nasz program to najszybszy sposób, aby uzyskać to, czego potrzebujesz w jednej chwili. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć presję na miesięczne wydatki. Uzyskaj elastyczność, z której możesz korzystać w dowolnym celu - na wakacjach, w edukacji, na ekskluzywne zakupy

Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: pożyczki osobiste, kredyty konsolidacyjne, pożyczki komercyjne, kredyty edukacyjne, zabezpieczone kredyty hipoteczne, pożyczki niezabezpieczone, kredyty hipoteczne, pożyczki do wypłaty, kredyty studenckie, pożyczki na zakup nieruchomości, kredyty budowlane, niskie oprocentowanie 2% rocznie dla osób fizycznych, prawnych i prawnych. Zyskajcie to, co najlepsze dla swojej rodziny i jesteście właścicielami domu swoich marzeń dzięki naszemu ogólnemu programowi pożyczek.

OFERUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE ZACIĄGÓW - STOSUJ SIĘ DO DOSTĘPNYCH KREDYTÓW.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

Czekamy na wiadomość od Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

pozdrowienia
Susan Benson
(sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Josef Lewis / 69.94.9.* / 2018-04-15 15:52
Witaj, Czy szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, kredytu mieszkaniowego, pożyczki auto, pożyczki studenckiej, pożyczki konsolidacyjnej, niezabezpieczonej pożyczki, kapitału podwyższonego ryzyka itp.? Czy odmówiono Ci kredytu przez banki lub instytucję finansową? więcej powodów. Jesteś w odpowiednim miejscu dla swoich rozwiązań kredytowych! Jesteśmy chrześcijańską organizacją pożyczkową, udzielamy pożyczki tym, którzy jej potrzebują, a także tym, którzy są godni zaufania, udzielamy również pożyczek firmom i osobom prywatnym po niskiej i przystępnej stopie procentowej w wysokości 2%. skontaktuj się z nami poprzez e-mail: progresiveloan@yahoo.com LUB Call / Text +1 (603) 786-7565
ALEJANDRA KHALIFA / 197.234.221.* / 2018-04-05 16:30
Cześć przyjaciele
Nazywam się ALEJANDRA
Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu
Zaprosiłem cię do skontaktowania się z CHARLY KERKIR
I nie będziesz rozczarowany
To tylko sugestia
Mam pożyczkę w wysokości 84 000 Zl
dzięki temu wspaniałemu człowiekowi
Aby uzyskać więcej informacji
Odpowiedz mi krótką wiadomością
Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą
charlykerkir@gmail.com
Autorzy CHARLY KERKIR
Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów
Potwierdzam to

Jeśli nie potrzebujesz pożyczki
Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół

Oto strona banku, która dała mi radość

http://alliances-bank.com/#googtrans(pl)

dziękuję
Honorio Morais Luis Miguel / 5.133.12.* / 2018-05-01 18:57
Czy jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz pożyczki na spłatę swojego długu lub inwestujesz w swój biznes? Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki o niskich stopach procentowych szybko i bezstresowo, jeśli chcesz podać szczegóły poniżej. napisz do nas (honoriomoraisluismiguel@gmail.com)

Imię i nazwisko:
Kraj:
Telefon:
Płeć:
Zawód:
Wymagana kwota:
Czas trwania pożyczki:
adres osobisty
Stan:

Pozdrawiam
Pan Honorio Morais Luis Miguel
honoriomoraisluismiguel@gmail.com
ALEJANDRA KHALIFA / 197.234.221.* / 2018-04-05 16:07
Cześć przyjaciele
Nazywam się ALEJANDRA
Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu
Zaprosiłem cię do skontaktowania się z CHARLY KERKIR
I nie będziesz rozczarowany
To tylko sugestia
Mam pożyczkę w wysokości 84 000 Zl
dzięki temu wspaniałemu człowiekowi
Aby uzyskać więcej informacji
Odpowiedz mi krótką wiadomością
Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą
charlykerkir@gmail.com
Autorzy CHARLY KERKIR
Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów
Potwierdzam to

Jeśli nie potrzebujesz pożyczki
Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół

Oto strona banku, która dała mi radość

http://alliances-bank.com/#googtrans(pl)

dziękuję
Jessy / 212.7.220.* / 2018-04-05 12:13
Świadectwo poważnej pożyczki uzyskanej, dziękuję bardzo Panu Anthony Alex za pomoc pożyczkową w wysokości 45 000 euro, którą mi dałeś. Opowiem o twoich usługach tym, którzy są wokół mnie, którzy potrzebują pożyczki lub finansowania. Jestem zadowolony z pożyczki, którą mi udzieliłeś Nie wahaj się, jeśli potrzebujesz pożyczki i prawdziwego pożyczkodawcy, po prostu skontaktuj się z nim teraz i uzyskaj pożyczkę pocztą elektroniczną: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM lub WhatsApp: (+ 151)86286514

Dziękuję Ci .
Pani Laura Palmer / 207.154.212.* / 2018-04-01 06:58
Czy potrzebujesz pożyczki? Uzyskaj szybką i awaryjną pożyczkę, Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: angelfunding.net@gmail.com
Pani Laura Palmer / 207.154.212.* / 2018-04-01 06:58
Czy pilnie potrzebujesz POŻYCZKI? Zapewniam wszelkiego rodzaju pomoc finansową. Mogę ci pomóc z prawdziwą pożyczką, która zaspokoi twoje potrzeby finansowe. "Zapewniamy przystępną pożyczkę osobistą bez żadnych kłopotów". Złóż wniosek teraz i uzyskaj pożyczkę prywatną lub biznesową w ciągu 48 godzin.
- Stopa procentowa: 3% rocznie (bez czeków kredytowych !!!)
- Brak weryfikacji wynagrodzenia.
- Natychmiastowa akceptacja.
- Brak zabezpieczenia.
- Konkurencyjna stopa procentowa.
Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji
Pani Laura Palmer
☎ +1 (518) 460 6250
Email: angelfunding.net@gmail.com
Jean Carlos / 107.167.5.* / 2018-03-27 13:11
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp +16234044993 ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp +16234044993
Johnson677 / 105.112.32.* / 2018-03-26 10:21
Hej. jeśli kiedykolwiek myślisz o zainwestowaniu niewielkiej gotówki dla zysku, działa binarny handel. Spróbowałem sukcesu. Udało mi się zdobyć 900 $ z mojej inwestycji o wartości 100 USD. Dołącz do kanału telegraficznego Gunthera, aby zdobyć zwycięskie sygnały i bezpłatne materiały handlowe. Kliknij link, aby dołączyć do https://t.me/johnsonclarkfreesignals
jacek887 / 83.4.86.* / 2018-03-23 12:23
Bez BIK KRD BIG np tutaj:

http://shorturl.at/aejmr (link skrócony)

Nawet do 2000 zł na 45 dni. Oddajesz tyle ile wziąłes :)
profit407 / 83.5.28.* / 2018-03-20 15:31
Potrzebujesz gotówki na nieprzewidziane wydatki? Szybka pożyczka od ręki dla Ciebie!
http://gotowkapolska.pl/afi/krzykat
krzyzaklbn / 89.72.185.* / 2018-03-25 14:22
Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki to najlepiej brać te DARMOWE.
Czyli bierzesz tysiąc i po miesiącu oddajesz DOKŁADNIE TYSIĄC.
Zestawienie Ofert Najlepszych aktualnych szybkich pożyczek .
W ofercie Pierwsze pożyczki za DARMO !!!
http://zarabiamyonline.eu/szybkiepozyczki/
Tony Rock / 185.104.184.* / 2018-03-18 17:25
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują?
Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę?
Czy myślisz o założeniu własnego biznesu?
Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole?
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków?
To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek
Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw?
Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju
Pożyczki o oprocentowaniu 2% po więcej informacji
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail {fhacyberservices@gmail.com}

Pożyczający INFORMACJE:

Kwota kredytu:
Pożyczkobiorcy Imię i nazwisko:
Dane kontaktowe pożyczkobiorcy:
Państwo i stan:
Miasto:
Narodowość:
Finansowanie kredytu:
Czas trwania pożyczki:
Stan cywilny:
Wiek:
Seks:
Miesięczny przychód:
Przez e-mail: fhacyberservices@gmail.com
Numer telefonu: +1903) 493-9097
Pan Tony Rock
Główny konsultant
Piotrek Kidas / 83.30.31.* / 2018-03-14 14:20
Najlepiej online lub skorzystac z jakiś pośredników kredytowych ja korzystałem z http://lista-firm.com.pl/ wszystko szybko bez zaświadczeń :)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: