Forum Forum finansoweKredyty

gdzie wziac kredyt bez bik??

gdzie wziac kredyt bez bik??

nejdan23321 / 2012-07-31 09:41
Witam. Chciałbym wziąć gdzieś kredyt bez BIK, aby móc spłacić moje obecne zobowiązania. Niestety, jakiś czas temu straciłem pracę i nie wiem czy bede wiarygodny jak bede chcial wziac kredyt, prosze o porade gdzie taki moge wziac?
Wyświetlaj:
Lebrun / 85.103.167.* / 2017-12-21 15:30
Jestem Lebrun Alexis po imieniu. Mieszkam w Warszawie (Polska), chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie są oszustów. Kilka miesięcy temu byłem obciążony finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnej firmy pożyczkowej o nazwie Turkiye Finans Bank, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 250 000 euro w ciągu 2 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez: (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) lub (tuerkiyefinansbank@gmail.com) Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek z powodu piekła, które przeszedłem w ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców. I nie chcę, aby nawet mój wróg przeszedł przez to piekło, które przeszedłem w rękach tych oszukańczych internetowych pożyczkodawców. Będę też chciał, abyś pomógł mi przekazać te informacje innym, którzy również potrzebują pożyczki, również otrzymaliście pożyczkę od Turkiye Finans Bank, modlę się, aby Bóg pobłogosławił je dla nas.
Portos123 / 2017-11-26 22:28
Jeżeli masz problem z BIK-iem to (do 3 000 zł) może Ci się udać w Providencie. Jeżeli chcesz więcej (np. 30 000 zł) to w FinancialHome . pl ale musisz posiadać własną nieruchomość.
MSCF LOAN / 105.112.39.* / 2017-11-26 21:50
POŻYCZKA BIZNESOWA: (M.S.C.F LOAN)
                             Specjalista ds. Pomocy kredytowej.
     Uwaga.

- Pożyczka z działalności gospodarczej od 10 000 do 100 milionów EUR +
- Stopa procentowa: 4% (stopa efektywna)
- Okres kredytowania Czas trwania od 1 miesiąca do 25 lat
• Czy jesteś zainteresowany pożyczką; udzielamy pożyczek zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Nasze pożyczki są udzielane na dowolny cel biznesowy: przepływy pieniężne, finansowanie sprzętu, finansowanie pojazdów, rachunki podatkowe, kupowanie udziałów, Czy chcesz założyć lub rozwinąć swój biznes? Wszelkie inne cele biznesowe lub inwestycyjne.
• (M.S.C.F. LOAN) jest zatwierdzona i certyfikowana przez ministerstwo finansów w Stanach Zjednoczonych, Europie i międzynarodowym funduszu walutowym (MFW).
• SPECJALIZUJEMY SZYBKO APROBATY: Warunkowe zatwierdzenie pożyczki można uzyskać w ciągu kilku godzin. Nasze kredyty biznesowe mają bardzo konkurencyjne oprocentowanie. Ubiegając się z nami o pożyczkę biznesową, poradzisz sobie z doświadczonymi pośrednikami kredytowymi, którzy ciężko pracują, aby zorganizować najlepszą ofertę dla Ciebie.
• Rzeczywiste środki mogą znajdować się na koncie bankowym w ciągu 24 - 72 godzin. Jesteśmy powiązani z ponad 43 pożyczkodawcami, dzięki czemu możemy zapewnić Ci różnorodne fundusze biznesowe.
• Jeśli potrzebujesz pożyczki i potrzebujesz jej szybko Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybką i niezawodną obsługę kredytową.
APLIKUJ TERAZ
Możesz uzyskać dostęp do naszych pożyczek z dowolnego miejsca na świecie.
Odpowiedz przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty kredytowej (loanmefundingsmscf@gmail.com)
Kankaja / 2017-11-22 13:38
jeśli już brać pożyczkę to lepiej porównać oferty. Ale ja i tak jestem zwolenniczką brania pożyczek tylko w bankach i też jeszcze porównuję oferty przez https://finanse.rankomat.pl/, żeby mieć pewność co do kosztów jakie poniosę.
Tomasz Janowski / 77.65.109.* / 2017-11-02 15:36
Cześć,

W takiej sytuacji możesz spróbować w serwisieCONCASH.PL, ponieważ tam mają stosunkowo dobrą przyznawalność jeżeli chodzi o pożyczki pozabankowe bez BIK i KRD.

Nie wiem jaką kwotą jesteś zainteresowany, ale w tym serwisie możesz aplikować maksymalnie o 120 tysięcy złotych z okresem spłaty do 10 lat.
Tomasz Janowski / 77.65.109.* / 2017-11-02 15:37
Concash.pl
Mihael Bloomberg / 105.112.39.* / 2017-10-13 21:34
JEST JEDNĄ NAJBARDZIEJ Znaną KOBIETĄ W BIZNESIE (POLSKA)

NIEBEZPIECZNE TESTIMONIA NIGDY NIGDY nie zapomnę
JEST Zaufaniem od MICHAEL BLOOMBERG PRIVATE LOAN COMPANY
Nazywam się panna Baravan Dleen, mieszkam tutaj (POLSKA). Ale jestem z IRAN, jestem żonaty z dwojgiem dzieci Jestem genie muzułmaninem, jestem przedsiębiorcą, dostałem pożyczkę od MICHAEL BLOOMBERG PRIVATE LOAN COMPANY, TO JEST MOJA TESTIMONIA, W zasadzie zostałem oszukany zarówno tutaj, jak i Internet, który twierdzi, że wiarygodne i godne zaufania i wszystkie one mnie nie zawiodły, wszyscy oszukają mnie mnóstwem pieniędzy, to było tak w Internecie ii przeczytałem komentarze komentujące komentarze, zeznania dotyczące sposobu, w jaki otrzymali pożyczkę, która popsuła ich firmę i to był komentarz jeden pomysł PATRICK AOIBHE, i starałem się, z najlepszymi wszystko to przyszło jak sen, z bardzo niską stopą procentową 2%, obiecuję im, że będę je wszystkim znał, wierz mi, jeśli tylko ty możesz Wyślij je do e-maila i postępuj zgodnie ze wskazówkami, e-mail: (michaelbloombergloan.company@gmail.com), a ja dziękuję Wszechmogącemu Allahu, że takie firmy pożyczkowe takie nadal istnieją na oszustów po miejscach, proszę doradzam wszystkim, którzy tam są w potrzebie pożyczki, aby przejść do michaelbloombergloan.company @ gmail.com) nigdy ich nie zawiodą, a Twoje życie zmieni się tak samo, jak moje. Szybko skontaktuj się z MICHAEL BLOOMBERG PRIVATE LOAN COMPANY. dziś i uzyskać pożyczkę od nich z powodzeniem bez stresu.
Szymon123 / 185.18.176.* / 2017-10-07 05:01
Jest kilka firm, które takiego udzielą: http://chwilowkizadarmo.pl/firmy-pozyczkowe/pozyczki-bez-bik-sprawdzamy-gdzie/ ale z kolei sprawdzają też inne bazy.
Hiacynt-Sydney / 45.63.24.* / 2017-10-07 14:31
Bardziej zastanawiałbym się jak go spłacić skoro ma być bez biku. Jesno jest pewne, że w weźmiesz w 15minut.online jest bardzo wiele takich pożyczek ale czas czyli szybkość i dla ludzi ze spapranym bikiem spłata może być trudniejsza niż łatwy kredyt. Zastanów się nad tym. Produktów jest sporo ale może lepiej dorobić coś sobie i spłacić to co w bik a potem w banku normalnie kredyt gotówkowy dostać z normalnym oprocentowaniem.
kasiacyl19 / 2017-09-27 19:42
wszystkie pożyczki bez BIK znajdziesz w porównywarce www.lista-firm.com.pl darmowe chwilówki online, czesto korzystam, tzn w razie potrzeby ;) polecam
Your Finance / 80.238.96.* / 2017-09-26 17:41
Zajmujemy się załatwianiem kredytów osobom w ciężkich sytuacjach, które dostały odmowy w kilku bankach.
Nie pobieramy opłat i prowizji od klientów. Nie obsługujemy osób z zajęciem komorniczym. Zadzwoń i przedstaw swoją sytuację a my powiemy Ci jaką masz szansę na uzyskanie kredytu. Kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, , gotówkowe. Jeżeli masz problem z uzyskaniem kredytu zgłoś się do nas. Obsługujemy teren całej Polski.
Posiadamy w ofercie kredyty dla osób, które nigdy nie zaciągały kredytu z tzw. zerową historią kredytową.

Kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne, konsolidacja hipoteczna:
- kwoty kredytów od 20.000zł do 2.000.000zł
- okres kredytowania do 50 lat
- do 80 roku życia
- akceptowane opóźnienia w bik (każdy przypadek rozpatrywany indywidualnie)
- zakup, remont, budowa, refinansowanie do 120% wartości nieruchomości
- konsolidacja do 100% wartości nieruchomości
- pożyczka hipoteczna do 80% wartości nieruchomości
- umowa zlecenie, o dzieło (minimum 6 miesięcy)
- umowa o pracę na czas określony i nieokreślony, emerytura, renta
- działalność gospodarcza (ryczałt, karta podatkowa, książka przychodów i rozchodów)


Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne:
- kwoty kredytów do 150.000zł
- Okres kredytowania do 10 lat
- do 80 roku życia
- akceptowane opóźnienia w bik (każdy przypadek rozpatrywany indywidualnie)
- umowa zlecenie, o dzieło (minimum 6 miesięcy)
- umowa o pracę czas określony i nieokreślony, emerytura, renta
- działalność gospodarcza (ryczałt, karta podatkowa, książka przychodów i rozchodów)

Jesteśmy profesjonalnymi ekspertami kredytowymi z kilkuletnim doświadczeniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przedstawiamy jakie są realne szanse na uzyskanie kredytu. Największym błędem jest szukanie kredytu na własną rękę, ponieważ często bywa tak, że klient otrzyma kredyt tylko w jednym banku spośród wszystkich dostępnych w Polsce. Dlatego też prawdopodobieństwo że sami trafimy na właśnie ten bank jest znikome. Jeżeli nie możesz otrzymać kredytu w banku przygotujemy ofertę na pożyczkę poza bankową. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Ania306 / 82.177.94.* / 2017-11-17 06:58
Witam jestem zainteresowana kredytem
Doradca_CzyszczenieBIKu / 162.220.246.* / 2017-09-25 14:11
Masz problem z negatywną historią kredytową i w banku spotykasz się z odmową udzielenia kredytu? Jeśli Twoje negatywne wpisy dotyczą spłaconych już kredytów, to warto rozważyć aktualizację danych w rejestrze Biura Informacji Kredytowej, która potocznie nazywana jest "czyszczeniem BIK". Będzie do tego potrzebny stosowny wniosek, który należy złożyć u wierzyciela, który wpisał nas do BIKu. Wniosek taki można wygenerować na stronie czyszczeniebiku.pl
Mr Ray / 154.123.70.* / 2018-01-29 11:26
czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swój dług, spłacić rachunki lub rozpocząć interesowną działalność? Czy potrzebujesz funduszy na sfinansowanie swojego projektu? Oferujemy Gwarantowane usługi pożyczkowe dowolnej kwoty i dowolnej części świata dla (osób fizycznych, firm, Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i podmiotów korporacyjnych) po naszej super stopie procentowej w wysokości 3%. Do wniosku należy przesłać odpowiedzi na e-mail na temat tej wiadomości. Skontaktuj się z naszym poprzez e-mail: axlgroups@outlook.com
Karol Z. / 31.11.131.* / 2017-09-25 13:51
Ja miałem duży problem z uzyskaniem kredytu. Jednak bardzo mi zależało na tym, żeby go dostać. Miałem trochę kosztownych problemów, na które nie miałem pieniędzy. Załamałem się... Pamiętam, że żaden bank nie chciał mi go udzielić, bo wiadomo, zacząłem dopiero pracę, nie byłem dość 'pewny'. Z pomocą przyszło mi https://dobrekredytowanie.pl/. Spotkałem się z pośrednikiem i uzyskałem kredyt, który rozwiązał moje problemy
BezBiku.info / 217.173.204.* / 2017-09-24 00:18
Kredyt bez Bik można znaleźć na stronie internetowej http://www.bezbiku.info
Portos123 / 2017-09-24 18:39
Zależy ile potrzeba, czy jesteś firmą czy osobą fizyczną.
Jeżeli więcej to poleciłbym fundusze inwestycyjne, takie jak np. Saturn lub Dom Finansowo Inwestycyjny Filar, jeżeli mniej to poszukaj raczej firm pożyczkowych
adamzajj / 79.184.207.* / 2017-09-22 10:28
Korzystał ktoś z pomocy yourbankers przy kredycie gotówkowym?
czyszczenie-biku / 85.248.227.* / 2017-09-15 14:36
Dla tych, którzy mają problemy z negatywnymi wpisami w rejestrze BIK polecam je usunąć. Można tego dokonać tylko wtedy, gdy kredyty, których dotyczą wpisy zostały spłacone. Nie ma możliwości usunięcia zapisu wciąż spłacanego kredytu. Warto samemu podjąć działania w tym kierunku. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek u wierzyciela. Można do tego wykorzystać generator wniosków na czyszczeniebiku.pl
akfinanse / 83.31.146.* / 2017-09-14 13:47
Masz złą historię kredytową a potrzebujesz pożyczki? Sprawdź nas! 25 tyś na max 48m-cy!
Kliknij i wprowadź wniosek!

https://www.rapidamoney.pl/api/leads?brokerReference=MH02212

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: