Forum Forum finansoweKredyty

gdzie wziac kredyt bez bik??

gdzie wziac kredyt bez bik??

nejdan23321 / 2012-07-31 09:41
Witam. Chciałbym wziąć gdzieś kredyt bez BIK, aby móc spłacić moje obecne zobowiązania. Niestety, jakiś czas temu straciłem pracę i nie wiem czy bede wiarygodny jak bede chcial wziac kredyt, prosze o porade gdzie taki moge wziac?
Wyświetlaj:
zabielski / 185.246.208.* / 2018-11-02 09:17
Czy potrzebujesz osobistego, biznesowego lub inwestycyjnego finansowania bez stresu i szybkiej akceptacji? Jeśli tak, skontaktuj się z nami dzisiaj, ponieważ obecnie oferujemy kredyty o bardzo korzystnej stopie procentowej w wysokości 3%. Nasze finansowanie jest bezpieczne. Nasi klienci to szczęście. pożyczki od 5000 do 100 000 000,00 są już dostępne: pożyczki na cele biznesowe, osobiste, domowe, podróżne i studenckie itp. Więcej informacji Wyślij szczegółową ofertę pożyczki Oficer pożyczki E-mail: zabielski.wojciech11@gmail.com

nazwa wnioskodawcy -----------------
kraj -------------
stany ---------------------
adres ---------------------
numer telefonu ----------------
potrzebna kwota pożyczki ----------------
wiek -----------------
czas trwania ------------------
stan cywilny -----------------
miss rose / 105.112.98.* / 2018-10-29 12:14
Dzień dobry,

Szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, kredytu hipotecznego, pożyczki na samochód, pożyczki, pożyczki konsolidacyjne, niezabezpieczone pożyczki, kapitał podwyższonego ryzyka itd. Czy masz pożyczkę z banku lub konfiguracji finansowej, która została odrzucona? powody, nie ich rozwiązań kredytowych! Jestem panną Rose, prywatną pożyczkarką, udzielającą pożyczek przedsiębiorstwom i osobom fizycznym po niskim i przystępnym oprocentowaniu wynoszącym 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby leczyć pożyczkę po przeniesieniu w ciągu 48 godzin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
Aleksandra55 / 109.196.0.* / 2019-12-19 13:14
Jestem pilnie zainteresowana pożyczką w kwocie 5000zł, oczywiście bez żadnych oszukańczych przedpłat.Mam stały dochód, renta po mężu.
Aleksandra55 / 109.196.0.* / 2019-12-19 13:14
Jestem pilnie zainteresowana pożyczką w kwocie 5000zł, oczywiście bez żadnych oszukańczych przedpłat.Mam stały dochód, renta po mężu.
Aleksandra55 / 109.196.0.* / 2019-12-19 13:14
Jestem pilnie zainteresowana pożyczką w kwocie 5000zł, oczywiście bez żadnych oszukańczych przedpłat.Mam stały dochód, renta po mężu.
Ania397 / 94.75.103.* / 2018-10-15 10:21
Zobacz może w taratatu.pl, znajomi korzystali i chwalili sobie.
Witold1984 / 5.173.176.* / 2018-10-27 09:52
To chyba nowa firma, ciekawa oferta,
RRSO przy maksymalnej kwocie to 156,13%
to wypada całkiem przeciętnie przy konkurencji ale jest jakąś alternatywą dla gigantów pożyczkowych
Często sprawdzana jest pożyczka spod znaku tanikredyt.pl

adres: https://tanikredyt.pl

ale okazało się ostatnio na Pożyczkach Online, że jednak sprawdza BIK

adres: https://pozyczki-online.com/publikacja/tanikredyt-sprawdza-bik/

Zawsze warto sprawdzić zagraniczne firmy bo one na ogół BIK nie sprawdzają, tak jest z ferratum

adres: https://ferratum.pl
Davis1031 / 105.112.98.* / 2018-10-20 11:33
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym, czy potrzebujesz pieniędzy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów, płacenie rachunków lub założenie firmy? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja gospodarcza, rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki finansowe i stałe. Oferujemy kredyty o niskim oprocentowaniu 3%. Skontaktuj się z nami przez e-mail: davispasicalloanlender@gmail.com.

nazwa wnioskodawcy ----------------------
kraj -------------------------------
stan ---------------------
adres --------------------
numer telefonu ------------------------
potrzebna kwota pożyczki ------------------------
wiek --------------------------
Trwanie -------------------------
stan cywilny ----------------------
Sousa / 46.246.28.* / 2018-10-14 01:32
Witajcie, moi dobrzy obywatele, czy byliście w kryzysie finansowym lub problemie w swoim życiu? czy chciałeś spłacić swój dług, kupić dom, czy chcesz spłacić dług w banku, to jest rozwiązanie dla ciebie wszystkich, ponieważ widziałem wielu ludzi z tego kraju i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że istnieją wciąż uczciwi i legit kredytodawcy tutaj w naszej firmie, dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 150 000 euro i byłem tą samą osobą, która szukała pożyczki przez ponad 3 lata, płaciłem różne firmy, ale tutaj w naszym kraju Stella Rene jest rzeczywisty i zawsze jest gotowa pomóc każdemu, kto chce kredytu, a ta firma również przyznała szybką pożyczkę w mniej niż 3 godziny, a otrzymasz pożyczkę na swoje konto bankowe, a dziś pojawiłam się na blogu, by dać moje świadectwo , a także, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze Stella Rene, firmą pożyczkową na adres e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), aby uzyskać szybkie, bezpieczne, niezawodne i godne zaufania pożyczki, a dziś jestem taka szczęśliwa, ponieważ wyczyściłem wszystkie rachunki i teraz jestem wolną kobietą Wszystko za sprawą firmy pożyczkowej Stella Rene.

Paweł
TRESCKA / 105.4.5.* / 2018-09-29 20:53
JAK MOJE ŻYCIE ZMIENIŁO PO SPOTKANIU Z PRAWDZIWĄ KREDYTĄ KREDYTOWĄ FIRMĄ. To jest moje zeznanie 30/08/2018, ale opowiem to jeszcze raz, mimo że nadchodzi bardzo późno, ale muszę tylko powiedzieć to zeznanie tutaj, aby każdy mógł być świadomy tej wspaniałej rzeczy, która wydarzyła się w moim życiu poprzez True Credit Loan Institute, jestem TRESCKA ze Świnoujścia w Polsce, wszystko dzięki True Credit Loan Institute za umieszczenie tego wspaniałego uśmiechu na mojej twarzy 30 sierpnia i za stojące tam słowa w przyznawaniu mi tych pożyczek, jak to obiecali, tak było Zadziwiające 30 sierpnia, kiedy dostałem alert od mojego banku, że kwota pożyczki w wysokości 450 000,00 dolarów, o którą się ubiegałem z Instytutu Kredytów Prawnych, która została zaksięgowana na moim rachunku bankowym, jak obiecali bez jakiejkolwiek formy opóźnień, jestem bardzo podekscytowana zmiany w moim życiu, ponieważ nigdy nie wiedziałem, że naprawdę dostanę fundusze pożyczkowe i wiem, że to robią panowie i jest to cudowne w moich oczach. w końcu mogę spać z zamkniętymi oczami. Oto adres e-mail True Credit firmy kredytowej, pod którym możesz również uzyskać pożyczkę: truecreditcashloan@financier.com lub numer Whatsapp: + 1-281-503-4552
regvgrge / 5.172.237.* / 2018-09-25 10:38
Pożyczki na dowód bez zaswiadczeń, chwilówki online
Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/
lub
Do 10.000zł nawet na 3lata, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/zaplo/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Do 10.000zł nawet na 4lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/supergrosz/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Do 25.000zł nawet na 4lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyczka-hapi/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności.
Pożyczka dostępna na stronie https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/
Paweł790 / 37.235.48.* / 2018-09-19 20:47
Witajcie, moi dobrzy obywatele, czy byliście w kryzysie finansowym lub problemie w swoim życiu? czy chciałeś spłacić swój dług, kupić dom, czy chcesz spłacić dług w banku, to jest rozwiązanie dla ciebie wszystkich, ponieważ widziałem wielu ludzi z tego kraju i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że istnieją wciąż uczciwi i legit kredytodawcy tutaj w naszej firmie, dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 150 000 euro i byłem tą samą osobą, która szukała pożyczki przez ponad 3 lata, płaciłem różne firmy, ale tutaj w naszym kraju Stella Rene jest rzeczywisty i zawsze jest gotowa pomóc każdemu, kto chce kredytu, a ta firma również przyznała szybką pożyczkę w mniej niż 3 godziny, a otrzymasz pożyczkę na swoje konto bankowe, a dziś pojawiłam się na blogu, by dać moje świadectwo , a także, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze Stella Rene, firmą pożyczkową na adres e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), aby uzyskać szybkie, bezpieczne, niezawodne i godne zaufania pożyczki, a dziś jestem taka szczęśliwa, ponieważ wyczyściłem wszystkie rachunki i teraz jestem wolną kobietą Wszystko za sprawą firmy pożyczkowej Stella Rene.

Paweł
Martha839 / 37.235.48.* / 2018-09-16 22:02
Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Martha z Polski, przyszedłem na stronę do preferencji firma, która pożyczyła mi pożyczkę w wysokości 48 000 $ na moje lekarstwa dla dzieci, od tej pory szukałem pomocy finansowej, ale wszystko dzięki Bogu, że zlokalizowałem firma zwana pożyczką Stella Rene, w której wypłacam gotówkę i potwierdzam moją pożyczkę bez żadnego stresu, a dziś mój syn jest już obsługiwany, więc moi ludzie nadal są w prawdziwym i legalnym e-mailu kontaktowym firmy pożyczkowej poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), kontaktując się z nią szybki i niezawodny kredyt dzisiaj, ponieważ jest legit 100%.


Niech Bóg błogosławi mi Stellę Rene.
Martha
Kamila945 / 37.47.239.* / 2018-11-14 15:03
kali kocha kali lubi trochę translator pomylił rodzaj męski i żeński
Carolina / 37.235.48.* / 2018-09-06 19:28
Witajcie, moi ludzie z Polski, jestem Karoliną, przyszedłem powiedzieć każdemu, kto jest w moim kraju, cierpiący na jakiś kryzys finansowy, chcę, aby byli pewni i poinformowani, że istnieje firma pożyczkowa, która pomogła wielu osobom z innych krajów pomoc, wczoraj idę po pożyczkę od pani Stelli i jestem z Polski z Warszawy, otrzymuję pożyczkę w wysokości 120 000, aby rozwiązać cały mój problem, a dziś wszystko jest w porządku, a także jeśli kiedykolwiek potrzebujesz pomocy finansowej, skontaktuj się z firmą przez e-mail poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) dla ciebie szybki Niezawodny i przetestowany pożyczkodawca taki jak ona, ona naprawdę naprawdę pomogła mi w karierze i dziś chcę, żebyś zabrał Stellę Rene, ponieważ ona jest prawdziwa i legit i ma wiele osób z mojego kraju zaliczam się, jeszcze raz bardzo dziękuję pani Stelli Rene.

Carolina
Agnieszce / 185.45.13.* / 2018-11-15 12:52
Cześć, mam na imię Agnieszka. Pochodzę z Gdańska, jestem tutaj, aby przekazać Panu oświadczenie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Mrs Mary Lisa po złożeniu kilku wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pilnej pożyczki, aby założyć firmę i uzyskać od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, który mi zdradzili, a ja pozostałem z niczym, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie pani Mary Lisa, która obiecała pomóż mi, a ona zrobiła to, co obiecała w ciągu 24 godzin. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieje wiarygodny pożyczkodawca, dopóki nie spotkałem pani Marii Lisy, która obiecała mi pomóc spłacić kredyt hipoteczny i zmienić moje przekonania. Nie wiem, czy potrzebujesz realnego i pilnego kredytu hipotecznego w jakikolwiek sposób, skontaktuj się z panią Mary Lisa za pośrednictwem firmowego e-maila: (mrsmarylisaloanhome22@gmail.com) powiedz jej, że Julia Cię poleciła, Wszystko dzięki jej Agnieszce
Paulina298 / 31.0.41.* / 2018-09-05 07:08
Sprobuj tutaj http://e-m2m.pl/5b8ebe2aef2af
dlazadluzonych / 31.0.126.* / 2018-09-03 15:01
Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności.
Pożyczka dostępna na stronie .. https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/
Paweł308 / 37.235.48.* / 2018-09-02 23:51
Witajcie, moi dobrzy obywatele, czy byliście w kryzysie finansowym lub problemie w swoim życiu? czy chciałeś spłacić swój dług, kupić dom, czy chcesz spłacić dług w banku, to jest rozwiązanie dla ciebie wszystkich, ponieważ widziałem wielu ludzi z tego kraju i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że istnieją wciąż uczciwi i legit kredytodawcy tutaj w naszej firmie, dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 150 000 euro i byłem tą samą osobą, która szukała pożyczki przez ponad 3 lata, płaciłem różne firmy, ale tutaj w naszym kraju Stella Rene jest rzeczywisty i zawsze jest gotowa pomóc każdemu, kto chce kredytu, a ta firma również przyznała szybką pożyczkę w mniej niż 3 godziny, a otrzymasz pożyczkę na swoje konto bankowe, a dziś pojawiłam się na blogu, by dać moje świadectwo , a także, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze Stella Rene, firmą pożyczkową na adres e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), aby uzyskać szybkie, bezpieczne, niezawodne i godne zaufania pożyczki, a dziś jestem taka szczęśliwa, ponieważ wyczyściłem wszystkie rachunki i teraz jestem wolną kobietą Wszystko za sprawą firmy pożyczkowej Stella Rene.

Paweł
kowaljanusz808 / 2018-08-31 13:00
@nejdan, nie polecę Ci banku ale firmę https://cfh.biz.pl/. Oni w przeciwieństwie do banku nie sprawdzają Twojej historii więc o wiele łatwiej jest uzyskać pożyczkę.
linda moore / 197.210.227.* / 2018-08-20 05:24
Oto przystępna pożyczka, która zmieni Twoje życie na zawsze, jestem pani Linda Moore certyfikowanym pożyczkodawcą, lindamooreloans@gmail.com Oferuję pożyczkę dla sektora prywatnego i publicznego, które potrzebują pomocy finansowej w niskim oprocentowaniu 2%. Zły kredyt do przyjęcia, Warunki są bardzo proste i rozważne. I Pani Linda Moore jest gotowa pomóc mniejszym przywilejom finansowym osiągnąć swoje marzenia Czy szukałeś legalnego pożyczkodawcy w Internecie tutaj, kończę twój problem finansowy Moją misją jest pomoc w przywróceniu mniejszego przywileju finansowego moja firma bardzo pomaga firm i osób fizycznych w biznesie oraz spłatę zaległych rachunków, czy potrzebujesz wszelkiego rodzaju pożyczki Mamy sieć inwestorów, którzy są gotowi zapewnić fundusze w dowolnej wysokości osobom i organizacjom na rozpoczęcie działalności i operacje (EG) hipotek, kredyty mieszkaniowe kredyty na działalność gospodarczą i złe kredyty komercyjne, kredyty komercyjne, kredyty obrotowe, kredyty budowlane, kredyty samochodowe, kredyty hotelowe i studenckie, pożyczki osobiste, kredyty konsolidacyjne zadłużenia, na co czekasz, dlaczego nie spróbuj Pani Linda Moore Loan do domu i uwolnij się od długów, każdy zainteresowany klient powinien skontaktować się ze mną jak najszybciej (lindamooreloans@gmail.com)
ja821 / 89.68.91.* / 2018-08-18 23:45
Witam,

spróbuj na www.ringbankowy.pl
renia660 / 178.43.11.* / 2018-08-23 16:49
plecam PANIA JORGE GRACE zetelna kobieta zalatwia super podaje e.meila.jorgegracelanfirm@gmail.com godna pleceniare

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: