Forum Forum finansoweKredyty

gdzie wziac kredyt bez bik??

gdzie wziac kredyt bez bik??

nejdan23321 / 2012-07-31 09:41
Witam. Chciałbym wziąć gdzieś kredyt bez BIK, aby móc spłacić moje obecne zobowiązania. Niestety, jakiś czas temu straciłem pracę i nie wiem czy bede wiarygodny jak bede chcial wziac kredyt, prosze o porade gdzie taki moge wziac?
Wyświetlaj:
Koferek / 87.239.222.* / 2018-06-29 19:48
Jeżeli szukasz jakiejś strony możesz sprawdzić sobie stronę zeropozyczki.pl znajdziesz tam duzo przydatnych informacji na tematy związane z finansami. No i aby nie było że to jakaś reklama, nie ma tam możliwości brania pożyczek, więc nic na siłę ;)
Harry Bale / 185.246.208.* / 2018-06-27 17:42
Witam pana i pana
Szczerosc i szczerosc to dwie rzeczy, których brakuje, ale mozemy pomóc w uzyskaniu kredytu w naszej instytucji finansowej. Mam obywatelstwo francuskie, oferuje pozyczki dla powaznych osób, które moga mi splacic odsetki w wysokosci 2% rocznie. Moje pozyczki sa bardzo jasne i proste. Skontaktuj sie ze mna, aby uzyskac wiecej informacji poczta elektroniczna: harrybale699@gmail.com
Marta807 / 5.133.12.* / 2018-06-26 08:30
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Stella Rene i chcę szybko wykorzystać tę okazję, aby powiedzieć ci wszystko, że Stella Rene jest prawdziwa i zgodna z prawem, po prostu rób to, o co poprosiła Ty i w ciągu 3 godzin będziesz mieć odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Stella Rene jest jedyną osobą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc proszę skontaktuj się z nią dzisiaj na ten e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ona jest jedyną osobą, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ również oczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nią dzisiaj i czekam tu na twój rodzaj odpowiedzi dzisiaj telefon kontaktowy: 732100329

Marta
Maciej888 / 94.254.131.* / 2018-06-25 06:28
W faraon24 masz całą listę tych bez BIK-u
wejdź w zakładkę "KREDYTY BEZ BIK" i masz tam ponad 40 pozycji.

Niektóre są stacjonarnymi pożyczkami z obsługą domową - tych jest najwięcej bez BIK ale mało firm działa w całej Polsce.
Anna534657 / 89.75.147.* / 2018-06-23 14:11
Coraz więcej firm pozabankowych sprawdza różne bazy, więc pożyczkę nie tak łatwo dostać,warto przeczytać aby się trochę dowiedzieć na ten temat:
Darmowy poradnik jak otrzymać pożyczkę pomimo zadłużeń i negatywnych wpisach w bazach, a także jak zarabiać w finansowych programach partnerskich !Poradnik jest pod adresem:https://poradnik-novacash.pl
klaraaaaaa / 193.106.131.* / 2018-06-19 12:22
tutaj masz wszystko
http://lista-firm.com.pl/forum/jaka-szybka-pozyczka-chwilowka-jest-najlepsza
Lisa Scott / 197.210.55.* / 2018-06-15 14:16
Dzień dobry wszystkim,
Nazywam się Lisa Scott, chcę użyć tego medium, aby podzielić się tym świadectwem o tym, jak otrzymałem pożyczkę od Legit Loan Company. Kilka miesięcy temu byłam obciążona finansowo, pilnie potrzebowałam pożyczki, więc skontaktowałam się z tak wieloma firmami i nie otrzymałem żadnej pożyczki po tak wielkim wysiłku i płatnościach, zostałem oszukany w łącznej kwocie 3 000 €, stałem się bardziej sfrustrowany i zdesperowany aż do pewnego wiernego dnia, postanowiłem skontaktować się z moim przyjacielem, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, opowiedziałem jej o mojej sytuacji finansowej, a potem powiedziała mi o tej legalnej i prawdziwej spółce pożyczkowej o nazwie SUSAN WEALTH LOAN COMPANY (susanwealthloancompany @ gmail.com). Skontaktowałem się z Firmą i otrzymałem Warunki Firmy, które zaakceptowałem i ku mojemu największemu zaskoczeniu w ciągu 48 godzin, moja kwota pożyczki w wysokości 40 000 EUR została zatwierdzona i przeniesiona na moje konto. Wierzę, że inni ludzie również składają zeznania o tym samym uczciwym pożyczkodawcy. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? prosimy o kontakt ze Spółką za pośrednictwem poczty elektronicznej: susanwealthloancompany@gmail.com
María José / 197.211.57.* / 2018-06-13 10:07
Get rich today and take the risk of transforming your own life.Try and get an ATM card blank today (CLIFFORD JACKSON) of cliffordhackerspays@gmail.com and be among the lucky ones who are benefiting from this card. This ATM card in white set is capable of hacking into any ATM anywhere in the world. I have to know about this ATM card when I was looking for work online about a month ago..It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $ 8,000.Every now and then keep pumping money into my account. Although illegal, there is no risk of being caught, as it is programmed so that it can not track, but also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you..For details on how to get yours today, email hackers: cliffordhackerspays@gmail.com
Mr.Favour Loan Company / 23.235.227.* / 2018-06-10 18:26
Cześć...

Drogi aplikantu, jestem Mr.Favour Melody World Best Loan Offer Company LTD .. Jesteśmy międzynarodową firmą pożyczkową. To okazja finansowa na wyciągnięcie ręki Zapewniamy pożyczki biznesowe i osobiste itp., O ile dotyczą one pomocy finansowej. Złóż wniosek już dziś, a otrzymasz od nas pożyczkę.

Złóż wniosek teraz o bardzo niskie oprocentowanie 2% pożyczki!

* Oferujemy pożyczkę w EURO I DOLLAR
* Pożycz od 5000 USD do 50 000 000 USD
* Wybierz od 1 do 35 lat, aby spłacić.
* Elastyczne warunki kredytu.
* To świat szczęścia z nami przywracać tę radość, ubiegając się o pożyczkę z nami dzisiaj ...

Wszystkie te plany i więcej, skontaktuj się z nami teraz przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji .. ( favourworldbest990@outlook.com ) LUB SMS US TERAZ +1518 621 2700

Napisz do nas już teraz: favourworldbest990@outlook.com

Nadawanie światu znaczenia.

Pozdrowienia.

Oferta najlepszej firmy na świecie
GREG OWEN / 197.210.53.* / 2018-05-29 01:21
Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizować pożyczkę w wysokości 5000 euro. do 500 000 000 Euro, tak niskie, jak 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: Gregowenloanfirm1@gmail.com

Nasze usługi obejmują:

1) Konsolidacja długów

2) Drugi kredyt hipoteczny

3) Pożyczki dla przedsiębiorstw

4) Pożyczki osobiste

5) Pożyczki międzynarodowe

6) Pożyczka na dowolny rodzaj

7) Pożyczka rodzinna E.T.C

Brak zabezpieczenia społecznego i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy twoje marzenie. GREG OWEN LOAN FIRM1 mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania kredytu, skontaktuj się z nami, uprzejmie odpowiedz natychmiast.

Informacje kontaktowe firmy

Adres e-mail: Gregowenloanfirm1@gmail.com
ewuska77x / 5.172.234.* / 2018-05-16 09:15
Pożyczki na dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut
Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu: http://xchwilowki.pl
Wszystko załatwisz przez internet bez wychodzenia z domu!,,..
Robert296 / 37.130.224.* / 2018-05-16 03:36
LENDICO LOAN SOLUTIONS udzielają pożyczki według stawki
3% stopy procentowej, jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, jesteś tutaj
doradzić, aby wypełnić i odesłać formularz wniosku kredytowego
E-mail (lendico.investment@gmail.com) sam, aby wiedzieć, czy jesteś naprawdę
zainteresowany pożyczką. Jestem tutaj, aby uśmiechać się na wszystkie smutne twarze.

PEŁNE NAZWY:
ADRES:
KRAJ:
KWOTA POTRZEBNA:
CZAS TRWANIA KREDYTU:
CEL POŻYCZKI:
SEKS:
STAN CYWILNY:
MIESIĘCZNA PŁATNOŚĆ:
NUMER TELEFONU:
E-MAIL:

Odpowiadając na te szczegóły (lendico.investment@gmail.com),
przejdziemy do następnego etapu, którym są warunki i
plan re-płatności.

Pan Williams Robert.
David Peterson / 169.159.82.* / 2018-05-12 08:19
Pozdrowienia od firmy David Peterson Loan Firm,

Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy są w potrzebie finansowej. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Firma Elite Finance Company wprowadziła tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizować pożyczkę w przedziale od 5 000 USD. Dolary do 500 000 000 USD
Nasze usługi obejmują: -

* Pożyczki dla inwestorów
* Konsolidacja zadłużenia
* Drugi kredyt hipoteczny
* Pożyczki biznesowe
*Pożyczki osobiste
* Kredyty samochodowe
*Kredyt studencki
*Pożyczka na dom

Kontakt Aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail poniżej:

Email: davidpetersonloanfirm1@outlook.com

Z poważaniem,
Pan David Peterson.
DAVID SONG / 223.237.213.* / 2018-05-12 06:33
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę?
To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do
pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki
50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka
zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz
pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas
(infosunloanservice24@gmail.com) za każdą potrzebną pożyczkę


INFORMACJA DLA MĘŻCZYZN
Twoje imię ...............................
Twój kraj........................
Twój adres .............................
Twój zawód .........................
Twój stan cywilny .....................
Obecny status w miejscu pracy
Numery telefonów / Telefon komórkowy / Telefon biurowy ..
Miesięczny przychód ..............
Czas trwania pożyczki ................
Kwota kredytu ..................
Jak o nas usłyszałeś?,,,,

Oferujemy pożyczkę na spłatę depozytu i rachunków,

BEST REGARD :: DAVID SONG
KONTAKT E-MAIL :: infosunloanservice24@gmail.com
WHATS-APP KONTAKT +917812004179
Anderson Scott / 136.0.99.* / 2018-05-11 09:12
Czesc wszystkim.

CZY POTRZEBUJESZ POZYCZKI ? ZLÓZ TERAZ JESLI JESTES ZAINTERESOWANY!

Oferujemy najlepsza pozyczke, oferujemy pozyczke konsolidacyjna do 5 milionów * Pozyczka do dzialalnosci gospodarczej do 10 milionów * Pozyczka osobista do 4 000 000 * Kredyt mieszkaniowy do 5 000 000 * Pozyczka finansowa firmy Car Company Do 7 000 000 * Pozyczki komercyjne do 5 000 000 * Pozyczki inwestycyjne do 7 000 000 i wiecej * ETC
Udzielamy pozyczek osobom prywatnym i instytucjom wspólpracujacym w wysokosci 3%, jesli jestes zainteresowany pozyczka, wyslij nam e-mail.

uprzejmie Skontaktuj sie z nami poprzez e-mail: worldbestfinance1998@gmail.com

Oczekujemy, ze Twój znak zachety odpowiada, jestesmy do Twojej dyspozycji.

Dzieki i niech Bóg blogoslawi.

Pan Anderson Scott.
DAVID SONG / 223.237.213.* / 2018-05-12 06:33
Pożyczki osobiste, pilne, z gwarancją Witaj Potrzebujesz finansowania dla swojego domu, swojej firmy, na zakup samochodów, na zakup samochodów
rower, do stworzenia Twojej firmy, do Twoich osobistych potrzeb? Nie martwisz się Zapewniamy pożyczki osobiste o wartości od 5 000 do 15 000 000 euro, przy stopie kuponu 3%, niezależnie od wartości. Powiedz nam w żądaniu pożyczki, jaką dokładnie kwotę chcesz i datę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać osobiste pożyczki:
email: (infosunloanservice24@gmail.com)

BEST REGARD :: DAVID SONG
KONTAKT E-MAIL :: infosunloanservice24@gmail.com
WHATS-APP KONTAKT +917812004179

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: