Forum Forum finansoweKredyty

gdzie wziac kredyt bez bik??

gdzie wziac kredyt bez bik??

nejdan23321 / 2012-07-31 09:41
Witam. Chciałbym wziąć gdzieś kredyt bez BIK, aby móc spłacić moje obecne zobowiązania. Niestety, jakiś czas temu straciłem pracę i nie wiem czy bede wiarygodny jak bede chcial wziac kredyt, prosze o porade gdzie taki moge wziac?
Wyświetlaj:
Norton Finance / 198.55.125.* / 2018-05-08 23:39
Jesteś poddawany weryfikacji długu lub administracji? Czy jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale nie jesteś objęty przeglądem długów lub administracją? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Uprzejmie prosimy o kontakt poprzez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com
LUIS CARLOS / 159.89.1.* / 2018-05-08 03:50
POTRZEBUJESZ KREDYTU, JEŚLI TAK ZASTOSUJE TERAZ.

Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasza pożyczka waha się od kredytów dla firm do indywidualnych oraz warunków długoterminowych i krótkoterminowych, przy korzystnych stopach procentowych (2%). Nasz proces kredytowy jest bardzo szybki i niezawodny z gwarancjami. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, odwiedź nas na nasz adres e-mail ( Luiscarlosfinance@outlook.com ) poinformuj nas o kwocie pożyczki, której potrzebujesz i chcesz czas trwania pożyczki. My czekam na wiadomość od Ciebie. Możesz wysłać wiadomość na poniższy adres e-mail. Luiscarlosfinance@outlook.com

UWAGA: wszystkie wiadomości e-mail należy przesyłać na adres: Luiscarlosfinance@outlook.com
freferf / 31.0.127.* / 2018-05-07 08:04
Pożyczki na dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut
Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu: http://xchwilowki.pl/chwilowki/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
,,,
Anderson Morris / 197.211.61.* / 2018-05-06 12:42
Czy masz wstrzymaną pożyczkę? potrzebujesz pieniędzy, aby rozpocząć działalność, skontaktuj się z nami, ponieważ zapewniamy pożyczki o oprocentowaniu 2%. Oferujemy również długoterminową i krótkoterminową pożyczkę, aby uzyskać więcej informacji. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail andmoris38@mail.com. Możesz również odwiedzić naszą stronę https://andmoris38.wixsite.com/morrisplc, aby uzyskać więcej informacji
Jerry Carl / 212.7.222.* / 2018-05-05 11:24
Witaj, jestem Pan Jerry Carl, Oferujemy kredyty o niskim oprocentowaniu 2% i można uzyskać kredyt w wysokości od 3 000 do 500 000 000,00, maksymalną kwotę pożyczki i do 50 lat trwania pożyczki. Oferujemy kredyty w dowolnej walucie, Oferujemy różne rodzaje pożyczek dla osób fizycznych. Prosimy o kontakt pod naszym adresem mailowym jerrycarlloans@gmail.com
Mariola Frankowska / 87.205.204.* / 2018-05-16 19:44
Prosze o kontakt
Steven Holland / 207.189.25.* / 2018-04-30 21:12
Witamy w programie Sky level Finance (spersonalizowana usluga dla wszystkich potrzeb finansowych). My (Sky level Finance) oferujemy pozyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Oferujemy pozyczki osobiste, pozyczke konsolidacyjna, Venture Capital, pozyczke biznesowa, pozyczke edukacyjna, pozyczke mieszkaniowa i pozyczke z dowolnego powodu i pilnych potrzeb !. z maksymalnym czasem trwania 30 lat.

Czy Twój bank zostal odrzucony? Czy masz zly kredyt? Czy masz niezaplacone rachunki? Masz dlugi? Czy potrzebujesz zalozyc firme? Nie martw sie, bo jestesmy tutaj, aby zaoferowac ci niskoprocentowy kredyt.

Porozmawiaj z naszym doradca kredytowym, kontaktujac sie z nami dzisiaj .... e-mail: skylevel.finance@gmail.com
strona internetowa: www.skylevelltd.com
Josef Lewis / 105.112.98.* / 2018-05-03 15:00
Dzień dobry, jestem Josef Lewis, prywatny pożyczkodawca, który udziela pożyczek osobom prywatnym, firmom i instytucjom rządowym o niskim oprocentowaniu 2%. Wiemy, że istnieje wiele rodzin, które mieszkają na czekach płacących za wypłatę oraz inne, które nie mogą zadbać o swoje zobowiązania finansowe iz tego powodu jesteśmy tutaj, aby przywrócić środki finansowe.

Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: planowanie biznesowe, finansowanie komercyjne i deweloperskie, nieruchomości i kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, pożyczki dla przedsiębiorstw, pożyczki prywatne, refinansowanie kredytów mieszkaniowych, pożyczki hotelowe, kredyty studenckie itp. Prosimy o niezwłoczną odpowiedź, korzystając z poniższych informacji jeśli jesteś zainteresowany pożyczką i nie masz oszustów ..

Email: progresiveloan@yahoo.com
Zadzwoń / Wyślij +1 (603) 786-7565 dzięki
Franklin Leo / 197.211.61.* / 2018-04-29 09:40
Oferujemy kredyt zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, które potrzebują pożyczki na sfinansowanie swoich ideałów biznesowych, na spłatę rachunków, rozszerzenie istniejącej działalności, konsolidację długów, na sfinansowanie dobrych projektów e.t.c przy oprocentowaniu 2%. Prowadzimy również poradę finansową dla naszych klientów. Uprzejmie prosimy o kontakt z nami już dziś w sprawie wszystkich potrzeb finansowych, abyśmy mogli omówić, podpisać umowę, a następnie sfinansować projekt lub firmę. E-mail: franklinleoloanhome@gmail.com
oceanicfinance113 / 2018-04-28 01:40
To jest Oceanic - finanse, które oferujemy pożyczek osobom prywatnym i firmom na całym świecie, jesteśmy zarejestrowaną i licencjonowaną firmą pożyczkową, Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków? potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności? potrzebujesz pożyczki na zakup mieszkania? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki w jakiejkolwiek formie, wystarczy e-mail: Oceanicfinance113@gmail.com lub whats-app: +1(267)725-7570
Jean Carlos / 206.189.127.* / 2018-04-26 02:47
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( Creditplusfinance11@gmail.com ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com
gabic / 83.20.253.* / 2018-04-24 14:57
zapraszam do zapoznania sie z oferta ;)
każdy znajdzie cos dla siebie, i satysfakcja gwarantowana ;)
wymarzone wakacje, samochód , remont ;)

kliknij w link i sie przekonaj ;)

https://leadn.pl/p_uri/wqYQ1N0ZMe1rZ7apdlme/n46uk0n8/?parametr=gabic
Aldona4568 / 193.106.131.* / 2018-04-23 11:31
http://www.lista-firm.com.pl/blog/chwilowka-w-firmie-pozabankowej - zanim się zdecydujecie to przeczytajcie.
Anderson Morris / 197.211.61.* / 2018-04-22 13:42
Czy potrzebujesz finansowania dla swojej firmy lub do konkretnych celów? To nie powinno być skomplikowane ani czasochłonne, aby inwestycje Andersona były łatwym sposobem na rozwój finansowania na całym świecie. Adres e-mail Wysłano z powodzeniem: andmoris38@gmail.com lub odwiedź naszą stronę https://andmoris38.wixsite.com/morrisplc
Z poważaniem,
Anderson inwestuje.
Mayfield Investment Trust Ltd / 154.120.82.* / 2018-04-22 00:52
Cześć,

Jesteśmy Mayfield Investment Trust Ltd, prywatna firma pożyczkowa, która daje szansę na całe życie i udziela pożyczek osobom zainteresowanym, które potrzebują pomocy finansowej na spłatę długów, do inwestowania w biznes w wysokości 3%.
Zapewniamy rzetelną i beneficjentową pomoc i chętnie zaoferujemy pożyczkę zainteresowanym klientom.
Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail z poniższymi informacjami;
Email: (startuploanfirm@gmail.com)
Mayfield Investment Trust Ltd
Numer firmy: 00338670
Zjednoczone Królestwo
Mr Greg Ivanovic / 94.25.169.* / 2018-04-16 10:51
Czy zostałeś wyciśnięty finansowo w poszukiwaniu pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki inwestycyjnej, pożyczki hipotecznej, pożyczki na samochód, pożyczki konsolidacyjnej, niezabezpieczonej pożyczki i kapitału podwyższonego ryzyka? Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę, aby zapłacić rachunki i poszukaj finansowania, aby założyć własne projekty biznesowe na najtańszej stopie procentowej w wysokości 2%. skontaktuj się z nami przez: unicreditloantransferplc@mail.ru lub Whats App Number +1 (845) 731 5341
Josef Lewis / 69.94.9.* / 2018-04-15 15:53
Czuję się tak błogosławiony i spełniony. Byłem niechętny w składaniu wniosku o pożyczkę, o której słyszałem w Internecie, ponieważ wszystko wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, ale byłem przekonany i zszokowany, gdy mój przyjaciel w moim miejscu pracy otrzymał pożyczkę od Progresive Loan INC. I obaj to potwierdziliśmy i ja również zgłosiłem się, dziś jestem dumnym właścicielem mojej firmy i zarabiam na pieniądze dla mojej rodziny i szczęśliwej mamy. Cóż, jestem Annie Joe po imieniu z Pauls Valley w Oklahomie. Jako samotna mama z trojgiem dzieci trudno było znaleźć pracę, która mogłaby zająć się mną i moimi dziećmi, a ja miałem tak dużo rachunków do zapłacenia, a żeby było najgorzej, miałem zły kredyt, więc nie mogłem uzyskać pożyczki od żadnego Bank. Miałem ideał, aby założyć firmę jako fryzjer, ale nie miałem kapitału na rozpoczęcie, wypróbowałem wszystkie rodzaje banków, ale nie wyszło, dopóki nie zostałem skierowany przez mojego współpracownika do godsent godsent kredytodawcy reklamy, aby dać pożyczkę w 2 % oprocentowanie. Wysłałem do nich wiadomość e-mail z oficjalnym adresem e-mail (progresiveloan@yahoo.com) i natychmiast otrzymałem odpowiedź, a moja pożyczka została zatwierdzona, a ja zostałem skierowany na stronę banku, gdzie wypłaciłem moją pożyczkę bezpośrednio na moje konto. Krótko mówiąc, jestem dumna ze swojej firmy zajmującej się stylizacją włosów i obiecuję, że złożę świadectwo światu, jak zmieniło się moje życie. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, radzę skontaktować się z Progresive Loan INC i uzyskać wsparcie finansowe E-mail: progresiveloan@yahoo.com OR Call / Text +1 (603) 786-7565

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: