Forum Forum finansoweKredyty

gdzie wziąć kredyt hipoteczny w mbanku czy lukasie czy bph czy millenium?

gdzie wziąć kredyt hipoteczny w mbanku czy lukasie czy bph czy millenium?

POLAK 1 / 195.85.199.* / 2006-09-19 11:34
gdzie wziąć kredyt hipoteczny w mbanku czy lukasie czy bph czy millenium?
proszę o pomoc
dzięki
POLAK
Wyświetlaj:
arman899 / 62.87.223.* / 2010-07-06 12:24
Polecam samemu porównać banki na www.lokaty-banki24.pl
Ekspresowi / 89.228.4.* / 2010-07-05 16:46
Na dzień dzisiejszy najlepiej wziąć w ekspresowi.pl
342zł za każde 100.000zł rata!
Pożycz od 10000zł do 300.000zł
Przeznaczenie na dowolny cel

Uzupełnij formularz kontaktowy po jakim oddzwonimy.
Strona docelowa: www.Ekspresowi.pl/kredythipoteczny.html
pawerle / 93.105.164.* / 2010-05-08 15:17
Najlepiej DomBank: http://dombank.net.pl
joania / 2010-02-25 18:54
A czemu wybierasz tylko z tych banków? Ja biorąc kredyt wzięłam każdą ewentualność pod uwagę i wybrałam DnB Nord, bank, który na dzień dzisiejszy jest na szczycie rankingów dotyczących kredytów hipotecznych w naszym kraju. Nie żałuję
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-02-25 21:44
W 2006 to o DnB ptaszki nawet nie ćwierkały ;) i nie przesadzaj z tymi szczytami szczytów, bo się zachłysnę ze śmiechu ;)
raftom1 / 91.94.145.* / 2009-10-12 23:29
http://www.finansosfera.pl/kredyty-hipoteczne/

tutaj można znaleźć kilka cennych uwag i informacji na temat kredytów hipotecznych dostępnych w naszym kraju
Łukasz Śliwiński / 93.105.196.* / 2009-10-16 23:45
Dużo piszecie / mało treści. Jeśli chodzi o "suchą" informację o kredytach hipotecznych to można zajrzeć tutaj http://finace.money2money.pl/pozyczkihipoteczne/ - gdzie znajdzie się też porównanie kredytów, a w poszczególnych ofertach znajdują się wymagania, które TRZEBA CZYTAĆ!, gdy wybiera się kredyt samodzielnie (bez pomocy doradcy). Bez względu na to jaki to będzie bank to radzę skontaktować się z doradcą, a raczej najpierw radziłbym się z nim skontaktować, jeszcze przed wyborem banku, bo doradca finansowy jak sama nazwa wskazuje DORADZI, który bank wybrać. Ja niedługo będę takim doradcą, więc wtedy będę zachęcał do kontaktu ze mną :D Można skontaktować się też, jeśli wybierze się już bank samodzielnie, bezpośrednio z doradcą z tego banku, żeby dopasować produkt, ale polecam korzystanie z doradców "niezależnych", bo wtedy dobiera się i bank i produkt do potrzeb klienta.
cosmo / 87.206.243.* / 2009-10-19 00:27
Co za super wpis :) ale nie wiem dalej o co Ci chodziło. Widać, że nie wiesz o co chodzi, a w porównywarce to akurat guzik można porównać.
JakubTer / 80.51.27.* / 2009-07-03 12:57
ja mimo wszystko polece tutaj kredyt w millenium
http://www.informatorfinansowy.pl/millennium/kredyty_hipoteczne_kredyt_hipoteczny.html?id=606

tam jest więcej informacji na ten temat, slyszalem ze WBK tez daje rade ale sam osobiscie skorzystalem z oferty millenium i chwale sobie :)
Marielka / 2009-07-09 15:50
Ja sama próbowalam ogarnąć oferty bankowe z tym, że bez skutecznie :(... na necie znalazłam firmę mbfinanse dojechali do mnie a wszystko załatwiłam na meila i tel. Dodam, że mieszkam w Pomorskim a kredyt wziełam w łódzkim :)... fakt - trochę czekałam na decyzję, ale było warto... życzę powodzenia :)
zszokowany / 2009-07-08 09:52
witajcie niema co samemu wubierać bank najlepiej skorzystać z doradcy. mają dostę do wszyskich ofert kilkunastu banków, i pomoze załatwić formalności. doradztwo jest za darmo więc nie zawadzi skorzystać. jesli ktoś chce kontakt do dobrego doradcy to niech napiszę mick11@o2.pl
pozdrawiam
mfundusz.pl / 79.163.38.* / 2009-05-28 12:03
Sytuacja wygląda w ten sposób, że nie można powiedzieć, że ten bank jest lepszy czy gorszy. Oferty cały czas się zmieniają. Dodatkowo odpowiedni kredyt musimy wybrać na podstawie naszych potrzeb. W jednym banku dostaniemy lepszy kredyt w CHF, w innym dadzą nam dobre warunki na PLN. Trzeba przede wszystkim sprecyzować oczekiwania.

Co do obsługi Klienta to wiem, że bywa różnie w różnych bankach. Wiele też zależy od placówki. Może być jeden bank, a poziom kompetencji w oddziałach bardzo różny.

Zatem najważniejsza jest oferta odpowiadająca naszym potrzebom. Warto porównać sobie różne rozwiązania. Jeśli nie ma czasu na porównywanie to proszę zwrócić się do doradcy. To nic nie kosztuje, a można wiele skorzystać.
Agdzia / 120.142.3.* / 2009-05-28 03:42
Ja mam w Multi od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim z tego, że w miare szybko reagują na zmiany LIBOR'u, co za tym idzie mojego oprocentowania - oczywiście dopóki działa to na moją korzyść. Spread nie jest tez najgorszy. Na pewno nie najniższy na rynku, ale daleko mu do GE. Ale trzeba przyznać, że sytuacja na rynku się zmieniła i nie wiem, czy Multi jest nadal godny polecenia. Agdzia
Joasia / 95.48.202.* / 2009-05-27 15:07
Witam.
Osobiście skorzystałem z pomocy portalu http://www.bank24.net.pl gdzie bez problemy można porównać oferty wielu instytucji finansowych.
Pozdrawiam
kosztel1969 / 2008-11-07 22:57
Uważaj zwłaszcza na GE Money Bank, który przy kredycie w CHF sprzedaje ci potem franki po cenie nawet 4 % wyższej niż w kantorach i innych bankach
GrześK / 193.239.80.* / 2008-11-10 18:48
Proponuje multibank, sam zarządzasz swoim kredytem są bardzo elastyczni, jeśli mozna mówić o elastyczności banków w obecnej sytuacji.Gorąco polecam multibank.
Pozdrawiam
GrześK
alfredzik / 83.6.231.* / 2008-10-31 17:41
Osobiście jestem w trakcie wyboru banku. Na pierwszy rzut poszedł z "najlepszą" ofertą millenium. Jednak tak zwlekali, tak marudzili, co chwila jakieś dokumenty od pracodawcy chcieli, aż w końcu zmienili mi warunki - mimo, że wcześniej już kredyt został przyznany. Zrezygnowałem z nich i nie chce więce słyszeć o tym ich ....filu. Mam jeszcze wnioski w PKO BP, ING, Nordea i Polbank - czekam na decyzję.
małgoś / 62.179.49.* / 2007-02-03 12:51
polecam BPH, ale niestety dają tylko w PLN, marża za to niska (mi przy 100% kredytowaniu nieruchomości zaproponowano 0,85%), odradzam kontakty z doradcami kredytowymi, nie mówią o wielu istotnych szczegółach, bazują na oprocenotwaniu nominlanym, które często ma sie nijak do rzeczywistego uwzględnijącego koszty masy ubezpieczeń, ja skusiłam się na fachowa poradę w znanej firmie - nic nie wiedzieli o ofercie, jak złożył mi bank, twierdzili, że warunki są "niemozliwie" korzystne; najlepiej poczytać w necie i odwiedzić wybrane banki (przed podpisaniem czytaj nie tylko umowę ,ale i regulamin banku, sa tam często istotne dla kredytu informacje np. charakter rekacji na zmiany stóp procentowych)
Konsultant Money.pl / 2007-02-01 11:38 / Specjalista Money.pl
Nie można jednoznacznie określić, który kredyt jest najlepszy. Wszystko uzależnione
jest od potrzeb i warunków kredytobiorcy. Banki podchodzą do każdego klienta indywidualnie i przygotowują specjalną ofertę w zależności od jego oczekiwań.
Najlepiej w takiej sytuacji porównać oferty kilku banków przygotowane indywidualnie dla
siebie i wybrać najkorzystniejszą, bądź negocjować z bankiem warunki ewentualnej umowy.
artu / 83.18.221.* / 2006-12-23 22:23
Polecam PKO BP, maja świetne warunki i nie ściemniają jak np GE
Robert K. / 87.239.244.* / 2006-12-17 15:09
Za mało danych o Tobie. Nie można generalizować mówiąc że w tym banku dobrze a w tym źle! Przecież to zależy od Twoich potrzeb i możliwości. Jeżeli będziesz sugerować się opiniami klientów banku którzy oceniają je na podstawie własnych potrzeb i wyobrażeń i pretensji to raczej na pewno nie wybierzesz dobrego banku dla siebie!
rybka / 2006-12-17 18:33 / Tysiącznik na forum
I racja i .... nie!
Ktoś zatrudniony "na etat" w banku X dostanie dla siebie super ofertę, a ktoś kto ma własną działalność już takiej dobrej może nie dostać. W banku Y może byc sytuacja odwrotna. Nie można jednak bagatelizować zdania kilku osób, które nie są zadowolone z obsługi jakiegos konkretnego banku i z tego co piszą, to mają ku temu powody. Nie można również zapominać, że bank, to też ludzie i że w związku z tym obsługa w jednym oddziale może się różnić od obsługi w innym. Dodatkowo brak profesjonalizmu pracowników tych oddziałów może spowodować, że zostaną nam przedstawione jakby różne oferty.
Proponuję zrobić sobie "fiszkę" na której spisujemu swoje dane (wiek, stan cywilny, dzieci, zajęcie, wartość nieruchomości, wysokość kredytu) oraz swoje oczekiwania, a także zestaw tzw. trudnych pytań dla doradcy (głównie chodzi o opłaty, prowizje itp.) i z czymś takim "kolędować" po bankach, odwiedzając nawet różne oddziały tego samego banku, jeśli np. ktoś nam polecał ten kredyt, a wizyta w oddziale tego nie potwierdziła.
Jak już wielokrotnie wspominałem, nie przekonuja mnie tzw. mega agencje, bo nie wierzę, aby jeden człowiek, z którym przyjdziem nam tam się spotkać, był w stanie znać ze szczegółami oferty kilkunastu banków.
Jeszcze jedna uwaga, dotycząca wypowiedzi forumowiczów: jeśli ileś osób pisze o braku profesjonalizmu pracowników, to nie może to eliminować oferty, ale jeśli tyle samo pisze o banku, jako instytucji, która nagle zmieniła zasady gry, to warto się nad tym zastanowić.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: