Forum Forum finansoweKredyty

gdzie wziąć kredyt hipoteczny w mbanku czy lukasie czy bph czy millenium?

gdzie wziąć kredyt hipoteczny w mbanku czy lukasie czy bph czy millenium?

POLAK 1 / 195.85.199.* / 2006-09-19 11:34
gdzie wziąć kredyt hipoteczny w mbanku czy lukasie czy bph czy millenium?
proszę o pomoc
dzięki
POLAK
Wyświetlaj:
kokosz1975 / 83.24.197.* / 2006-12-13 16:36
odradzam Lukas Bank straszni partacze jeśli chodzi o rozpatrywanie wniosku mnożą problemy i straaaasznie długo rozpatrują wniosek...
mmm2 / 83.31.209.* / 2006-12-10 15:50
Generalnie odradzam mbank, musiałem tam jeździć kilka razy i dowozić dokumenty o których mi nie powiedziano przy poprzedniej wizycie a poza tym obsługa choć sympatyczna to niekompetentna.
Klientka mBanku / 87.105.185.* / 2008-07-21 16:51
W pelni sie z tym zgadzam, wlasnie jestem w trakcie zalatwiania kredytu, trwa to juz miesiac, a umowy nie widac. Jest to straaaasznie denerwujace, a pierwsze spotkanie bylo takie mile i obiecujace. Jesli chodzi o formalnosci to stanowczo odradzam wszystkim!!!
Konsultant Money.pl / 2006-11-22 13:21 / Specjalista Money.pl
Zapraszam na nasze strony do działu Produkty finansowe:
http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/0/0/ gdzie można kolejno zapoznać się z ofertami
poszczególnych banków oraz wysłac zapytanie bezpośrednio na czacie do doraców Money.pl lub mailowo na adres: konsultanci@money.pl, którzy pomogą w wyborze kredytu.
erka / 87.239.240.* / 2006-10-10 15:48
jeżeli potrzebujesz POLAKU pomocy to proszę o kontakt - same nazwy banku niczego ( lub prawie niczego ) nie mówią. Każdy kredyt jest traktowany indywidualnie i zależy od wielu rzeczy. Najlepiej jest zrobić trochę inaczej : podaj mi proszę swoje potrzeby i możliwości a z przyjemnością pomogę Ci. Pozdrawiam
ziutek / 213.134.176.* / 2006-11-21 00:48
tylko nie millenium!!!!!!

najgorszy syf i partacze
odzial nie ma bladego pojecia co sie dzieje w centali
i zlew total klienta
no chyba ze chcesz zejsc na zawal to prosze bardzo
Pawciu / 212.2.99.* / 2006-09-25 10:27
Zdecydowanie odradzam milenium!!!! ma właśnie tu kredyt na 115 000zł w CHF, w czerwcu wziąłem pierwszą transzę, teraz chcę wziąść drugą i okazło się że bank nie wie na jakiej podstawie żądam od nich drugą transzę ponieważ nie mają mojej umowy!!!!!!!!!
Panienki na infolini nie mają zielonego pojęcia, w oddziale jest nie lepiej! A samą umowę zmieniali mi trzy razy, bo mylili sie w danych teleadresowych!!!!!!
jana / 83.11.78.* / 2006-12-16 19:44
też mam przykre doświadczenie z millenium.Przez tych partaczy nie zdążę zawrzeć umowy w tym roku,by móc korzystać w przyszłości z ulgi odsetkowej.Wniosek i dokumenty potwierdzające wypłacalność wszystko było w porządku.Po tygodniu okazało się że jestem niewiarygodna ,mając ustaloną emeryturę ,wynagrodzenie z umowy o opracę na czas nieokreślony.Emerytura pokrywa spłatę kredytu z nawiązką.Mam 100% środków własnych,ale wolałam wziąć 30% kredytu tj.50000,-zl, a tymi śrokami obracać.Dla tych tych nie refomowalnych d...to jest zbyt skompikowane.Zdaleka od tych palantów.
biedrona / 81.219.245.* / 2007-01-07 22:37
Pociesze , ze dokladnie takie same doswiadczenia mam z bankiem Satander. Rowniez jestem emrytka zatrudnina na czas nieokreslony. Moj kredyt mial wynosic 30 tys. Dzieki mlodej nieprofesjonalnej parcownicy banku - wiek 25-28 lat , ktora pracuje tak jakby juz czekala na emeryture , stracilam prawo do odliczenia. Szkoda slow ile zdrowia kosztowaly mnie wizyty w tym banku. Jezszce nie podpisalam umowy ..i pewnie pojde do innego banku po kredyt.
k7 / 87.206.61.* / 2007-01-23 23:39
czytam Twoje opinie sa ok, ale dlaczego nie polecasz millenium?
rybka / 2007-01-24 08:08 / Tysiącznik na forum
Ponieważ w dzisiejszych czasach nie może być standardem bardzo słaba jakość obsługi (co oczywiście zależy od oddziału, do którego się trafi), procedury trwające bardzo długo.
Kiedys jeden z moich Klientów powiedział, że w Millenium zaproponowano mu lepszą ofertę (chodziło dokładnie o niższą ratę). Po czasie okazało się, że "niższa" rata obliczona została jakby dla potrzeb porównania ofert. Gdy przyszło do podpisania umowy, to rata "cudownie" się rozmonożyła.
Co do niekompetencji pracowników, to można się z nią spotkac wszędzie, czy to w banku, czy w piekarni, ale czytając wypowiedzi na forum mozna dojść do wniosku, że w sektorze bankowym ten bank jednak przewodzi.
Pozdrawiam
ligia / 83.31.8.* / 2006-09-26 19:58
Ja polecam kredyt w Banku PKO BP, ponieważ tu sobie wynegocjowałam dobre oprocentowanie jak również zmniejszenie prowizji co jest bardzo istotne. Wcześniej miałam kredyt w GE ale tego banku nie POLECAM tam pracują oszuści a marża kredytowa wynosi 2% - koszmar. Powodzenia
Taram / 194.29.180.* / 2010-05-13 10:27
Polecam sprawdzić i porównać sobie oferty na: http://www.ktory-bank.pl/kredyt_hipoteczny.html
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: