Forum Forum finansoweInne

Gdzie zainwestowac milion

Gdzie zainwestowac milion

Andrew84 / 95.160.234.* / 2012-05-24 18:14
Witam.

Chcialem sie poradzic Was w nastepujace kwestii: Otoz stalem sie posiadaczem miliona zlotych, ktory mozna powiedziec "spadl mi z nieba". Kazdy mowi: "Jakbym mial milion to bym zainwestowal i sie ustawil..." Owszem tylko pytanie JAK ZAINWESTOWAC TAKA KASE ? CO KONKRETNIE Z NIA ZROBIC ? Bo wg mnie jest to i duzo i malo (zbyt malo zeby pozwolic sobie na jakas nieudana inwestycje). Obecne obecne lokaty to jakies 3500 - 4000 zl miesiecznie. Ale biorac pod uwage inflacje nie jest to pulap, ktory mozna wyciagnac z "banki". Giełda nie wchodzi w gre bo wogole nie mam w tym doswiadczenia, a jak juz wspomnialem boje sie straty, wiec na poczatek interesuje mnie brak ryzyka lub niskie ryzyko. Owszem jak nabiore doswiadczenia nie wykluczam innych mozliwosci.. ale na to przyjdzie czas.

Czy ktos moze cos mi poradzic ?

Z gory dziekuje i pozdrawiam
Wyświetlaj:
Pan Pawel / 83.8.169.* / 2012-11-14 00:13
jeżeli chcesz zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Gwarantowane 10% w skali roku a inwestycja zabezpieczona jest wpisem do hipoteki nieruchomości wartej 2x tyle co kwota zainwestowana. moj mail to p.panufnik@wp.pl
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-05-28 14:48
Gdybym miał taką kasę i pomysł na własny biznes to bym się nie wahał. Ryzyko owszem jest ale pracujesz dla siebie i potem z bańki możesz zarobić dużo więcej. Energia odnawialna? Fajne ale tutaj też są potrzebne umiejętności żeby cię nei oskubali cwańsi. W każdym biznesie są rekiny żerujące na niedoświadczonych. Osobiście to taką kwotę jeśli chcesz stabilnie zarabiać to dałbym na lokaty, lokaty strukturyzowane (tu trzeba się na rynku torchę porozglądać ale wiem, że jest przynajmniej jeden Bank gdzie z takich struktor ladne procenty dla klientow trzepie), część z całą pewnością na giełdę by poszła. Zawsze też mając taką kasę możesz zainwestować w nieruchomości. Za bańke kupisz np. 3 małe mieszkanka pod wynajem w Warszawie i już masz stały zarobek + zawsze jest ta nieruchomość.
E. Banisz / 79.189.243.* / 2012-05-28 13:57
można zainwestować w Odnawialne źródła energii (Elektrownia Wiatrowa) zwrot inwestycji ok. 5 lat 100 % zainwestowanej sumy.
Andrew84 / 195.212.51.* / 2012-05-29 08:07
E. Banisz - czy mozesz podac jakie zrodlo z ktorego mozna sie czegos wiecej dowiedziec na ten temat ? Strona www ? Pzdr
E.Banisz / 79.189.243.* / 2012-05-29 09:26
napisz na biuro@dceogroup.pl i dostaniesz informację. Napisz konkretnie jakie masz pytania .
Andrew84 / 95.160.234.* / 2012-05-27 21:01
Jakies pomysly ?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: