Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Gdzie zainwestować oszczędności?

Gdzie zainwestować oszczędności?

jakubmichalski.pl / 83.8.88.* / 2008-08-19 15:54
Moglibyście doradzić mi gdzie mógłbym zainwestować moje oszczędności na okres czasu nie dłuższy niż 6 miesięcy. Coś około 5 000 PLN.
Wyświetlaj:
mwojtysiak87 / 2009-02-02 16:10
tylko lokata!
fundusze obligacji tez potrafia w krótszych okresach tracić, o innych nie wspominając
agdela / 94.251.137.* / 2011-12-15 09:59
Tak ,lokata w Reprofinance.
Z polecenia mojej znajomej zrejestrowałam sie w ReProfinance i dzisiaj muszę stwierdzić ,ze był to strzał w 10.
Jestem w szoku jak sprawdzam swoje konto i widzę jak co dzień rośnie na nim % w dolarach.
Jeszcze takiego biznesu nie spotkałam. Wejdz na stronę : http://www.reprofinance.com/?ref=O28739
znajdż zakładkę Kalkulator i wstaw / dla tak dla próby/ kwotę np. 10$ czy 50$ czy 100$ tj. tyle ile mozesz zainwestować , ustaw suwak na 50% lub 100% ile chcesz. Ja ustawiłam na 100% i daj dyspozycję inwestuj na 90 dni lub 180dni. Zobacz ile mozesz zarobić w różnych opcjach.
Ja zainwestowałam 100$ i teraz co dzień do mojego konta dopisywany jest % = 1,6$/na dzień. Tak po 90 dniach na koncie zbierze sie pokażna kwota.
Jezeli chcesz zarobić jeszcze więcej to polecaj ten Projekt otrzymanym po rejestracji linkiem polecajacym i wówczas ,jezeli ktoś z Twojego polecenia zarejestruje sie ,Ty otrzymasz z 1 poziomu 8% od kwoty jaka ta osoba zainwestowała i to jest Twój dodatkowy drugi dochód.
Poczytaj zakładke Program Partnerski.
Jezeli ten Projekt jest dla Ciebie interesujacy to zapraszam do rejestracji :
http://www.reprofinance.com/?ref=O28739 a póżniej do reklomowania tego projektu.
Strona jest w języku angielskim , dlatego otwieraj ją w przeglądarce Chrome i będziesz mieć tłumaczenie na język polski.
miki3d / 2008-08-19 16:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Lokata, fundusz pieniężny lub obligacyjny. Tyle.
Balrog1 / 2008-08-29 11:32 / Bywalec forum
dokładnie nie za wiele zyskasz ale masz pewność że nie stracisz.
Balrog1 / 2008-08-29 11:34 / Bywalec forum
Chyba że podejmiesz się planu systematycznego oszczędzania ale to na dłuższą metę 5 do 10 lat np przez Union investment.
Balrog1 / 2008-08-29 11:36 / Bywalec forum
To są realne terminy oszczędzania bo pół roku to jest za krótko żeby zarobić. chyba że zagrasz agresywnie i będziesz miał niebywałe szczęśce i trafisz na gwałtowny wzrost.
grrafal / 195.150.132.* / 2009-02-03 14:49
Ja bym grał na akcjach.
Sam kombinuję jak tu sprzedać samochód i powrócić na giełdę po dłuższej przerwie.
Ale jeśli wcześniej nie grałeś to trudna sprawa...

Teraz indeks będzie w trendzie bocznym oczywiście ze spadkami.
Styczeń już pokazał, że na niektórych spółkach można zarobić ale trzeba być baaaardzo ostrożnym.
agdela / 94.251.137.* / 2011-12-15 10:00
Polecam Reprofinane.
Z polecenia mojej znajomej zrejestrowałam sie w ReProfinance i dzisiaj muszę stwierdzić ,ze był to strzał w 10.
Jestem w szoku jak sprawdzam swoje konto i widzę jak co dzień rośnie na nim % w dolarach.
Jeszcze takiego biznesu nie spotkałam. Wejdz na stronę : http://www.reprofinance.com/?ref=O28739
znajdż zakładkę Kalkulator i wstaw / dla tak dla próby/ kwotę np. 10$ czy 50$ czy 100$ tj. tyle ile mozesz zainwestować , ustaw suwak na 50% lub 100% ile chcesz. Ja ustawiłam na 100% i daj dyspozycję inwestuj na 90 dni lub 180dni. Zobacz ile mozesz zarobić w różnych opcjach.
Ja zainwestowałam 100$ i teraz co dzień do mojego konta dopisywany jest % = 1,6$/na dzień. Tak po 90 dniach na koncie zbierze sie pokażna kwota.
Jezeli chcesz zarobić jeszcze więcej to polecaj ten Projekt otrzymanym po rejestracji linkiem polecajacym i wówczas ,jezeli ktoś z Twojego polecenia zarejestruje sie ,Ty otrzymasz z 1 poziomu 8% od kwoty jaka ta osoba zainwestowała i to jest Twój dodatkowy drugi dochód.
Poczytaj zakładke Program Partnerski.
Jezeli ten Projekt jest dla Ciebie interesujacy to zapraszam do rejestracji :
http://www.reprofinance.com/?ref=O28739 a póżniej do reklomowania tego projektu.
Strona jest w języku angielskim , dlatego otwieraj ją w przeglądarce Chrome i będziesz mieć tłumaczenie na język polski.
rozsądny człowiek / 83.27.43.* / 2009-02-03 16:36
Weź jeszcze kredyt pod zastaw domu.
tombi76 / 2009-07-18 05:58
Proponuję poszukać pomysłów na www.virtualwall.eu. Sa tam bardzo ciekawe i nowatorskie koncepcje biznesowe - wiele takich ktorych w Polsce jeszcze nie ma
zawodowyinwestor.pl / 88.220.156.* / 2011-04-18 17:53
Jak pisze Rober Kyiosaki:

Wyspecjalizowanie się w tematyce inwestycji offshore - to droga do finansowej niezależności, na której w przeciągu 2 do 5 lat, w zależności od ilości posiadanego kapitału inwestycyjnego, można zostać naprawdę bogatym. Należy jedynie pozwolić swoim pieniądzom pracować na siebie. Sposobów na rozpoczęcie zarabiania jest wiele, lecz jednym z najszybszych jest udział w programach wysokiego ryzyka.


Na stronie:

www.bogatyojciec.pl/index.php?sub=203

Ja od 2011 roku mam zainwestowane ok. 2200 USD w takich 3 funduszach i zarabiam miesięcznie jakieś 870 USD

I myślę że Robert miał racje w swoim artykule. Moja droga jak inwestuję i w jakie fundusze opisuje na stronie:

www.zawodowyinwestor.pl

Polecam wszystkim tan rodzaj inwestycji. Sam w nim zarabiam i moge tobie go pokazać
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy